Femina.cz » Magazín » Hubnutí » Zhubněte jednou pro vždy s pomocí minerálů!

Zhubněte jednou pro vždy s pomocí minerálů!

Zhubněte jednou pro vždy s pomocí minerálů!

Magazín: Hubnutí | autor: Redakce | vydáno 21. 11. 2013

Pohledům do zrcadla se raději s úspěchem vyhýbáte a již nyní při představě vánočního obžerství na vás jdou mdloby? Jednoduše řečeno, patříte i vy k 99% žen, které jsou nespokojeny se svojí váhou a překypujícími křivkami? Další díl seriálu o léčivé moci minerálů a drahých kamenů vám přináší 3 zlaté rady, díky kterým skoncujete s přebytečnými kily!

Rada číslo 1: Rozhodnutí musí být s velkým R! Tedy pokud chcete opravdu zhubnout, nesmí to být rozhodnutí ze dne na den. Musíte být opravdu přesvědčena, že omezení a úsilí, které budete muset vynaložit, opravdu zvládnete. Při rodinném obědě si nebudete dopřávat jako ostatní svíčkovou se šesti, či se vás nebude týkat „kávičkování“ s kamarádkou a oblíbeným dortíčkem. Pokud nejste přesvědčena, nehubněte, neboť po pár dnech, týdnech budete tím více zklamána, že vám další předsevzetí nevyšlo a shodit nadbytečná kila je nemožné.

Rada číslo 2: Využijte co nejvíce berliček. Překonala-li jste vnitřní rozhodnutí, odměňte se pomocí z přírody. Zapomeňte na proteinové koktejly, prášky na redukci váhy či dokonce chirurgické zákroky. Obraťte se na matku přírodu a vyzkoušejte léčivou moc minerálů. Přestože tyto kamínky vypadají nevinně, jejich moc je obrovská. Nepostradatelným pomocníkem v boji s kily je sodalit. Tento kámen čistí lymfatický systém a tak odvádí přebytečnou vodu z těla. Zároveň udržuje v rovnováze metabolismus, díky čemuž se vám vyhnou mdloby či nezkrotné chutě po čokoládě při nedostatku cukru. Harmonizuje celkovou látkou výměnu a podněcuje vstřebávání tekutin v lidském těle.

Vedle sodalitu je využívanou berličkou také malachit. Právě malachit je ten nejlepší bojovník proti ukládání tuků v těle. Podporuje činnost sleziny a zlepšuje činnost imunitního systému.

Rada číslo 3: Detoxikujte! Hubnout nestačí, musíte se zaměřit na celkové očištění vašeho těla. Na detoxikaci jsou nejlepší třídenní půsty, kdy pijete jen vodu či zelený čaj. Metoda drastická, ale po fastfoodech a sladkostech je nutností. Pokud se vám zdají tři dny jako extrém, zkraťte to alespoň na dva. Při detoxikaci, kdy přijímáte jen tekutiny, vkládejte do džbánku s vodou olivín.

Tento minerál odstraňuje z organismu toxické látky a je vhodný pro čištění tenkého a tlustého střeva. Podporuje duševní inspiraci a soustředění, které v boji s nadváhou bude sakra zapotřebí!

S chutí do toho, půl je hotovo. Seriál o léčivé moci minerálů a drahých kamenů, který vzniká ve spolupráci s internetovými portály www.vystavamineralu.cz a www.krasnemineraly.cz, vám drží palce!

Foto: Profimedia.cz, vystavamineralu.cz, krasnemineraly.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
30. 01. 2014 glady ... (reakcí: 0)
22. 11. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
21. 11. 2013 viki11 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Jemně vyživuje a oživuje pleť...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 23. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

24. 01. 2017 Horoskop Beran

Neočekávej, že se něco zásadního změní ve vztahu s partnerem, pokud chceš změnu, zamysli se, proč se na tebe valí jed... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Teď je zapotřebí, abys byla objektivní a nedovolila své mysli, aby tě ovládl strach či pochybnosti. Zapoj zdravý selský rozum a rozhoduj se bez negativních emocí. Bude...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, láska i módní přešla...

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje...

Celý článek

Módní policie

TOPlist