Femina.cz » Magazín » Cestování » Výhodná dovolená first minute: Naplánujte si dovolenou už nyní

Výhodná dovolená first minute:  Naplánujte si dovolenou už nyní

Výhodná dovolená first minute: Naplánujte si dovolenou už nyní! Víme, kam vyrazit

Magazín: Cestování | autor: Lenka Zelnitiusová | vydáno 29. 01. 2015

Zima sice v našich zeměpisných šířkách bude úřadovat ještě nějaký ten pátek, ale není vůbec od věci prolistovat katalogy cestovek a naplánovat si ten nejkrásnější týden z celého roku na prosluněných plážích právě teď. Poradíme vám, v čem je výběr na first minute výhodný a také vás nalákáme do míst, které si vaši návštěvu zaslouží.

Zajímavé slevy a líbivá záloha

Pokud chcete ušetřit a nevydat celkovou sumu za rodinnou dovolenou, máte nyní tu možnost. Cestovky se předhánějí v tom, která nabídne více výhod a je pravdou, že některé z nich se opravdu předvedly. Lákají na dárky, výhodné storno poplatky, až dvacetiprocentní slevy na zájezd (pozor, akce je omezena časem, povětšinou platí v rozmezí leden – únor) a děti zdarma. A ta nejkrásnější informace na závěr, hravě postačí, když při nákupu vytáhněte z peněženky jen zálohu a ta se pohybuje okolo 900 – 2000 Kč/ na osobu.

Maximální výběr

Last minute slevy se nesou ve znamení stresu a neustále kontroly. U této varianty je tomu však úplně opačně, můžete si v pohodlí domova vybrat z pestré nabídky a neskákat jen po té, co zbyla pár dní před odletem. Jedinou vadou na kráse je to, že možná budete mít problém se rozhodnout, kam že to letos vlastně vyrazíte.

Když stále váháte, ale nechcete šlápnout vedle!

Zakynthos: Dech beroucí tyrkysové moře, karety a jedna z nejkrásnějších pláží na světě 

Pokud se chcete slunit na písečných plážích, vzdychat nad romantickou scenérií skal a jeskyň, které se snoubí s hladinou vyhřátého Jónského moře, spatřit na vlastní oči karety a nejkrásnější evropskou pláž (Navagio – mezi skalisky na bělostné pláži trůní zrezivělý vrak lodi a podmanivá barva moře s bílými skalisky vám vezme vítr z plachet), vyrazte právě na Zakynthos. Tento ostrov má opravdu co nabídnout. 

Zažijte Karibik na řecký způsob – ostrov Lefkada

Bílý písek, průzračné moře, netknutá rajská příroda a klid. Vítejte na ostrově Lefkada, který vám ukáže, jak to vypadá v ráji. Říkáte si, proč se zmiňujeme právě o Karibiku? Turisté, jež se na tento řecký ostrov vydali, prohlásili, že se namísto v Řecku, ocitli na plážích Karibiku, a to za pohádkovou cenu. Pokud toužíte po romantice a klidu, kde není hlava na hlavě, bude se vám tady líbit. 

Kam ještě vyrazit?

Vyrážíte na Krétu? Naplánujte si výlet na ostrov Santorini, který přeje lásce a zamilovaným, a to doslova. Dovolená nebo svatba vás přijde na pořádný balík, proto celodenní výlet sem, určitě podnikněte. Báječně je i na Mallorce, Rhodosu, Korfu, Kanárech nebo na Tenerife. 

A kampak máte namířeno vy, milé čtenářky? A využíváte raději first minute nebo last minute nabídky?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
03. 07. 2015 Jirka Dovolená v Chorvatsku (reakcí: 0)
01. 06. 2015 Jitka Hvar (reakcí: 0)
25. 03. 2015 Sab_Ka mořeee (reakcí: 0)
30. 01. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
29. 01. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 1)
29. 01. 2015 glady ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

25. 03. 2017 Horoskop Štír

Dostala jsi pozvání na firemní party a nechce se ti jít? Rozhodně vyraž. Šéf má pro tebe velké překvapení. Chystá na ... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist