Femina.cz » Magazín » Krása » Co o vás prozradí rtěnka?

Co o vás prozradí rtěnka?

Co o vás prozradí rtěnka?

Magazín: Krása | autor: Nikol Kouklová | vydáno 12. 08. 2014

Víte, že vaši povahu a charakter dokáže prozradit tvar vaší rtěnky, či balzámu na rty? Jste vášnivá, organizovaná, nebo romantička? Stejně jako o nás vypovídá naše vizáž, boty, doplňky, či účes, svojí řečí hovoří i rtěnky. Vytvarujete ji do špičky? To jakým způsobem si rtěnku přizpůsobíme k obrazu svému, toho hodně řekne o našich náladách, zájmech i sexuálním apetitu.

1.  Holka do nepohody

Nenecháte si do ničeho kecat a názory vašeho okolí vás nechávají vklidu? Nesnažíte se „zapadnout“ a na konvence tak trochu kašlete? Nesnažíte se být středem pozornosti, ale vaše aura je natolik silná, že kamkoliv vstoupíte, tam záříte. Jste rebelka a tak trochu bohém, takže zkrotit vás nebude jednoduché a rozhodně si na to jen tak někdo netroufne. 

2. Kamarádská

Plochá rtěnka o vás vypovídá, že dokážete s každým vyjít. Proto se hodíte na pozice vedoucí, manažera nebo ředitelky. Vaše pozitivní vlastnost je i ta, že jste oblíbená v kolektivu a máte spoustu přátel. Někdy jste až příliš upjatá a zbytečně si vše plánujete. Nebojte se ani experimentů v partnerském životě. 

 

3. Milá za každé okolnosti

Jste jedna z těch kamarádek na celý život! Lidé vás mají rádi, protože nic neřešíte příliš dlouho a dokážete odpouštět. Přátelé se ve vaší společnosti cítí zkrátka dobře. Dete si pozor na zneužívání vaší dobré duše a naučte se říkat i nepříjemné věci. Vztah byste mohla okořenit o pořádné dobrodružství a okusit nepoznané!

4. Sebevědomá žena

Spousta žen o vás tvrdí, že jste arogantní, ale vy si přitom pouze věříte, jste na sebe pyšná nebo se dokážete pochválit. Nic na tom není špatně, ale dejte si pozor, aby vaše jednání nesklouzávalo k arogantnímu tónu nebo afektu. Byla by to škoda, jste totiž fajn ženská. Ve vztahu se nebojte ukázat i vaší citlivější a zranitelnější stránku, muži to určit ocení.

5. Vášnivá milovnice

Neprojevujete se, jste nevýrazná, ale o to více dokážete překvapit? Co se týče lásky, bojujete s větrnými mlýny a trápíte se občas úplně zbytečně. Nechte občas vyplout objektivní pocity na povrch a racionálně zhodnoťte situaci. Prospěje to nejenom vám, ale i situaci, ve které se právě nacházíte.

A jaký tvar máte ve šminkovnici vy?

Foto: profimedia.cz, Pinterest.com 

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
11. 01. 2015 monia1 ..... (reakcí: 0)
13. 08. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
13. 08. 2014 glady ... (reakcí: 0)
13. 08. 2014 xxkouckaxx x (reakcí: 0)
12. 08. 2014 martinnatr dost dobrý (reakcí: 0)
12. 08. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
12. 08. 2014 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

26. 02. 2017 Horoskop Blíženec

Jsi čerstvě zamilovaná? Pak by tě mohlo čekat nepříjemné vystřízlivění. Partner se ukáže v pravém světle a ty nebudeš... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Dnes můžeš očekávat příjemný a radostný den plný příznivých zpráv a nových příležitostí. Může se stát, že na ulici potkáš kamarádku, která ti sdělí skvělou informaci o...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist