Femina.cz » Magazín » Krása » Líčení: Hvězda každého večírku!

Líčení: Hvězda každého večírku!

Líčení: Hvězda každého večírku!

Magazín: Krása | autor: Redakce | vydáno 09. 06. 2009

Na párty je důležité hlavně líčení, váš obličej musí být zářivý a dokonalý! Jak na to vám poradí přední český stylista a vizážista ze salónu Mio Faccia Kája Pavlíček!

 


V této době jsou v líčení hlavní dva trendy a to:


Přirozený vzhled


Pokud si vyberete tento styl líčení, vždy sahejte po naturálních barvách, jako je hnědá, tělová a zlatá. Zde vyhrává třpytivá pleť, hnědé až zlatavé stíny, tělová rtěnka. Romantický a přesto sexy styl, který vás nikdy nezradí!

 

Výrazný vzhled


Tady už budete za divokou kočku. Vyhrávají zde totiž barvy výrazné a barevné. Oči se budou líčit kouřově a doplňovat zde budou svítivé barvy. Což se na párty výborně hodí!

Make – up je základ!

 

Make – up je základem celého líčení. Celkově se make – up na večer tvoří výraznější! Ať už do klubu, nebo na diskotéku si to můžete dovolit. Je tam totiž úplně jiné osvětlení, než denní, které naopak k výraznějšímu líčení přímo vybízí!

 

Make – up vždy volte kvalitní a dle typu vaší pleti. Když si make – up pořizujete, vždy pečlivě studujte specifikace, pro jakou pleť je určen, Díky špatné volbě by totiž mohl být efekt naprosto opačný a mastná pleť by mohla být ještě mastnější a suchá ještě šupinkatější. Tím pádem by toužebný efekt po dokonalé pleti byl ztracený.

 

Nejdůležitější ale je pleť před použitím make – upu správně vyčistit a nanést lehký krém, který necháte do pokožky vstřebat. Můžete použít pudr, který vám make – up zafixuje. Ten by měl být hlavně transparentní, ale to platí spíš pro ženy, které nemají v lásce lesklou pleť. Nikdy nenanášejte make – up na pleť již nalíčenou!

 

Oči jako kočka!


Pokud chcete mít uhrančivý pohled, určitě zvolte výrazné linky, ovšem ne ty klasické tekuté, ale dejte si práci je vykreslit očními stíny, nebo naneste třpytivou linku! Oči budou krásně rozzářené! Obecně platí, že třpytivé stíny jsou prostě IN! Takže se je nebojte použít ani na celé pohyblivé víčko!

 

Rty k nakousnutí


I tady se nebojte barev! Záleží samozřejmě na zvolení outfitu, ale vždy důležitý je tělový základ. Poté můžete přidat lesky do fialova, růžova, ale i červena tak, abyste celkově ladily a cítily se sexy…

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
12. 03. 2012 lyricalka :-) (reakcí: 1)
09. 04. 2011 stepanecka Já bych... (reakcí: 1)
29. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
13. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

29. 03. 2017 Horoskop Váhy

Budeš se cítit naprosto báječně. A stejně tak budeš působit i na své okolí. Muži na tobě budou moci oči nechat a ženy... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist