Femina.cz » Magazín » Inspirace kika » Kuchyně, které si zamiluješ

Kuchyně, které si zamiluješ

Kuchyně, které si zamiluješ

Magazín: Inspirace kika | Komerční prezentace | vydáno 02. 10. 2015

Kuchyň je právem označována za srdce domova. Výběr kuchyně není tedy dobré podceňovat! Každý chce mít takovou, která nebude pouze obyčejným místem, ale naopak bude plná života. Měla by to být prostě tvá vysněná kuchyň, kde bude radost vařit nebo třeba jen spřádat budoucnost. A my pro tebe máme hned pět neodolatelných návrhů, které si zamiluješ.

Stylová a elegantní - taková je Estera 

Kuchyně Estera v sobě kombinuje lesklé plochy, díky nimž bude tvá kuchyň působit moderním a vzdušným dojmem. Každičký detail je úžasné propracován, je postavena tak, aby každý její kout mohl být pohodlně využit a co víc, v kika ti navíc dají záruku 10 let. Tím však jejich servis nekončí. Kromě skvělých cen ti nabízí také kontrolu kvality zcela zdarma, rozšíření prostoru dle tvých potřeb a k tomu zdarma počítačový návrh. 

Kuchyň pro náročné - Windsor

S kuchyní Windsor se nebudeš nikdy nudit. Kromě skvělého designu ti navíc v kika nabízí také možnost rozšíření plochy, vybrat si můžeš hned z několika dekorů ploch a naplánují ti přesně na míru za pomoci počítačového návrhu přesně takovou, kterou budeš potřebovat a to zcela zdarma. 

Stylová kuchyně s netradičním osvětlením - Primula

Kuchyně Primula je opravdu hodně stylová a navíc tě překvapí svým netradičním osvětlením v kombinaci vysokého lesku s barvou švestky. Stejně jako většina kuchyní v kika je i Pimula upravitelná a rozšiřitelná přesně na míru tvému prostoru. Vybírat můžeš z velkého množství barev předních ploch s vysokým leskem: bílá, magnolia, světle žlutá, krémová cappuccino, bordó, tmavě fialová, terra nebo černá. I u této kuchyně ti kika poskytuje záruku plných deset let s kontrolou kvality zdarma.

Jedinečná kuchyně v rozmanitých barvách - Ribera

Kuchyně Ribera tě překvapí svým designem, který je moderní, stylový a účelný. V takové kuchyni ti půjde vaření úplně samo. Potěší tě velký výběr rozmanitých barev z předních ploch: platinová, buk, jádrový buk, dub, noce, zebrano, dub grafit, striktura brasil nebo zebrawood i u kika již tradiční desetiletá záruka. Vše, co potřebuješ, máš v této kuchyni dostupné a po ruce. A pokud bys chtěla ještě větší prostor, není nic snazšího. V kika ti rádi naplánují kuchyň přesně na míru. 

Harmonická kuchyň v přírodním stylu - Tulipa

Kuchyni Tulipa si musíš zamilovat už na první pohled díky harmonii, která v ní vládne. Vybrat si můžeš ze dvou dekorů předních ploch a to z platiny nebo buku. Pokud se ti nelíbí uspořádání, můžeš si nechat zcela zdarma návrh kuchyně upravit a vybrat si přesně takovou, které bude vyhovovat tvým potřebám. V kika ti navíc dávají desetiletou záruku a záruku dokonalého zpracování. 

Právě teď nastal ten pravý čas na nákup nové kuchyně!

Proč? Protože v kika koupíš plánované kuchyně Nolte a Vonderstedt se slevou 50% a k tomu navíc získáš jejich montáž za 1 Kč! A to se vyplatí, co říkáš? Ale pospěš si, akce platí od 7. 9. do 4. 10. 2015.

V obchodních domech kika jsou ti k dispozici moderní kuchyňská studia, kde ti odborníci naplánují kuchyň dle tvých představ. 

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
12. 10. 2015 vendina kuchyně (reakcí: 0)
05. 10. 2015 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
04. 10. 2015 lidka2 . (reakcí: 0)
03. 10. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
03. 10. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
02. 10. 2015 gambis ... (reakcí: 0)
02. 10. 2015 Bobina1 - (reakcí: 0)
02. 10. 2015 Viky17 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

28. 03. 2017 Horoskop Beran

Přijde k tobě zajímavá nabídka, ale ty si nech nějaký čas na rozmyšlenou, než na ni kývneš. Zvaž všechna pro a proti ... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist