Femina.cz » Magazín » Hubnutí » Sexy tělo i tvář za krátkou dobu? Recept podle JLo zabírá!

Sexy tělo i tvář za krátkou dobu? Recept podle JLo zabírá!

Sexy tělo i tvář za krátkou dobu? Recept podle JLo zabírá!

Magazín: Hubnutí | autor: Lucie Feiková | vydáno 08. 06. 2015

Chceš v létě vypadat jako slavná celebrita se super křivkami? Můžeš! Stačí dát sbohem živočišným produktům, přijmout veganství jako životní filosofii a úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. Kdo tě inspiruje? JLo a skoro celý Hollywood!

Že máma od dvou dětí musí mít kila navíc a zašedlou tvář? Velký mýtus! Jsou i takové, kterým mateřství i přibývající léta svědčí. Tak třeba taková hudební i filmová diva Jennifer Lopez! Vrtá ti hlavou, jak to dělá? Chceš vypadat jako ona? Kopíruj její životní styl a měj ji za svůj vzor! V čem?

Milovnice zvířat propadla veganství

Zřekni se ryb, masa, mléka, mléčných výrobků, medu, vajíček, zkrátka všeho, co má něco společného se zvířaty (zařadíš se mezi ty, kteří mají na srdci dobro planety, což vůbec není marné) a když to zvládneš, to nejhorší máš za sebou. Mučení? Jak pro koho, ale říká se tomu veganství. Vážně se takhle dají shazovat kila? Ano a dokonce rychleji než se zdá!

„Lidé jsou zvyklí vídat mě trochu víc tlustou, ale když jsem začala být vegankou, moje váha šla hned dolů o 3,5 až 4,5 kilogramů. Zkusila jsem to dodržovat nejprve pět týdnů a cítila se neuvěřitelně,“ nechala se slyšet Jennifer Lopez pro internetový magazín Examiner a dodala, že to byla skutečně výrazná změna. Navíc jí to dle vlastních slov nadchlo natolik, že do celého procesu zainteresovala celou rodinu, včetně dětí Emmy a Maxe.

Teď všichni jedí spoustu zeleniny, zelených potravin, ořechů, semínek všeho druhu, mandlí a rýži. Jednoduše řečeno, taková rostlinná rodinná dieta, která vážně zabírá. Ale měj na paměti, že ani tohle neumí úplné zázraky. Jelikož bez práce nejsou koláče, je třeba k tomu všemu hýbat i pozadím! A takhle to dělá JLo!

Trénink není o penězích!

Teď vážně, řekla bys, že jí letos v červenci bude 46 let? Tak to asi nikdo! Recept na věčné mládí má ukrytý právě ve veganské výživě a sportování pod dohledem trenéra Tracyho Andersena. Jak vypadá její trénink?

Kardio taneční cvičení s lehkým posilováním pomocí vlastní tělesné hmotnosti, vzpírání s lehkým závažím a aerobik. Stereotyp to určitě není, protože cviky se mění každých deset dní. Naříkáš, že takový trénink je mimo tvé finanční možnosti? Tak sjeď net, protože podobných ukázkových cvičení tam koluje spousta. Hlavně teď nic nevzdávej!

Jak se nakopnout k akci?

Vyber takové, které ti sedí, a vrhni se do toho. Možná je to náročné, ale super tělo něco stojí. Pro motivaci si pusť klip, kde Jennifer řádí s kolegyní Iggy Azaleou. Ta je sice o dvacet let mladší, ale kdo by to poznal? Stejné mají nejen prdelky, takže těžko soudit, která z nich vypadá líp! 

Tak co na to říkáš, jdeš do toho? Vyzkoušíš si veganství na vlastní kůži? Třeba ti pomohou další slavná jména. V naší fotogalerii najdeš celebrity, které tomu zcela propadly. A možná bys to do nich vůbec neřekla.

Všechna tato slavná jména se shodují v tom, že jim tahle strava přináší mladistvou vizáž, energii na rozdávání, kvalitnější spánek a dobrý pocit k nezaplacení. To nezní úplně špatně, co ty na to? Třeba krémy proti vráskám už nikdy nebudeš potřebovat!

Foto zdroj: pinterest.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
03. 09. 2015 glady ... (reakcí: 0)
16. 06. 2015 weve Veganství bych nezvládla (reakcí: 0)
09. 06. 2015 Viky17 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

22. 02. 2017 Horoskop Panna

Zanedbávala jsi nejen rodinu, ale také sama sebe. Pro hromadu pracovních povinností nemáš čas na nic. Zpomal, ať nezt... Celý horoskop

Karta dne

Mág
Žádné otálení, právě nyní nastává magický okamžik k naplnění a uskutečnění všech tvých snů! Nastal čas činů, jsi na cestě splnit tvé životní poslání. Pokud se snad nec...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist