Femina.cz » Magazín » Cestování » Výhodné komplexní cestovní pojištění a produkty pro osobní i firemní účely

Výhodné komplexní cestovní pojištění a produkty pro osobní i firemní účely

Výhodné komplexní cestovní pojištění a produkty pro osobní i firemní účely

Magazín: Cestování | Komerční prezentace | vydáno 03. 09. 2012

Odjet na dovolenou bez cestovního pojištění se rovná bez nadsázky hazardu. Nejen proto, že lékařské služby jsou v cizině často velmi drahé. Pro Vaši představu za jeden den na přístrojích ve francouzské nemocnici zaplatíte až 100 tisíc korun, ošetření vymknuté nohy v Rakousku Vás vyjde na 27 tisíc.

Bez cestovního pojištění navíc zapomeňte na asistenční služby. V zahraničních nemocnicích se budete muset domluvit sami a vše si také sami zařídit. „Zorientovat se v cizině ve zdravotnických zařízeních může být velice složité. Našim klientům stačí zavolat na asistenční službu a vybereme jim to nejvhodnější lékařské zařízení, zařídíme kozultace s českými odborníky, uhradíme případný převoz domů,“ říká manažer marketingu a komunikace Evropské Cestovní Pojišťovny Vlastimil Divoký.

Komplexní pojištění do zahraničí k nezaplacení

Kromě lékařských výloh získají klienti ECP také pojištění odpovědnosti , pokud způsobí škodu třetím osobám - napříkad kdyby třeba vytopili hotelový pokoj. Samozřejmostí je i pojištění storna zájezdu. „Vzhledem k tomu, že máme malé děti, které jsou často nemocné, velmi to vítáme. Už jednou se nám stalo že jsme nemohli k moři odjet,ale alespoň jsme nepřišli o peníze,“ pochvaluje si komplexní cestovní pojištění matka dvou dětí Hanka Sokolová.

Cestovní pojištění pro každého

Evropská Cestovní Pojišťovna nabízí pojištění do zahraničí už dvě desetiletí.
Za tu dobu si na českém trhu vydobyla stabilní pozici, pojišťuje klienty sedmi z deseti největších cestovních kanceláří. „Jsme hrdí na to, že máme pojištění opravdu pro každého – krátkodobé i celoroční, pro rodiny s dětmi i seniory, nabízíme i korporátní pojištění či pojistky střižené na míru sportovcům,“ shrnuje ředitel obchodu a marketingu ECP Ondřej Rušikvas.

Z Evropské bude ERV pojišťovna

Jediný specialista na cestovní pojištění v Česku si letos k dvacátým narozeninám dá pěkný dárek, a to nové jméno – 1. října se z Evropské Cestovní Pojišťovny stane ERV pojišťovna. Evropská rebrandingem zdůrazní svou příslušnost k mezinárodní skupině ERV. Zázemí silné mezinárodní skupiny nám přináší ještě větší stabilitu a možnost využívat globální zkušenosti a adaptovat je na český trh. Ještě silněji se začleňujeme do sítě, která působí ve více než 20 ti zemích světa a spolupracuje se 40 tisíci nemocnicemi a lékaři,“ vysvětluje Vlastimil Divoký.

Spolu s názvem společnosti se změní i logo, ERV spustí zcela nové webové stránky, které nabídnou sjednat si cestovní pojištění online snadněji a unikátní systém hlášení pojistných událostí. Vše ostatní však poběží stejně, jako dosud. ERV pojišťovna bude stále českou akciovou společností a pracovat pro ni budou stejní odborníci se znalostí lokálního trhu.

I nadále bude svým klientům poskytovat kvalitní produkty cestovního pojištění a prvotřídní servis. „Pro naše klienty se samozřejmě nic podstatného nemění, a když, tak jedině k lepšímu. Díky této změně budou moci využívat ještě širší nabídku kvalitních produktů a služeb,“ doplňuje Ondřej Rušikvas.

 

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
29. 01. 2014 glady ... (reakcí: 0)
14. 08. 2013 temperature neriskovala bych (reakcí: 0)
03. 09. 2012 jerenika + (reakcí: 2)
03. 09. 2012 Daniela76 Výhodné komplexní cestovní pojištění (reakcí: 0)
03. 09. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

29. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Je na čase, aby sis konečně ujasnila, co vlastně chceš nejen od života, ale také od své práce nebo partnera. Plácáš s... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist