Femina.cz » Magazín » Cestování » Troufáte si na noc s cizincem?

Troufáte si na noc s cizincem?

Troufáte si na noc s cizincem?

Magazín: Cestování | autor: Pavla Hořínková | vydáno 03. 09. 2013

Jedním z nejnovějších cestovatelských trendů, je takzvané sdílení hotelového pokoje. Umíte si představit užít si dovolenou a strávit čas s úplně cizím člověkem v jedné posteli? Opravdu nemáme na mysli sexuální turistiku. Jde o zcela nový trend v cestování, při němž můžete kromě sdílení postele s cizincem také výrazně ušetřit.

Jestliže na cesty často vyrážíte sama, jistě už víte, že se hotelové pokoje mohou pěkně prodražit. Možná občas i litujete, že jste s sebou nevzala nějakého známého, abyste se pak podělili o účet za dvojlůžkový pokoj. Ale co když zrovna nikdo jet nechce?

Právě proto nedávno vznikl nový web, který single cestovatelům umožňuje nabídnout půlku svého pokoje k dispozici podobně smýšlejícím turistům. Vedle toho že ušetříte, můžete zároveň najít i nové přátele.

Jak mít sexy stehna?

Jak mít sexy stehna?

Mít sexy štíhlá, hezky tvarovaná a pevná stehýnka k nakousnutí? Není to snad sen každé ženy, kter...

Svůj účet na tomto cestovatelském webu můžete propojit s profilem na sociální síti, jako je Facebook či Twitter. Pak si vyberete hotel a spolu s plánovaným příjezdem a odjezdem ho vyvěsíte na web. Následně už jen doufáte, že vaši nabídku objeví cestovatel, který má podobný harmonogram. Nebo na to můžete jít obráceně a ozvat se někomu sama.

Tento zbrusu nový projekt částečně navazuje na již oblíbený projekt, v němž majitelé domů či bytů nabízejí cestovatelům z celého světa pro přespání své vlastní pokoje pro hosty, gauče v obýváku nebo jen nafukovací matrace na podlaze.

Zábavný kvíz: Víte, do kterého seriálu patří slavné postavy?

Zábavný kvíz: Víte, do kterého seriálu patří slavné postavy?

Milujete seriály a u televize byste vydrželi celé dny i noci? Nenecháte si ujít jediný díl svého ...

Výhody a nevýhody

Nespornou výhodou tohoto typu cestování je výrazná finanční úspora. Ušetřené peníze pak můžete použít na prohlídku nějakých pamětihodností nebo zajímavostí. Případně je utratit za místní speciality v restauraci. Věříme, že s nadbytečnými penězi si poradí velmi dobře každý cestovatel. Další výhodou je pak docela jistě možnost seznámení s novými lidmi. Mezi svými spolunocležníky můžete najít nové přátelé a kdo ví, třeba i lásku. Nevýhodou je samozřejmě bezpečnost. Nikde není psáno, že z člověka, který se na webu prezentuje jako děsný pohodář a super společník se nemůže vylíhnout násilník, nebo třeba jen starý protiva, který vám dovolenou pěkně znepříjemní. Pokud se tedy pro tento typ cestování rozhodnete, měli byste si daného člověka prověřit, nebo se alespoň popídit, jestli u něj nejsou nějaké negativní ohlasy. 

A jak jste na tom vy? Odvážili byste se k takovému způsobu cestování?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
28. 02. 2014 Terezah cestování (reakcí: 0)
07. 01. 2014 glady ... (reakcí: 0)
09. 09. 2013 Elisa19 Noc s cizincem (reakcí: 0)
04. 09. 2013 lucik21 ... (reakcí: 1)
03. 09. 2013 pepina . (reakcí: 1)
03. 09. 2013 viki11 ... (reakcí: 0)
03. 09. 2013 ladouch . (reakcí: 2)
03. 09. 2013 soffka ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

28. 03. 2017 Horoskop Ryby

Partner tě velmi příjemně potěší, nejen, že ti hned ráno vysekne pochvalu, jak moc ti to sluší, ale ještě zajistí rom... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist