Femina.cz » Magazín » Hubnutí » Sexy tělo i tvář za krátkou dobu? Recept podle JLo zabírá!

Sexy tělo i tvář za krátkou dobu? Recept podle JLo zabírá!

Sexy tělo i tvář za krátkou dobu? Recept podle JLo zabírá!

Magazín: Hubnutí | autor: Lucie Feiková | vydáno 08. 06. 2015

Chceš v létě vypadat jako slavná celebrita se super křivkami? Můžeš! Stačí dát sbohem živočišným produktům, přijmout veganství jako životní filosofii a úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. Kdo tě inspiruje? JLo a skoro celý Hollywood!

Že máma od dvou dětí musí mít kila navíc a zašedlou tvář? Velký mýtus! Jsou i takové, kterým mateřství i přibývající léta svědčí. Tak třeba taková hudební i filmová diva Jennifer Lopez! Vrtá ti hlavou, jak to dělá? Chceš vypadat jako ona? Kopíruj její životní styl a měj ji za svůj vzor! V čem?

Milovnice zvířat propadla veganství

Zřekni se ryb, masa, mléka, mléčných výrobků, medu, vajíček, zkrátka všeho, co má něco společného se zvířaty (zařadíš se mezi ty, kteří mají na srdci dobro planety, což vůbec není marné) a když to zvládneš, to nejhorší máš za sebou. Mučení? Jak pro koho, ale říká se tomu veganství. Vážně se takhle dají shazovat kila? Ano a dokonce rychleji než se zdá!

„Lidé jsou zvyklí vídat mě trochu víc tlustou, ale když jsem začala být vegankou, moje váha šla hned dolů o 3,5 až 4,5 kilogramů. Zkusila jsem to dodržovat nejprve pět týdnů a cítila se neuvěřitelně,“ nechala se slyšet Jennifer Lopez pro internetový magazín Examiner a dodala, že to byla skutečně výrazná změna. Navíc jí to dle vlastních slov nadchlo natolik, že do celého procesu zainteresovala celou rodinu, včetně dětí Emmy a Maxe.

Teď všichni jedí spoustu zeleniny, zelených potravin, ořechů, semínek všeho druhu, mandlí a rýži. Jednoduše řečeno, taková rostlinná rodinná dieta, která vážně zabírá. Ale měj na paměti, že ani tohle neumí úplné zázraky. Jelikož bez práce nejsou koláče, je třeba k tomu všemu hýbat i pozadím! A takhle to dělá JLo!

Trénink není o penězích!

Teď vážně, řekla bys, že jí letos v červenci bude 46 let? Tak to asi nikdo! Recept na věčné mládí má ukrytý právě ve veganské výživě a sportování pod dohledem trenéra Tracyho Andersena. Jak vypadá její trénink?

Kardio taneční cvičení s lehkým posilováním pomocí vlastní tělesné hmotnosti, vzpírání s lehkým závažím a aerobik. Stereotyp to určitě není, protože cviky se mění každých deset dní. Naříkáš, že takový trénink je mimo tvé finanční možnosti? Tak sjeď net, protože podobných ukázkových cvičení tam koluje spousta. Hlavně teď nic nevzdávej!

Jak se nakopnout k akci?

Vyber takové, které ti sedí, a vrhni se do toho. Možná je to náročné, ale super tělo něco stojí. Pro motivaci si pusť klip, kde Jennifer řádí s kolegyní Iggy Azaleou. Ta je sice o dvacet let mladší, ale kdo by to poznal? Stejné mají nejen prdelky, takže těžko soudit, která z nich vypadá líp! 

Tak co na to říkáš, jdeš do toho? Vyzkoušíš si veganství na vlastní kůži? Třeba ti pomohou další slavná jména. V naší fotogalerii najdeš celebrity, které tomu zcela propadly. A možná bys to do nich vůbec neřekla.

Všechna tato slavná jména se shodují v tom, že jim tahle strava přináší mladistvou vizáž, energii na rozdávání, kvalitnější spánek a dobrý pocit k nezaplacení. To nezní úplně špatně, co ty na to? Třeba krémy proti vráskám už nikdy nebudeš potřebovat!

Foto zdroj: pinterest.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
03. 09. 2015 glady ... (reakcí: 0)
16. 06. 2015 weve Veganství bych nezvládla (reakcí: 0)
09. 06. 2015 Viky17 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

29. 03. 2017 Horoskop Ryby

Zdravý životní styl máš v malíčku, ale jen teoreticky, praxe poněkud pokulhává a začíná to být znát na tvé postavě. M... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist