Femina.cz » Magazín » Cestování » Na dovolenou jedině s kvalitním cestovním pojištěním

Na dovolenou jedině s kvalitním cestovním pojištěním

Na dovolenou jedině s kvalitním cestovním pojištěním

Magazín: Cestování | autor: PR článek | vydáno 26. 07. 2011

Cestování patři v dnešní době k nejoblíbenějším aktivitám a stále více se rozvíjí. Nemělo by se tudíž zapomínat na kvalitní pojištění, které by mělo být součástí povinné výbavy na každou cestu.

Každému, kdo slyší slovo dovolená, se vybaví slunné pláže, horské radovánky, nebo bádání po historických památkách těch nejkrásnějších měst. Ať už vypadá vaše vysněná dovolená jakkoli, všechny mají jedno společné, a to riziko, že se Vám něco stane. Proto je důležité být v případě potřeby připraven možné komplikace řešit a to co s nejhladším průběhem.

Prvním předpokladem klidné a bezstarostné dovolené je sjednání cestovního pojištění. Žádná pojišťovna nemůže zaručit, že se Vám nic nestane, nebo že nebudete řešit nepříjemné situace stejně, jako nezařídí krásné počasí. Dobrá a kvalitní pojišťovna Vás ale může připravit o zbytečné dohadování, soudní vyjednávání a zpětné řešení, které se může protáhnout i na celé roky.Moment sjednání kvalitního cestovního pojištění by měl přicházet automaticky. Často se totiž stává, že si člověk řekne, že když jede pouze na Slovensko, nemá smysl se pojistit. Není to pravda. Při překročení hranic, by měl být každý připravený na to, že se mu právě tam může cokoli přihodit a nezáleží na tom, jestli se bude nacházet dva nebo tisíc kilometrů od své rodné země.

Vysoce kvalitní cestovní pojištění nabízí například AXA ASSISTANCE. Ta svým zákazníkům nabízí i další služby navíc, které jistě každý rád ocení. Mezi tyto nadstandardy patří připojištění zavazadel, stornování dovolené, právní ochrana a mnohé další. Určitě každý velmi ocení kvalitní asistenční službu, kdy přímo s dotyčným zákazníkem, který se nachází v zahraničí, hovoří rodným jazykem.

Právě AXA ASSISTANCE upozorňuje své klienty, aby si řádně přečetli pojistné podmínky. Klient by si měl dávat pozor na to, co všechno pojistka kryje. Některé pojišťovny sice nabízí velmi výhodné cestovní pojištění, ale klient tam nemá žádné doplňkové služby a vlastně se mu pojistka vztahuje pouze na úraz nebo onemocnění, ale klient už například neví, že se mu pojistka nevztahuje na sportovní aktivity, jako je třeba lyžování nebo turistika. Již před samotnou cestou proto AXA ASSISTANCE upozorňuje, na co všechno by si měli klienti dávat při případných problémech pozor. Pokud totiž klient splní všechny nezbytnosti a bude mít k dispozici vše, co pojišťovna potřebuje k následnému řešení situace, pak AXA ASSISTANCE slibuje hladký průběh.

Uzavřít cestovní pojištění AXA ASSISTANCE můžete přímo z domova přes internet na stránkách www.axa-assistance.cz, nebo stačí jednoduše zajít do jakékoli pobočky AXA, kde Vám profesionálně a osobně pomohou vybrat pojištění přímo na míru dle vaší cesty.

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
14. 01. 2012 helenadon pojištění (reakcí: 0)
12. 11. 2011 Anulii ... (reakcí: 0)
27. 10. 2011 Darkwood Cestovní pojištění (reakcí: 0)
12. 09. 2011 Werushka7 Dovolená (reakcí: 0)
30. 07. 2011 helenadon dovolená (reakcí: 0)
28. 07. 2011 kralicek pojištění (reakcí: 0)
26. 07. 2011 lucyly pojištění (reakcí: 0)
26. 07. 2011 svesticka1234 (reakcí: 0)
26. 07. 2011 LUSYLII re (reakcí: 0)
26. 07. 2011 Lydia001 Pojištění (reakcí: 0)
26. 07. 2011 MARSYZ pojištění (reakcí: 1)
26. 07. 2011 ivetinkav - (reakcí: 2)
26. 07. 2011 11789 Pojištění (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

26. 03. 2017 Horoskop Váhy

Dnešek může být jako na horské dráze, skvělá nálada se mísí s pocitem žárlivosti a malého sebevědomí. Najednou můžeš ... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist