Femina.cz » Magazín » Hubnutí » Zatraceně zábavné způsoby, jak hubnout i během dovolené

Zatraceně zábavné způsoby, jak hubnout i během dovolené

Zatraceně zábavné způsoby, jak hubnout i během dovolené

Magazín: Hubnutí | autor: Lucie Feiková | vydáno 08. 08. 2014

Jedete na svoji tolik očekávanou dovolenou a v hotelu není posilovna? Nemusíte mít obavy, že vypadnete ze svého sportovního režimu! Existují činnosti, u kterých budete kalorie spalovat také! A ještě skoro bez námahy!

Myslíte, že zpevňovat svoje křivky a spalovat tuky lze pouze při návštěvách fitcentra? Omyl! I dovolená přeje redukci hmotnosti. Těchto pět činností funguje spolehlivě! 

1. Opalování 

Zní to možná neuvěřitelně, ale až se budete vleže na zádech oddávat slunečním paprskům, zatáhněte bříško, jako byste se chtěla „vmáčknout“ do ručníku, na kterém ležíte. Zatažené břišní svaly udržte co možná nejdéle. Opakujte v pěti sériích. A počet kalorií, se kterým se můžete rozloučit? Několik desítek! 

2. Mazání 

Tak tohle možná uslyšíte úplně poprvé! Když už jsme u toho lenošení na pláži, je třeba zmínit i to, že takové prosté mazání opalovacím krémem funguje jako skvělý spalovací prostředek! Nejen že u toho posílíte bicepsy a tricepsy, ale pokud se budete zodpovědně krémovat čtyřikrát denně aspoň 3 minuty, spálíte u toho 110 kalorií! Tomuhle se říká spojit příjemné s užitečným! 

Zaměřeno na letní šatník aneb Vzhůru na dovolenou k moři

Zaměřeno na letní šatník aneb Vzhůru na dovolenou k moři

Pokud právě teď, nebo za několik dní míříte vstříc sluníčku, mořským vlnám a nekončící pohodě, mr...

3. Chůze 

Pokud jste na dovolené u moře a máte z okna výhled na písčitou pláž, ani nevíte, jak tohoto „panoramatu“ výborně využít ve váš prospěch! Zdravotní procházka po pláži vám spálí až 150 kalorií za hodinu! V čem je zakopaný pes? Písek je totiž nestabilní povrch a vyžaduje větší výdej energie než prostá chůze po chodníku. A ještě u toho můžete pozorovat romantický západ slunce! 

4. Nakupování 

Řádění po obchodech, tak to je další z příjemných záležitostí, u kterých je možné si trochu „vylepšit křivky“. Během častého zkoušení toho, co vám nejlépe padne, se dá spálit i 150 kalorií za hodinu! A co teprve potom, až tašky řádně naplníte suvenýry určené pro vaše blízké? Skvěle posílíte paže při cestě do hotelu! Teď můžete svoji nákupní mánii partnerovi zdůvodnit i tím, že díky němu budete vypadat zase o něco štíhlejší!

5. Tanec 

Návštěva nějaké té dovolenkové diskotéky či taneční zábavy vás může připravit až o 850 kalorií! Tedy v případě, že vydržíte tančit zhruba dvě a půl hodiny, což vůbec není nemožné. Tak hurá na to! 

A co vy a dovolená? Podílí se na ukládání tukových zásob, nebo se z ní naopak vracíte o pár kilo lehčí? 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
11. 08. 2014 glady ... (reakcí: 0)
10. 08. 2014 lidka2 . (reakcí: 0)
10. 08. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
09. 08. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Prodlužuje, tvaruje, zhušťuje!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 07. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

08. 12. 2016 Horoskop Beran

Pokud dlouho otálíš s tím, aby sis řekla o vyšší plat, dnes je k tomu vhodná doba. Šéf ocení tvou poctivou práci a na... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Vše, co jsi až doposud vykonala, je v destrukci, situace, kterou jsi dlouho nemohla dořešit, bouchne jako sopka a její žhavá láva rozmetá všechno kolem tebe. Zničí vše...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist