Femina.cz » Magazín » Hubnutí » 4 cvičení, která z vás do zimy udělají sexy krásku

4 cvičení, která z vás do zimy udělají sexy krásku

4 cvičení, která z vás do zimy udělají sexy krásku

Magazín: Hubnutí | autor: Lucie Feiková | vydáno 10. 09. 2014

Plavková sezóna sice končí, ale je tu podzim, který zvěstuje kaloricky vydatný konec roku. Nedopusťte, aby vás zimní drinky plné alkoholu, sladkosti a špatná nálada vehnaly do kalhot o dvě čísla větších! Už teď myslete na Vánoce a pusťte se do tvarování postavy!

Kratší den, méně slunečního svitu, únava, nějaké to kilo navíc (ale když ty letní zmrzliny byly tak dobré), nechuť cokoli podnikat, protože už to prostě „není potřeba“ - vždyť je po létě a do Vánoc daleko. Jak typické pro období podzimu! Říkáte si něco podobného? Pak máme špatnou zprávu! 

Pokud teď usnete na vavřínech, a navíc o vánočních svátcích neodoláte sladkému a všem těm voňavým nástrahám, na začátku dalšího roku budete mít o dost horší pozici a víc práce před sebou. Proč? Fyzická kondice nula, pocit otrávenosti z malých kalhot a bolest kloubů a zad z váhového přírůstku. Nechcete si v prosinci připadat jako Alenka v říši divů? Tak dopřejte svému tělu pohyb! Jaký? 

1. Venkovní vybití

Pro období podzimu je vhodný jogging nebo běh. Hra barev všech těch listů na stromech působí svěže a originálně, takže působivě dotváří příjemnou atmosféru, která pozitivně působí i na psychiku. Nebojte se obout si tenisky! 

Pořizovací cena: Nula korun, pokud máte doma kvalitní obuv. V opačném případě se porozhlédněte po výprodejových cenách sezonní obuvi. A ještě lépe: zavítejte do dětského oddělení. Tam jsou k mání botky i v poměrně vyšších číslech, ovšem za polovinu ceny. 

2. Pocení s ničitelkou tuků, která baví

Pokud fyzické aktivitě na čerstvém vzduchu příliš nefandíte, můžete vsadit na domácí cvičební programy. Velmi známé a účinné jsou sestavy od americké trenérky Jillian Michaelsové, jejíž cvičení s názvem 30 Day Shred či Ripped in 30 doslova uhranulo svět. 

Obojí se cvičí každý den po dobu jednoho měsíce, přičemž každá cvičební relace je dlouhá 25-30 minut. Je to čas, který si najde každý, pokud jeho hlavním cílem nejsou pouhé výmluvy. Cílem je vytvarovat a zpevnit celé tělo, což se s tímto cvičením dobře daří. Navíc odpadá dojíždění do fitcentra a cvičit se dá za každého počasí, protože v obýváku neprší ani nesněží…

Pořizovací cena: Nula korun. Cvičte podle internetu. Jméno programu stačí zadat do vyhledávače.

Přivítejte chladnější dny ve stylovém kostýmku. Máme pro vás skvělé tipy!

Přivítejte chladnější dny ve stylovém kostýmku. Máme pro vás skvělé tipy!

Ať chceme nebo ne, léto nás pomalu opouští. Dny jsou čím dál chladnější a my musíme vyměnit lehou...

3. Sympatický trenér nešetří nikoho!

Pokud už je někdo ikony Jillian Michaelsové přehlcen, ať vyzkouší dalšího známého fitness trenéra, tentokrát Shauna T a jeho program Focus T25, který trvá 14 týdnů. Má tři fáze (Alpha, Beta, Gamma), přičemž cvičební relace jsou přibližně stejně dlouhé jako u Jill Michaelsové, ovšem s tím rozdílem, že každý den se cvičí něco jiného, ale postupně se celý program opakuje. 

Některým tento systém vyhovuje víc, protože podle nich cvičení lépe ubíhá a nezdá se tak fádní. Obecně se tedy dá tvrdit, že sympaťák Shaun je vhodný pro aktivnější, vrtošivější osoby. Ale nenechte se zmást jeho hezkým úsměvem! Dá vám pořádně do těla a u toho nemrkne okem! 

Pořizovací cena: Nula korun. Je to stejné jako v předchozím případě. Cvičte podle internetu. Jméno programu stačí zadat do vyhledávače.

4. Skákání na trampolínách

Hubnete, tvarujete, skáčete do rytmu oblíbené hudby, nebo se jen díváte na film. Záleží, zda trampolínku vlastníte, či docházíte na cvičení pod odborným dohledem trenéra. Obojí má své výhody. Koketujete s myšlenkou, že si trampolínku pořídíte? Před nákupem vlastního kousku je nutné zvážit, zda „potřebujete“ ke cvičení kolektiv, nebo si vystačíte o samotě. (Ale za obě varianty bude tělo rádo tak jako tak.) 

Pořizovací cena: Mnohé obchody se sportovním zbožím aktuálně nabízí výprodeje sezonního zboží, do kterého spadají i malé trampolínky. S madlem či bez. Z původní pořizovací ceny okolo 1 200 korun (záleží na výrobci) se tak může vyklubat investice v řádech pěti, šesti stokorun. A to je za sexy tělo zatraceně málo!

A co vy, chystáte se vytvarovat si tělo ještě do konce roku?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
13. 09. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
11. 09. 2014 Lexka jumping (reakcí: 0)
11. 09. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
11. 09. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
11. 09. 2014 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

30. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Dnes budeš jako tryskomyš. Práce ti půjde snadno od ruky a všechno, na co se vrhneš, budeš mít hned hotové. Můžeš ukl... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist