Femina.cz » Magazín » Hubnutí » Dejte tukům sbohem

Dejte tukům sbohem

Dejte tukům sbohem

Magazín: Hubnutí | autor: Redakce | vydáno 30. 04. 2014

Striktní dieta, silná vůle a tvrdá dřina v tělocvičně jistě může pomoci zredukovat váhu, ale trvalé tukové polštářky na stehnech, břiše a bocích obvykle zůstávají, ať děláte co děláte.

Léta bylo jediným řešením bolestivé odstranění tukových buněk pomocí skalpelu. S vývojem nových technologií přicházejí stále nové možnosti, jak se zbavit přebytečných tukových vrstev bez použití skalpelu a mnohdy i bezbolestně.

Kryolipolýza

Jedna z nejnovějších metod funguje na bázi ochlazení tukových buněk, které způsobí jejich odumření. Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buňek při kryolipolýze je postupný, bezpečný a nezvyšuje hladiny cholesterolu. "Jedná se o konzistentní a předvídatelnou redukci tuku. Díky speciálnímu aplikátoru dochází k velkému záběru tukové tkáně, což vede k redukci maximálního množství tuku dané oblasti." podotýká MUDr. Pavel Boček, specialista estetické a korektivní medicíny.

Při jediné aplikaci přístrojem Zeltiq Coolsculpting dochází k úbytku minimálně 25% tukových buněk v ošetřované oblasti a to u každého jedince. Výsledek je jednoznačně viditelný již po jednom až dvou měsících, a hlavně je trvalý.

Kabelkový speciál: Trendy kousky na jaro - léto 2014

Kabelkový speciál: Trendy kousky na jaro - léto 2014

Je pár věcí, na kterých my ženy doslova ujíždíme a kabelky mezi ně jednoznačně patří. Proč také v...

Liposukce SlimLipo

Speciální zákrok zaměřující se na těžko odstranitelný tuk z problematických oblastípomocí laseru absolutní hit mezi liposukcemi. Ten dokáže při minimální invazivnosti a bez nutnosti narkózy odstranit jakékoli množství přebytečného tuku v rámci jednoho zákroku a zároveň ošetřenou kůži efektivně stáhnout, vypnout a navrátit elasticitu. V návaznosti s těmito výhodami dokáže laser v oblasti nohou odstranit také celulitidu. Navíc při laserové liposukci nedochází k tvorbě modřin a jsou zcela minimalizovány krevní ztráty. Ošetření laserem nabízí rychlejší, bezpečnější a mnohem komfortnější alternativu dříve rozšířené klasické „staré metody liposukce“.

Kavitace

Kavitace neboli liposukce ultrazvukem, je často označovaná jako liposukce 3. generace. Její výjimečnost je přesné zacílení na problematickou oblast. Po zákroku dochází k redukci lokalizované tukové oblasti bez vedlejších efektů. Výhodou ultrazvukové kavitační technologie je možnost nasměrovat koncentrovanou energii do specifické zóny a schopnost rozbít podkožní tukové buňky, přičemž kůže, nervová a svalová tkáň zůstává nezměněná. Uvolněný tuk pak projde přeměnou, tělo ho odbourá a přirozeně odplaví lymfatickými a močovými cestami z organismu ven.

Foto zdroj: profimedia.cz
Redakce ve spolupráci s YES VISAGE

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
01. 05. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
30. 04. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

Intenzivně hydratuje...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 17. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

19. 02. 2017 Horoskop Lev

Ve tvém životě se objeví žena, která se ti bude snažit pomoci se splněním tvého snu. Neboj se a jdi do toho, myslí to... Celý horoskop

Karta dne

Devět pohárů
Život k tobě začíná být velmi láskyplný, sny se ti pomalu ale jistě začínají plnit a tvé srdce bije radostí s touhou sdílet šťastné chvíle s ostatními. Tvé vztahy s ro...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Týden ve znamení lásky na Femině!

Ať už se ti to líbí nebo ne, už v úterý nás čeká Valentýn. Jedni tento svátek milují a nedají na něj dopustit, druzí ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist