Femina.cz » Magazín » Cestování » Troufáte si na noc s cizincem?

Troufáte si na noc s cizincem?

Troufáte si na noc s cizincem?

Magazín: Cestování | autor: Pavla Hořínková | vydáno 03. 09. 2013

Jedním z nejnovějších cestovatelských trendů, je takzvané sdílení hotelového pokoje. Umíte si představit užít si dovolenou a strávit čas s úplně cizím člověkem v jedné posteli? Opravdu nemáme na mysli sexuální turistiku. Jde o zcela nový trend v cestování, při němž můžete kromě sdílení postele s cizincem také výrazně ušetřit.

Jestliže na cesty často vyrážíte sama, jistě už víte, že se hotelové pokoje mohou pěkně prodražit. Možná občas i litujete, že jste s sebou nevzala nějakého známého, abyste se pak podělili o účet za dvojlůžkový pokoj. Ale co když zrovna nikdo jet nechce?

Právě proto nedávno vznikl nový web, který single cestovatelům umožňuje nabídnout půlku svého pokoje k dispozici podobně smýšlejícím turistům. Vedle toho že ušetříte, můžete zároveň najít i nové přátele.

Jak mít sexy stehna?

Jak mít sexy stehna?

Mít sexy štíhlá, hezky tvarovaná a pevná stehýnka k nakousnutí? Není to snad sen každé ženy, kter...

Svůj účet na tomto cestovatelském webu můžete propojit s profilem na sociální síti, jako je Facebook či Twitter. Pak si vyberete hotel a spolu s plánovaným příjezdem a odjezdem ho vyvěsíte na web. Následně už jen doufáte, že vaši nabídku objeví cestovatel, který má podobný harmonogram. Nebo na to můžete jít obráceně a ozvat se někomu sama.

Tento zbrusu nový projekt částečně navazuje na již oblíbený projekt, v němž majitelé domů či bytů nabízejí cestovatelům z celého světa pro přespání své vlastní pokoje pro hosty, gauče v obýváku nebo jen nafukovací matrace na podlaze.

Zábavný kvíz: Víte, do kterého seriálu patří slavné postavy?

Zábavný kvíz: Víte, do kterého seriálu patří slavné postavy?

Milujete seriály a u televize byste vydrželi celé dny i noci? Nenecháte si ujít jediný díl svého ...

Výhody a nevýhody

Nespornou výhodou tohoto typu cestování je výrazná finanční úspora. Ušetřené peníze pak můžete použít na prohlídku nějakých pamětihodností nebo zajímavostí. Případně je utratit za místní speciality v restauraci. Věříme, že s nadbytečnými penězi si poradí velmi dobře každý cestovatel. Další výhodou je pak docela jistě možnost seznámení s novými lidmi. Mezi svými spolunocležníky můžete najít nové přátelé a kdo ví, třeba i lásku. Nevýhodou je samozřejmě bezpečnost. Nikde není psáno, že z člověka, který se na webu prezentuje jako děsný pohodář a super společník se nemůže vylíhnout násilník, nebo třeba jen starý protiva, který vám dovolenou pěkně znepříjemní. Pokud se tedy pro tento typ cestování rozhodnete, měli byste si daného člověka prověřit, nebo se alespoň popídit, jestli u něj nejsou nějaké negativní ohlasy. 

A jak jste na tom vy? Odvážili byste se k takovému způsobu cestování?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
28. 02. 2014 Terezah cestování (reakcí: 0)
07. 01. 2014 glady ... (reakcí: 0)
09. 09. 2013 Elisa19 Noc s cizincem (reakcí: 0)
04. 09. 2013 lucik21 ... (reakcí: 1)
03. 09. 2013 pepina . (reakcí: 1)
03. 09. 2013 viki11 ... (reakcí: 0)
03. 09. 2013 ladouch . (reakcí: 2)
03. 09. 2013 soffka ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Blistex Triple Butters Balzám na rty

Blistex Triple Butters Balzám na rty

Hydratuje a vyživuje rty...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 19. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

19. 01. 2017 Horoskop Váhy

Vztahy dnes budou pěkně skřípat a na vině budeš tentokrát ty a tvůj ostrý jazýček. Přestaň partnerovi vyčítat každou ... Celý horoskop

Karta dne

Devět holí
Zachovej chladnou hlavu a drž si odstup od všech hádavých a konfliktních lidí! Pokud se necháš zatáhnout do nesmyslného sporu, věř, že nevyjdeš jako vítěz. Zbytečně se...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist