Femina.cz » Magazín » Hubnutí » Sexy zadeček bez celulitidy? Vyražte do fitka ve sportovních legínách!

Sexy zadeček bez celulitidy? Vyražte do fitka ve sportovních legínách!

Sexy zadeček bez celulitidy? Vyražte do fitka ve sportovních legínách!

Magazín: Hubnutí | Komerční prezentace | vydáno 26. 10. 2015

Sociální sítě zaplavují vyrýsované kočky s kulatým zadečkem. Závidíte jim? Je čas vyrazit do nejbližšího fitka s pořádnou dávkou motivace a outfitem, který vám v boji o sexy pozadí pomůže víc, než si vůbec myslíte.

Zadeček patří odpradávna mezi symboly ženské sexuality a krásy. Poslední výzkumy dokazují, že drtivá většina mužů se považuje za tzv. dolňáky, pro které je atraktivnější větší pozadí než objemný dekolt. Bohužel nezáleží pouze na velikosti, ale také na ideálním tvaru a pevnosti. Ideální příležitost a nejvyšší čas obléknout sportovní legíny a vrhnout se na formování pomocí těch správných cviků.

Změna za 3 týdny je sci-fi

Možná i vy znáte reklamy, ve kterých jsou nám podsouvány fotky před a po. Jsou na nich vidět úžasné proměny žen, které se během několika týdnů zbavily faldíků a nyní si fotí jejich vyrýsované postavy před zrcadlem. Je úplně jedno, zda-li se jedná o úžasný přípravek na hubnutí, nebo speciální cvičební program doplněný o zdravou dietu. Skutečnost je taková, že takové proměny jsou sci-fi. Realita je zcela odlišná. Cesta za sexy zadečkem je dlouhá a trnitá, nicméně stojí za to. Připravte se na to, že se během ní pořádně zapotíte, a proto budete do fitka potřebovat měkké a prodyšné dámské legíny, které odbourávají vlhkost od pokožky. Během čtvrté série výpadů a dřepů oceníte bez diskuze jejich vlastnosti. A věřte, že právě tyto cviky budete v posilovně opakovat do zbláznění. Myslíte-li to s proměnou vážně, zapomeňte na tepláky, ve kterých budete po chvilce splavená jako kůň při skoku přes Taxisův příkop.

Pomerančová kůže jako věčný strašák

Muka ve fitku bohužel ještě nejsou zárukou toho, že se vám podaří zbavit všech vad na kráse. V oblasti zadečku a stehen je věčným strašákem celulitida. Teď vás možná její přítomnost netrápí, ale během hezkého počasí si budete opět nadávat a ukrývat před světem vaše nedostatky. Co se pomerančová kůže zbavit společně s přebytečným tukem? Anticelulitidní legíny mají v látce zabudované okem neviditelné přírodní částice a vitamíny. Ty během nošení aktivně vyhlazují pokožku a společně s vámi bojují za krásné pozadí a nožky, za kterými se otočí nejedno mužské oko. 

Ani ve fitku nezapomínejte na styl

Pokud nemáte fitness centrum u vás doma ve sklepě, budete muset vyrazit mezi lidi. Bez ohledu na to, jestli si vyberete centrum určené pouze pro ženy, narazíte na vysportované krásky ve značkovám oblečení s dokonalým líčením. Zcela upřímně – dokáže to pořádně demotivovat. To je to poslední, co ve vašem úsilí potřebujete. Nezapomínejte na styl a ohákněte se do sportovních legín Laguna v barvách. Kromě toho, že skvěle vypadají a dodají vám sebevědomí, odvedou díky prodyšnému materiálu veškerý pot. Budete se cítit mnohem lépe fyzicky i psychicky. Právě to je jedna z hlavních ingrediencí úspěchu!

Jste připravená do akce?

Na www.leginy.cz najdete tak širokou nabídku sportovních legín, že si snadno vyberete ty pravé pro vás a vaše cvičení. Přizpůsobí se každému protáhnutí, podpoří snažení a když se v nich po nějakém čase postavíte před zrcadlo, vyčarují vám úsměv na rtech. Nevzdávejte se a ukažte světu, že na to máte! Se správnými pomocníky a odhodláním získáte vysněný zadeček i radost z dosaženého cíle.

Komerční prezentace

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
17. 10. 2016 Anna ja (reakcí: 1)
26. 10. 2015 Viky17 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Vaše oči budou rozzářené!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 17. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

17. 01. 2017 Horoskop Ryby

Tolik toužíš po lásce, že jsi ochotná si začít s kýmkoliv. Bohužel pro tebe vysíláš mužům takové signály, že je to od... Celý horoskop

Karta dne

Kolo štěstí
Důvěřuj v přirozený běh života, jedno náročné období je u konce, možná ještě necítíš úlevu a stále jsi ve vleku smutných událostí, ale věř, že zlepšení již přichází. Z...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist