Femina.cz » Magazín » Cestování » Nejpohodlnější je pojistit se na celý rok!

Nejpohodlnější je pojistit se na celý rok!

Nejpohodlnější je pojistit se na celý rok!

Magazín: Cestování | Komerční prezentace | vydáno 06. 03. 2012

Pokud patříte k těm, kteří rádi cestují a do zahraničí vyrazí alespoň dvakrát ročně, vyplatí se vám uzavřít cestovní pojištění rovnou na celý rok. Před cestou se vám pak nestane, že na pojištění zkrátka zapomenete a pojistné krytí je navíc u celoročního pojištění na cesty opravdu kvalitní.

Myslím, že celoroční cestovní pojištění MultiPack ocení především rodiny s dětmi, protože jim šetří nejen čas a starosti, ale hlavně peníze,“ říká obchodní ředitel Evropské Cestovní Pojišťovny Ondřej Rušikvas. Uzavřít si celoroční cestovní pojištění se vyplatí už při druhé cestě do zahraničí. Rodinné pojištění až pro pětičlennou rodinu vás totiž vyjde na necelé tři tisíce korun, pokud cestujete po Evropě. Vydáte-li se třeba za velkou louži, připlatíte si ještě tisícovku.

Pak už záleží jen na vás a členech vaší rodiny, kam vyrazíte. „Stačí podepsat a pak cestovat, v zimě do Rakouska na hory, v létě k moři, mezitím může manžel absolvovat několik zahraničních cest, manželka nákupy v Německu, děti navštívit babičku na Slovensku a všichni členové rodiny mají všude velmi komplexní cestovní pojištění,“ shrnuje Ondřej Rušikvas z ECP.

A to je také hlavní rozdíl oproti cestovnímu pojištění, které dostanete například k platební kartě. V těchto případech je pojistné krytí často minimální, a když se dostanete do potíží, musíte vytáhnout z kapsy mnohdy desetitisíce korun. Rodinné cestovní pojištění MultiPack platí 365 dní od jeho uzavření a kromě nejrůznějších léčebných výloh zahrnuje také například pojištění zrušení cesty (tzv. storna zájezdu).  A to nejen celého zájezdu, ale i jednotlivých služeb jako je ubytování či letenky.

Což jistě ocení hlavně rodiny s menšími dětmi, u nichž nikdy nevíte, kdy onemocní. Petra Sýkorová dobře ví, co znamená nebýt pojištěný proti zrušení zájezdu: „Na loňskou dovolenou odjel nakonec jen manžel se synem. Tříletá dcera chytila spálovou angínu a musely jsme zůstat doma. Přišli jsme nejen o dovolenou, ale také o téměř 30 tisíc,“ vzpomíná se zachmuřenou tváří Petra. Nespornou výhodou je, že v rámci rodinného tarifu jsou pojištěny děti až do 18 ti let.

Více o celoročním pojištění na cesty na www.evropska.cz/multipack

Cena

Evropa
1 osoba - 1.990 Kč
Rodina  - 2.990 Kč

Svět
1 osoba - 2.890 Kč
Rodina  - 3.990 Kč

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
23. 09. 2014 Berta Rodinné cestovní pojištění (reakcí: 0)
17. 03. 2012 Werushka7 Nejpohodlnější je pojistit se na celý rok! (reakcí: 0)
16. 03. 2012 Mishka7 Nejpohodlnější je pojistit se na celý rok! (reakcí: 0)
08. 03. 2012 Daniela76 Pojištění (reakcí: 0)
07. 03. 2012 manislava pojištění (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

30. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Dnes budeš jako tryskomyš. Práce ti půjde snadno od ruky a všechno, na co se vrhneš, budeš mít hned hotové. Můžeš ukl... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist