Femina.cz » Magazín » Krása » Mladší o pár let: Vzhled je na prvním místě

Mladší o pár let: Vzhled je na prvním místě

Mladší o pár let: Vzhled je na prvním místě

Magazín: Krása | autor: Pavlína Brettová | vydáno 08. 02. 2011

Mladší o pár let mě vždy bavila, průběh měl většinou spád a lidé mi byli svým způsobem sympatičtí. Nyní mě proměna neokouzlila. Nikterak mě neuchvátila a vím, že zítra si s mými kamarádkami, které jsou nefalšované fanynky pořadu, nebudu mít o čem povídat.

Aktérkou dalšího dílu se stala paní Eva (57), žena, která nejde pro slovo daleko a s nikým se nemazlí. Má jasný cíl, za nímž si jde a doufá, že si odpáře pojmenování babička. Eva je silná kuřačka a života si umí užívat plnými doušky. V mládí prohýřila bezpočet nocí a alkoholu se nevyhýbala. Nyní se už uklidnila, ale o své zdraví stále nepečuje.

Nikdy jsem nepotkala člověka s tak přesnou představou o svém vzhledu. Paní Eva věděla, jaké chce operace, jak se jmenují a jak zhruba by po nich měla vypadat. Navíc už po jedné operaci víček byla, a proto ji byly odoperovány pouze ty spodní. Operace proběhly lehce, ale následné hojení nebylo perfektní. Eva totiž nebyla schopná ani na chvíli schovat krabičku cigaret, a proto ji trápily otoky. Naštěstí časem i ty ustoupily a Eva mohla podstoupit další zkrášlující procedury. Jejím velkým snem byl úsměv jako z Hollywoodu, který taky dostala, a musím uznat, že jí hodně přidal na kráse, a hlavně na pěkném úsměvu. Jak jinak :-)

Paní Eva neomládla pouze v obličeji, ale podstoupila i omlazení dekoltu a krku, který nyní může poctít velkými výstřihy, jež nebudou vypadat nepatřičně. Byla jsem překvapená, pro mě vcelku novou metodou aplikace výplní do rtů, které když se vám nelíbí, můžete jednoduše vyndat. Eva však výplně příliš nepotřebovala, měla hezké rty i bez pomoci lékařů.

Po všech operacích nastoupil na scénu tým estétů, kteří by ode mne tentokrát dostali maximálně chvalitebnou. Vlasy byly na věk Evy příliš odvážné a její omlazení nebylo natolik výjimečné, aby si je mohla dovolit. Líčení také nepůsobilo nikterak profesionálně. Kouřové stíny nedovolily vyniknout Eviným očím a působily jako malé vyhaslé uhlíky. Rudé rty byly už příliš. Základní pravidlo líčení zní, že nemůžete maximálně zvýraznit oči i rty. Pokud jsou tak výrazné rty, musí být jemné líčení očí, a naopak. Jinak budete opravdu vypadat jako klaun.
Outfit
byl ovšem skvělý! Vypasované černé sáčko pěkně zvýraznilo pas. Bílá košile s černou mašlí byla úchvatná a úzké kalhoty zdůraznily Eviny štíhlé nohy.

Přestože jsem byla během proměny značně skeptická, nakonec to nedopadlo úplně špatně. Eva vypadala dobře hlavně po nějaké době, na návštěvě doma. Snad se z Evy stala žena, která o sebe dokáže pečovat i bez odborníků a její proměna bude na hodně dlouhou dobu. Doufejme však, že se Eva nestane zajatkyní plastických operací.

 

Další články z rubriky

Komentáře (14)

Datum Autor Nadpis
06. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
09. 07. 2012 Fiona60 ,,, (reakcí: 0)
11. 07. 2011 evik56 proměna (reakcí: 0)
10. 04. 2011 Viky17 proměna (reakcí: 0)
06. 03. 2011 evhu Mladší o pár let: Vzhled je na prvním místě (reakcí: 0)
03. 03. 2011 Mirkasirka (reakcí: 0)
02. 03. 2011 hoooli * (reakcí: 0)
28. 02. 2011 kocicanda No (reakcí: 1)
28. 02. 2011 betha a (reakcí: 0)
25. 02. 2011 Marsi Povedená proměna, (reakcí: 0)
25. 02. 2011 puntik no (reakcí: 0)
24. 02. 2011 Marie1945 proměna (reakcí: 0)
10. 02. 2011 hj uz (reakcí: 0)
08. 02. 2011 jana JEto pravda (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

27. 02. 2017 Horoskop Lev

Když se přestaneš jednou provždy opírat o berličky a začneš jednat jen sama za sebe, zjistíš, že ten, který ti neustá... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist