Femina.cz » Magazín » Hubnutí » Zhubněte jednou pro vždy s pomocí minerálů!

Zhubněte jednou pro vždy s pomocí minerálů!

Zhubněte jednou pro vždy s pomocí minerálů!

Magazín: Hubnutí | autor: Redakce | vydáno 21. 11. 2013

Pohledům do zrcadla se raději s úspěchem vyhýbáte a již nyní při představě vánočního obžerství na vás jdou mdloby? Jednoduše řečeno, patříte i vy k 99% žen, které jsou nespokojeny se svojí váhou a překypujícími křivkami? Další díl seriálu o léčivé moci minerálů a drahých kamenů vám přináší 3 zlaté rady, díky kterým skoncujete s přebytečnými kily!

Rada číslo 1: Rozhodnutí musí být s velkým R! Tedy pokud chcete opravdu zhubnout, nesmí to být rozhodnutí ze dne na den. Musíte být opravdu přesvědčena, že omezení a úsilí, které budete muset vynaložit, opravdu zvládnete. Při rodinném obědě si nebudete dopřávat jako ostatní svíčkovou se šesti, či se vás nebude týkat „kávičkování“ s kamarádkou a oblíbeným dortíčkem. Pokud nejste přesvědčena, nehubněte, neboť po pár dnech, týdnech budete tím více zklamána, že vám další předsevzetí nevyšlo a shodit nadbytečná kila je nemožné.

Rada číslo 2: Využijte co nejvíce berliček. Překonala-li jste vnitřní rozhodnutí, odměňte se pomocí z přírody. Zapomeňte na proteinové koktejly, prášky na redukci váhy či dokonce chirurgické zákroky. Obraťte se na matku přírodu a vyzkoušejte léčivou moc minerálů. Přestože tyto kamínky vypadají nevinně, jejich moc je obrovská. Nepostradatelným pomocníkem v boji s kily je sodalit. Tento kámen čistí lymfatický systém a tak odvádí přebytečnou vodu z těla. Zároveň udržuje v rovnováze metabolismus, díky čemuž se vám vyhnou mdloby či nezkrotné chutě po čokoládě při nedostatku cukru. Harmonizuje celkovou látkou výměnu a podněcuje vstřebávání tekutin v lidském těle.

Vedle sodalitu je využívanou berličkou také malachit. Právě malachit je ten nejlepší bojovník proti ukládání tuků v těle. Podporuje činnost sleziny a zlepšuje činnost imunitního systému.

Rada číslo 3: Detoxikujte! Hubnout nestačí, musíte se zaměřit na celkové očištění vašeho těla. Na detoxikaci jsou nejlepší třídenní půsty, kdy pijete jen vodu či zelený čaj. Metoda drastická, ale po fastfoodech a sladkostech je nutností. Pokud se vám zdají tři dny jako extrém, zkraťte to alespoň na dva. Při detoxikaci, kdy přijímáte jen tekutiny, vkládejte do džbánku s vodou olivín.

Tento minerál odstraňuje z organismu toxické látky a je vhodný pro čištění tenkého a tlustého střeva. Podporuje duševní inspiraci a soustředění, které v boji s nadváhou bude sakra zapotřebí!

S chutí do toho, půl je hotovo. Seriál o léčivé moci minerálů a drahých kamenů, který vzniká ve spolupráci s internetovými portály www.vystavamineralu.cz a www.krasnemineraly.cz, vám drží palce!

Foto: Profimedia.cz, vystavamineralu.cz, krasnemineraly.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
30. 01. 2014 glady ... (reakcí: 0)
22. 11. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
21. 11. 2013 viki11 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

28. 03. 2017 Horoskop Rak

Dnes budeš jednat s horkou hlavou. Rozbouřené emoce tě dovedou až do krajnosti a ty tak pustíš z pusy slova, kterých ... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist