Femina.cz » Magazín » Krása » Líčení: Hvězda každého večírku!

Líčení: Hvězda každého večírku!

Líčení: Hvězda každého večírku!

Magazín: Krása | autor: Redakce | vydáno 09. 06. 2009

Na párty je důležité hlavně líčení, váš obličej musí být zářivý a dokonalý! Jak na to vám poradí přední český stylista a vizážista ze salónu Mio Faccia Kája Pavlíček!

 


V této době jsou v líčení hlavní dva trendy a to:


Přirozený vzhled


Pokud si vyberete tento styl líčení, vždy sahejte po naturálních barvách, jako je hnědá, tělová a zlatá. Zde vyhrává třpytivá pleť, hnědé až zlatavé stíny, tělová rtěnka. Romantický a přesto sexy styl, který vás nikdy nezradí!

 

Výrazný vzhled


Tady už budete za divokou kočku. Vyhrávají zde totiž barvy výrazné a barevné. Oči se budou líčit kouřově a doplňovat zde budou svítivé barvy. Což se na párty výborně hodí!

Make – up je základ!

 

Make – up je základem celého líčení. Celkově se make – up na večer tvoří výraznější! Ať už do klubu, nebo na diskotéku si to můžete dovolit. Je tam totiž úplně jiné osvětlení, než denní, které naopak k výraznějšímu líčení přímo vybízí!

 

Make – up vždy volte kvalitní a dle typu vaší pleti. Když si make – up pořizujete, vždy pečlivě studujte specifikace, pro jakou pleť je určen, Díky špatné volbě by totiž mohl být efekt naprosto opačný a mastná pleť by mohla být ještě mastnější a suchá ještě šupinkatější. Tím pádem by toužebný efekt po dokonalé pleti byl ztracený.

 

Nejdůležitější ale je pleť před použitím make – upu správně vyčistit a nanést lehký krém, který necháte do pokožky vstřebat. Můžete použít pudr, který vám make – up zafixuje. Ten by měl být hlavně transparentní, ale to platí spíš pro ženy, které nemají v lásce lesklou pleť. Nikdy nenanášejte make – up na pleť již nalíčenou!

 

Oči jako kočka!


Pokud chcete mít uhrančivý pohled, určitě zvolte výrazné linky, ovšem ne ty klasické tekuté, ale dejte si práci je vykreslit očními stíny, nebo naneste třpytivou linku! Oči budou krásně rozzářené! Obecně platí, že třpytivé stíny jsou prostě IN! Takže se je nebojte použít ani na celé pohyblivé víčko!

 

Rty k nakousnutí


I tady se nebojte barev! Záleží samozřejmě na zvolení outfitu, ale vždy důležitý je tělový základ. Poté můžete přidat lesky do fialova, růžova, ale i červena tak, abyste celkově ladily a cítily se sexy…

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
12. 03. 2012 lyricalka :-) (reakcí: 1)
09. 04. 2011 stepanecka Já bych... (reakcí: 1)
29. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
13. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

20. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Touha být opět nezávislá v tobě probudí velkou sílu a ty začneš s velkou rychlostí měnit vše, co ti již neslouží nebo... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist