Femina.cz » Magazín » Hubnutí » Skvělé cvičení, které ti pomůže k vysněné postavě. Vyzkoušeno!

Skvělé cvičení, které ti pomůže k vysněné postavě. Vyzkoušeno!

Skvělé cvičení, které ti pomůže k vysněné postavě. Vyzkoušeno!

Magazín: Hubnutí | autor: Zuzana Černochová | vydáno 23. 11. 2016

Slyšíš-li slovíčka fitko, posilovna nebo trenér, okamžitě ti běhá mráz po zádech, ale přesto bys strašně ráda nějaké to kilo zhubla, nebo se alespoň trochu vyrýsovala a zpevnila? Nebaví tě nebo nemáš čas na chození do fitness centra? Pak právě to tebe je vhodné cvičení s neoblomnou trenérkou jménem Jillian Michaels!

Kdo je vůbec Jillian Michaels?

Jillian je americká populární fitness trenérka, která si sama zažila období, kdy byla velmi silná a příliš se nehýbala. V době, kdy nastoupila na univerzitu, se začala zajímat o zdravý životní styl a fitness.

V současné době je Jillian uznávanou fitness trenérkou, která sálá energií, její programy na formování postavy jsou sestaveny tak, aby cíleně působily na problematické partie. Její osobitý a někdy hodně přísný přístup uchvátil již miliony lidí po celém světě včetně celebrit. 

O co jde?

Jillian má na svém kontě různé programy, z nichž nejznámější je 30 day shred. Tento program je sestaven tak, aby co nejvíce zatočil s přebytečnými kilogramy. Je připraven tak, aby v těle vyvolal zmatek, tak aby si tělo dlouhodobě nezvyklo na stereotypní aktivitu. Cílem je zapojit co nejvíce svalů.

Program je poskládán z různých cviků, které se pravidelně mění. Takto nastartovaný metabolismus rychle spaluje tuky a to není vše! Při pomto cvičení nehubneš pouze při dané aktivitě, ale ještě několik hodin po ní! A nejúžasnější na tom je, že celé cvičení ti zabere pouhých 30 minut denně!

Program je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé. S Jillian cvičí dvě dívky, které předvádí lehčí a těžší verzi jednotlivých cviků. Proto pokud s cvičením teprve začínáš, tak se vůbec nemusíš bát. Pravda, z počátku se hodně zapotíš a zřejmě i zadýcháš. Nicméně s každým dnem se budeš cítit lépe, v mnohem lepší kondici a tvé kilogramy poletí dolů. 

Jillian Michaels na své hodině

Jak cvičit?

Při pohledu na videa tě jistě napadne, že tohle vážně nedáš. Neboj se, začátek je vždycky těžký a u Jillian to platí dvojnásob. Při jejích cvičeních si naplno užiješ jejího povzbuzování i křičení, což je ta nejlepší motivace. Mnoho lidí nevěří, ale plno žen po celém světě má skvělé výsledky právě díky Jillian. 

Program 30 day shred tvoří tři levely, z nichž každý se cvičí po dobu deseti dní. Deset dní 1 level, deset dní 2 level a deset dní 3 level. Ke cvičení budeš zajisté potřebovat činky. Záleží jenom na tobě, na jakou zátěž se cítíš, ale obecně se doporučuje váha od 0,5 – 2,0 kg. Můžeš začít cvičit s lehčí a postupně si zátěž navýšit. 

A výsledky?

Každá jsme jiná, a proto se těžko určuje, kolik kilo nebo kolik centimetrů shodíš. V každém případě Jillian slibuje celkové zpevnění těla a hlavně výrazný úbytek centimetrů!  A jak potvrzují i naše čtenářky, tak slibovaný výsledek se skutečně dostaví. 

Jana (24) souhlasí: „Začala jsem cvičit, až když jsem přestala kojit a výsledky jsou parádní. Zhubla jsem za měsíc 3 kila, ale 5 cm přes břicho, a to je úžasný.“

Rovněž sedmadvacetiletá Alice přidává svoji zkušenost: „Když jsem Jillian objevila, strašně jsem se jejími programy nadchla. Nebyla jsem tlustá, ale měla jsem pár kilo navíc a vypadala jsem spíše tak oplácaně. 30 day shred byl neuvěřitelný. Střídalo se u mě nadšení s vážnou nenávistí Jillian :D Ale ona je vážně skvělá, je třeba nepřestávat. Prvních malých změn jsem se začala všímat po pár dnech, cítila jsem se pevnější. Když jsem dokončila  jejích 30 dní a cítila jsem se pevnější, hubenější a krásnější. Zhubla jsem 4 kila a k tomu ubyly nějaké ty centimetry, nejvíce přes břicho, zadek ale i stehna.“

Jak takové cvičení vypadá, se můžeš podívat ve videu:

A co ty? Máš s Jillian nějaké zkušenosti? A co si o jejím cvičení myslíš? Máš nějaké fígle, jak zhubnout? Napiš nám do diskuze!

Foto: shutterstock.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
24. 11. 2016 Mona92 ... (reakcí: 0)
23. 11. 2016 Luci Jillian (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Nechte se unést podmanivými tóny!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 08. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

09. 12. 2016 Horoskop Střelec

Dlouho jsi nemohla narazit na správného muže? Pak se dnes vydej na farmářské trhy v okolí. Čeká tam na tebe pan Božsk... Celý horoskop

Karta dne

Císař
Situace, kterou právě nyní řešíš, bude potřebovat logické myšlení, které je spíš vlastní mužům. Bylo by dobré, abys využila veškerou sílu a energii na dořešení a nebál...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist