Femina.cz » Magazín » Hubnutí » Kila navíc mě ničila, díky Slimaxu jsem celebrita! Připrav se do plavek!

Kila navíc mě ničila, díky Slimaxu jsem celebrita! Připrav se do plavek!

Kila navíc mě ničila, díky Slimaxu jsem celebrita! Připrav se do plavek!

Magazín: Hubnutí | Komerční prezentace | vydáno 13. 04. 2015

Žena nemusí vypadat jako modelka, aby se na sebe usmála do zrcadla. Avšak faldíky a jejich neustálé maskování dokáží sebevědomí srazit krutě dolů. Vím o tom své. Mé boje s nadváhou vyústily v celoživotní válku. Vlastní tělo jsem vnímala jako nepřítele a pohled na něj byl moc ponižující. Dnes je však vše jinak!

Našla jsem svou vlastní cestu. Zpátky jsem nechtěla

Nebudu vám vykládat, jak jsem „náhodou“ narazila na článek na internetu ani o tom, jak mi nějaká fiktivní dobrá kamarádka poradila to nejlepší... Nedávno jsem se pustila do další ze strategií typu pokus/omyl. Zkusila jsem pravidelné stravování kombinovat s užíváním potravinového doplňku Slimax a už po týdnu se mi při pohledu na váhu protočily panenky. Tři kila byla v pytli! A to pokračovalo dál. Po jediném měsíci jsem zase na váze svých studentských let!

Hlavní výhody SLIMAXu

Navodí pocit sytosti, sníte menší porce jídla, a tím snížíte energetický příjem, hubnete rychle, pocítíte více energie, posílíte si sebevědomí. Přírodní složky Slimaxu jsou Glukomannan a Psyllium. Psyllium obsahuje ve vodě rozpustnou vlákninu. Ta v trávicím traktu po požití zvětší svůj objem až 40x. Glukomannan – ve vodě rozpustný polysacharid, zvětší svůj objem až sto násobně. 

Kouzlo pocitu sytosti

Pocit plného žaludku hraje důležitou roli na vaší cestě k hubnutí. Nikdo ale neuléhá do postele rád s kručením v břiše. Známe jeden trik: zkuste přidat do svého jídelníčku složku, která umožní jíst malé porce, a přesto zasytí. Pokud budete jíst menší porce, pak půjdou kila dolů. To všechno dává smysl, nemyslíte? 

SLIMAX FEMI + doplněk stravy pro ženy nad 40 let 

Pomůže vám ve snaze zhubnout. Navíc přírodně – díky účinkům rostliny Amorphophalluskonjac a dalších bylinných složek. S kily navíc zatočí: chrom, který zodpovídá za vyrovnanou hladinu krevního cukru. Nedostatek tohoto prvku způsobuje chuť na sladké. Spirulina – obsahuje vyváženou kombinaci většiny živin, které organismus potřebuje ke svému fungování. Obsahuje také lněnou vlákninu, která je zdrojem lignanů. Ty podporují tvorbu ženského hormonu estrogen. 

Více informací naleznete zde.

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
08. 10. 2015 Zelinka Zkušenost (reakcí: 1)
26. 08. 2015 Rebeka Slimmax normal mi pomohl (reakcí: 5)
03. 08. 2015 Isabelka Slimmax Normal (reakcí: 5)
23. 07. 2015 Katka05 Krutá pravda (reakcí: 3)
13. 07. 2015 Lenka Vrtká zkušenost (reakcí: 27)
14. 04. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
13. 04. 2015 pepina . (reakcí: 0)
13. 04. 2015 stana1 - (reakcí: 3)

Testy kosmetiky

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Zpevňuje a posiluje strukturu řas...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 01. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

01. 03. 2017 Horoskop Váhy

Volný večer tě bude lákat prolenošit, ale partner bude chtít vyrazit za sportem. Jednou mu zkus také dopřát to, co si... Celý horoskop

Karta dne

Královna poharu
Neboj se přijmout pomocnou ruku od muže, který ti je nablízku, nemusí to být partner, ale také dobrý kamarád nebo dávno zapomenutý přítel, který ti nečekaně vstoupí do...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist