Femina.cz » Magazín » Hubnutí » Skvělé cvičení, které ti pomůže k vysněné postavě. Vyzkoušeno!

Skvělé cvičení, které ti pomůže k vysněné postavě. Vyzkoušeno!

Skvělé cvičení, které ti pomůže k vysněné postavě. Vyzkoušeno!

Magazín: Hubnutí | autor: Zuzana Černochová | vydáno 23. 11. 2016

Slyšíš-li slovíčka fitko, posilovna nebo trenér, okamžitě ti běhá mráz po zádech, ale přesto bys strašně ráda nějaké to kilo zhubla, nebo se alespoň trochu vyrýsovala a zpevnila? Nebaví tě nebo nemáš čas na chození do fitness centra? Pak právě to tebe je vhodné cvičení s neoblomnou trenérkou jménem Jillian Michaels!

Kdo je vůbec Jillian Michaels?

Jillian je americká populární fitness trenérka, která si sama zažila období, kdy byla velmi silná a příliš se nehýbala. V době, kdy nastoupila na univerzitu, se začala zajímat o zdravý životní styl a fitness.

V současné době je Jillian uznávanou fitness trenérkou, která sálá energií, její programy na formování postavy jsou sestaveny tak, aby cíleně působily na problematické partie. Její osobitý a někdy hodně přísný přístup uchvátil již miliony lidí po celém světě včetně celebrit. 

O co jde?

Jillian má na svém kontě různé programy, z nichž nejznámější je 30 day shred. Tento program je sestaven tak, aby co nejvíce zatočil s přebytečnými kilogramy. Je připraven tak, aby v těle vyvolal zmatek, tak aby si tělo dlouhodobě nezvyklo na stereotypní aktivitu. Cílem je zapojit co nejvíce svalů.

Program je poskládán z různých cviků, které se pravidelně mění. Takto nastartovaný metabolismus rychle spaluje tuky a to není vše! Při pomto cvičení nehubneš pouze při dané aktivitě, ale ještě několik hodin po ní! A nejúžasnější na tom je, že celé cvičení ti zabere pouhých 30 minut denně!

Program je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé. S Jillian cvičí dvě dívky, které předvádí lehčí a těžší verzi jednotlivých cviků. Proto pokud s cvičením teprve začínáš, tak se vůbec nemusíš bát. Pravda, z počátku se hodně zapotíš a zřejmě i zadýcháš. Nicméně s každým dnem se budeš cítit lépe, v mnohem lepší kondici a tvé kilogramy poletí dolů. 

Jillian Michaels na své hodině

Jak cvičit?

Při pohledu na videa tě jistě napadne, že tohle vážně nedáš. Neboj se, začátek je vždycky těžký a u Jillian to platí dvojnásob. Při jejích cvičeních si naplno užiješ jejího povzbuzování i křičení, což je ta nejlepší motivace. Mnoho lidí nevěří, ale plno žen po celém světě má skvělé výsledky právě díky Jillian. 

Program 30 day shred tvoří tři levely, z nichž každý se cvičí po dobu deseti dní. Deset dní 1 level, deset dní 2 level a deset dní 3 level. Ke cvičení budeš zajisté potřebovat činky. Záleží jenom na tobě, na jakou zátěž se cítíš, ale obecně se doporučuje váha od 0,5 – 2,0 kg. Můžeš začít cvičit s lehčí a postupně si zátěž navýšit. 

A výsledky?

Každá jsme jiná, a proto se těžko určuje, kolik kilo nebo kolik centimetrů shodíš. V každém případě Jillian slibuje celkové zpevnění těla a hlavně výrazný úbytek centimetrů!  A jak potvrzují i naše čtenářky, tak slibovaný výsledek se skutečně dostaví. 

Jana (24) souhlasí: „Začala jsem cvičit, až když jsem přestala kojit a výsledky jsou parádní. Zhubla jsem za měsíc 3 kila, ale 5 cm přes břicho, a to je úžasný.“

Rovněž sedmadvacetiletá Alice přidává svoji zkušenost: „Když jsem Jillian objevila, strašně jsem se jejími programy nadchla. Nebyla jsem tlustá, ale měla jsem pár kilo navíc a vypadala jsem spíše tak oplácaně. 30 day shred byl neuvěřitelný. Střídalo se u mě nadšení s vážnou nenávistí Jillian :D Ale ona je vážně skvělá, je třeba nepřestávat. Prvních malých změn jsem se začala všímat po pár dnech, cítila jsem se pevnější. Když jsem dokončila  jejích 30 dní a cítila jsem se pevnější, hubenější a krásnější. Zhubla jsem 4 kila a k tomu ubyly nějaké ty centimetry, nejvíce přes břicho, zadek ale i stehna.“

Jak takové cvičení vypadá, se můžeš podívat ve videu:

A co ty? Máš s Jillian nějaké zkušenosti? A co si o jejím cvičení myslíš? Máš nějaké fígle, jak zhubnout? Napiš nám do diskuze!

Foto: shutterstock.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
01. 03. 2017 sandra . (reakcí: 0)
11. 12. 2016 Viky17 - (reakcí: 0)
24. 11. 2016 Mona92 ... (reakcí: 0)
23. 11. 2016 Luci Jillian (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

24. 03. 2017 Horoskop Štír

Doma nebo na pracovišti vznikají neshody, budeš se muset obrnit klidem. Drž si pozitivní náladu a snaž se pochopit, ž... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist