Femina.cz » Magazín » Cestování » Výhodná dovolená first minute: Naplánujte si dovolenou už nyní

Výhodná dovolená first minute:  Naplánujte si dovolenou už nyní

Výhodná dovolená first minute: Naplánujte si dovolenou už nyní! Víme, kam vyrazit

Magazín: Cestování | autor: Lenka Zelnitiusová | vydáno 29. 01. 2015

Zima sice v našich zeměpisných šířkách bude úřadovat ještě nějaký ten pátek, ale není vůbec od věci prolistovat katalogy cestovek a naplánovat si ten nejkrásnější týden z celého roku na prosluněných plážích právě teď. Poradíme vám, v čem je výběr na first minute výhodný a také vás nalákáme do míst, které si vaši návštěvu zaslouží.

Zajímavé slevy a líbivá záloha

Pokud chcete ušetřit a nevydat celkovou sumu za rodinnou dovolenou, máte nyní tu možnost. Cestovky se předhánějí v tom, která nabídne více výhod a je pravdou, že některé z nich se opravdu předvedly. Lákají na dárky, výhodné storno poplatky, až dvacetiprocentní slevy na zájezd (pozor, akce je omezena časem, povětšinou platí v rozmezí leden – únor) a děti zdarma. A ta nejkrásnější informace na závěr, hravě postačí, když při nákupu vytáhněte z peněženky jen zálohu a ta se pohybuje okolo 900 – 2000 Kč/ na osobu.

Maximální výběr

Last minute slevy se nesou ve znamení stresu a neustále kontroly. U této varianty je tomu však úplně opačně, můžete si v pohodlí domova vybrat z pestré nabídky a neskákat jen po té, co zbyla pár dní před odletem. Jedinou vadou na kráse je to, že možná budete mít problém se rozhodnout, kam že to letos vlastně vyrazíte.

Když stále váháte, ale nechcete šlápnout vedle!

Zakynthos: Dech beroucí tyrkysové moře, karety a jedna z nejkrásnějších pláží na světě 

Pokud se chcete slunit na písečných plážích, vzdychat nad romantickou scenérií skal a jeskyň, které se snoubí s hladinou vyhřátého Jónského moře, spatřit na vlastní oči karety a nejkrásnější evropskou pláž (Navagio – mezi skalisky na bělostné pláži trůní zrezivělý vrak lodi a podmanivá barva moře s bílými skalisky vám vezme vítr z plachet), vyrazte právě na Zakynthos. Tento ostrov má opravdu co nabídnout. 

Zažijte Karibik na řecký způsob – ostrov Lefkada

Bílý písek, průzračné moře, netknutá rajská příroda a klid. Vítejte na ostrově Lefkada, který vám ukáže, jak to vypadá v ráji. Říkáte si, proč se zmiňujeme právě o Karibiku? Turisté, jež se na tento řecký ostrov vydali, prohlásili, že se namísto v Řecku, ocitli na plážích Karibiku, a to za pohádkovou cenu. Pokud toužíte po romantice a klidu, kde není hlava na hlavě, bude se vám tady líbit. 

Kam ještě vyrazit?

Vyrážíte na Krétu? Naplánujte si výlet na ostrov Santorini, který přeje lásce a zamilovaným, a to doslova. Dovolená nebo svatba vás přijde na pořádný balík, proto celodenní výlet sem, určitě podnikněte. Báječně je i na Mallorce, Rhodosu, Korfu, Kanárech nebo na Tenerife. 

A kampak máte namířeno vy, milé čtenářky? A využíváte raději first minute nebo last minute nabídky?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
03. 07. 2015 Jirka Dovolená v Chorvatsku (reakcí: 0)
01. 06. 2015 Jitka Hvar (reakcí: 0)
25. 03. 2015 Sab_Ka mořeee (reakcí: 0)
30. 01. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
29. 01. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 1)
29. 01. 2015 glady ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

09. 12. 2016 Horoskop Váhy

Už jako malou tě učili, že hlavou zeď neprorazíš, ale ty máš pořád potřebu zkoušet měnit věci, které změnit nejdou. D... Celý horoskop

Karta dne

Císař
Situace, kterou právě nyní řešíš, bude potřebovat logické myšlení, které je spíš vlastní mužům. Bylo by dobré, abys využila veškerou sílu a energii na dořešení a nebál...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist