Femina.cz » Magazín » Cestování » Nejpohodlnější je pojistit se na celý rok!

Nejpohodlnější je pojistit se na celý rok!

Nejpohodlnější je pojistit se na celý rok!

Magazín: Cestování | Komerční prezentace | vydáno 06. 03. 2012

Pokud patříte k těm, kteří rádi cestují a do zahraničí vyrazí alespoň dvakrát ročně, vyplatí se vám uzavřít cestovní pojištění rovnou na celý rok. Před cestou se vám pak nestane, že na pojištění zkrátka zapomenete a pojistné krytí je navíc u celoročního pojištění na cesty opravdu kvalitní.

Myslím, že celoroční cestovní pojištění MultiPack ocení především rodiny s dětmi, protože jim šetří nejen čas a starosti, ale hlavně peníze,“ říká obchodní ředitel Evropské Cestovní Pojišťovny Ondřej Rušikvas. Uzavřít si celoroční cestovní pojištění se vyplatí už při druhé cestě do zahraničí. Rodinné pojištění až pro pětičlennou rodinu vás totiž vyjde na necelé tři tisíce korun, pokud cestujete po Evropě. Vydáte-li se třeba za velkou louži, připlatíte si ještě tisícovku.

Pak už záleží jen na vás a členech vaší rodiny, kam vyrazíte. „Stačí podepsat a pak cestovat, v zimě do Rakouska na hory, v létě k moři, mezitím může manžel absolvovat několik zahraničních cest, manželka nákupy v Německu, děti navštívit babičku na Slovensku a všichni členové rodiny mají všude velmi komplexní cestovní pojištění,“ shrnuje Ondřej Rušikvas z ECP.

A to je také hlavní rozdíl oproti cestovnímu pojištění, které dostanete například k platební kartě. V těchto případech je pojistné krytí často minimální, a když se dostanete do potíží, musíte vytáhnout z kapsy mnohdy desetitisíce korun. Rodinné cestovní pojištění MultiPack platí 365 dní od jeho uzavření a kromě nejrůznějších léčebných výloh zahrnuje také například pojištění zrušení cesty (tzv. storna zájezdu).  A to nejen celého zájezdu, ale i jednotlivých služeb jako je ubytování či letenky.

Což jistě ocení hlavně rodiny s menšími dětmi, u nichž nikdy nevíte, kdy onemocní. Petra Sýkorová dobře ví, co znamená nebýt pojištěný proti zrušení zájezdu: „Na loňskou dovolenou odjel nakonec jen manžel se synem. Tříletá dcera chytila spálovou angínu a musely jsme zůstat doma. Přišli jsme nejen o dovolenou, ale také o téměř 30 tisíc,“ vzpomíná se zachmuřenou tváří Petra. Nespornou výhodou je, že v rámci rodinného tarifu jsou pojištěny děti až do 18 ti let.

Více o celoročním pojištění na cesty na www.evropska.cz/multipack

Cena

Evropa
1 osoba - 1.990 Kč
Rodina  - 2.990 Kč

Svět
1 osoba - 2.890 Kč
Rodina  - 3.990 Kč

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
23. 09. 2014 Berta Rodinné cestovní pojištění (reakcí: 0)
17. 03. 2012 Werushka7 Nejpohodlnější je pojistit se na celý rok! (reakcí: 0)
16. 03. 2012 Mishka7 Nejpohodlnější je pojistit se na celý rok! (reakcí: 0)
08. 03. 2012 Daniela76 Pojištění (reakcí: 0)
07. 03. 2012 manislava pojištění (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream je vyživující, hydratační a regenerační pleťový krém vyrobený ze Shea neboli Karité másla.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 27. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

28. 10. 2016 Horoskop Vodnář

Dnes dostaneš šanci předvést svůj talent někomu velmi vlivnému, kdo by ti dokázal pomoci rozjet kariéru. Máš velkou š... Celý horoskop

Karta dne

Paže mečů
Informace, kterou obdržíš, v tobě probudí mnoho zmatku a nejistoty. Na zprávu jsi čekala velmi dlouho a počítala jsi se zcela jinou odpovědí. Sdělí ti ji muž, který bu...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist