Femina.cz » Magazín » Krása » Jehly a kameny aneb 6 netradičních způsobů, jak omladit pokožku

Jehly a kameny aneb 6 netradičních způsobů, jak omladit pokožku

Jehly a kameny aneb 6 netradičních způsobů, jak omladit pokožku

Magazín: Krása | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 04. 07. 2014

Ráno vstanete a podíváte se do zrcadla. A zatímco vaše tělo bylo už přinuceno vstávat, s vaší pokožkou to vypadá tak, že se ještě neprobrala z dlouhého spánku.

Aby také ne. Všechny negativní životní zkušenosti, všechny bolesti se vetknou také do tváře. A je prokázáno, že postupem času a klesající hladinou hormonů pokožka ztrácí na pružnosti. I přesto existují způsoby, jak stárnutí alespoň znatelně oddálit. Zkusila jste například akupunkturu? Že ne? To byste měla!

Obličejová akupunktura

Dokáže uvolnit energii a povzbudit produkci kolagenu. Akupunkturní jehličky nastartují samoléčebné procesy. Starověké čínské praktiky hojně využívají i celebrity, které už dávno překročily třicítku, nicméně vypadají skvěle, jmenujme například Angelinu Jolie či Jennifer Aniston.

Masážní váleček

Masážní váleček obsahuje přírodní léčebné kameny Jade, které stimulují lymfatický systém, a obličej se tak lépe prokrví. K dostání například na internetu, hledejte pod názvem Jade rollers.

Zábavný kvíz: Poznáte, o jaký film jde?

Zábavný kvíz: Poznáte, o jaký film jde?

Pokud stejně jako my patříte mezi nadšené fanoušky českých filmů, pak pro vás tento kvíz bude hra...

Mytí studenou vodou

Pokud si umyjete obličej vodou příliš teplou, nebo naopak ledovou, dojde ke zničení kapilár, výsledkem jsou pak viditelné popraskané žilky. Proto se obličej vyplatí mýt trochu studenější vodou, která navíc stáhne póry.

Obličejová jóga

Ano, budete možná vypadat trochu divně, ale pokud se zamknete v koupelně nikdo nic nepozná. Díky obličejové józe dochází k lepšímu prokrvení svalů a kůže vypadá mladší. Manuály, jak cvičit obličejovou jógu, jsou volně dostupné na internetu.

Nechirurgický lifting

Bezbolestné ošetření pomocí radiofrekvenčních přístrojů umožní lepší prokrvení pleti a tím pádem i lepší barvu. Výsledek je vidět hned, ačkoliv pokud chcete, aby byl stálý, je dobré proceduru několikrát zopakovat.

Peeling

Zašedlá kůže a rozšířené póry jsou známkami stárnutí. Ale takový peeling jednou týdně dovede s pletí divy. Je dobré koupit peeling velmi jemný pro citlivou pleť, který pokožku nepoškodí, ale naopak zlepší její texturu.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
07. 07. 2014 glady .. (reakcí: 0)
05. 07. 2014 hrabenka kosmetika se šnečím slizem (reakcí: 0)
05. 07. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
05. 07. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream je vyživující, hydratační a regenerační pleťový krém vyrobený ze Shea neboli Karité másla.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 27. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

28. 10. 2016 Horoskop Štír

Padá na tebe splín, deprese nebo jen melancholisky smutná nálada? Nepoddávej se jí. Podívej se na nějakou komedii, za... Celý horoskop

Karta dne

Paže mečů
Informace, kterou obdržíš, v tobě probudí mnoho zmatku a nejistoty. Na zprávu jsi čekala velmi dlouho a počítala jsi se zcela jinou odpovědí. Sdělí ti ji muž, který bu...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist