Femina.cz » Magazín » Cestování » Karibský ráj, kde strávil líbánky George Clooney, vás zaručeně okouzlí

Karibský ráj, kde strávil líbánky George Clooney, vás zaručeně okouzlí

Karibský ráj, kde strávil líbánky George Clooney, vás zaručeně okouzlí

Magazín: Cestování | autor: Jana Hlavatá | vydáno 05. 11. 2014

Šumění palem, zvuk moře a ten nejkrásnější západ slunce. A ještě mnohem víc nabízí luxusní resort North Island na Seychelách, oblíbená destinace mnoha zahraničních celebrit. Pobyt v tomto karibském tropickém ráji slibuje nejen jedinečný zážitek, ale zajišťuje i dostatek soukromí.

Ostrov North Island je součástí seychelských ostrovů, leží 32 km severně od ostrova Mahé. Ostrovní přírodě tohoto karibského ráje dominují tři hory dosahující nadmořské výšky 180 m, dvě sladkovodní jezírka a čtyři překrásné pláže. Ostrov sám o sobě je malou přírodní rezervací. Svůj domov zde mají vzácné i ohrožené druhy původních rostlin a živočichů. Veškeré aktivity na ostrově jsou proto vždy koncipovány s maximální ohleduplností k tamějšímu životnímu prostředí.

Ubytování zajišťuje jedenáct luxusních vil. Domy jsou zasazeny důmyslně do okolního prostředí. Každá vila o rozloze přibližně 450 m2 poskytuje dostatečný prostor pro pohodlný odpočinek v naprostém soukromí.  V domě jsou k dispozici dvě luxusně vybavené ložnice, šatna či prostorná, mramorem vykládaná koupelna. Samozřejmostí je klimatizace. Cena ubytování za noc a osobu se pohybuje kolem 100 tisíc korun.

Vily 1 až 9 jsou obklopeny kokosovými háji a je z nich vynikající výhled na pláž. Zbývající dvě vily, Villa Royale a Villa North, jsou skryty v místním pralese a nabízejí ty nejlepší výhledy na celý ostrov. Stačí udělat jen pár kroků, otevřít posuvné dveře, a rázem se tak hosté ocitnou v ráji – mohou si plnými doušky vychutnávat mořský vánek, výhled na tropickou přírodu, písečnou pláž či překrásný západ slunce. 

Kromě lenošení nabízí resort North Island také aktivní sportovní vyžití od šnorchlování přes návštěvu knihovny, cyklistické výlety, vyjížďky na kajaku až po kondiční plavání v hlavním bazénu, nákupy v místním butiku, relaxaci v místních lázních či formování postavy v klimatizované posilovně. 

Místní šéfkuchař pro hosty resortu připravuje ty nevětší lahůdky. Návštěvníci se tak mohou těšit na ta nejvybranější menu. Šéfkuchař se všemi hosty po jejich příjezdu sejde, krátce s nimi pohovoří, aby si udělal představu o chuťových preferencích toho či onoho hosta, kterým následně jednotlivá menu přizpůsobí.

Líbánky v tomto exotickém ráji strávili například princ William s manželkou Kate či George Clooney s manželkou Amal. Pokud vás tato oblíbená líbánková destinace inspirovala, můžete si vybrat jeden ze speciálních svatebních či líbánkových balíčků služeb. 

Pokochejte se nádhernou karibskou přírodou i vy v naší fotogalerii.

Foto zdroj: north-island.com (autor Mike Myers); ewtc.com, celebdigs.com, telegraph.co.uk, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
26. 03. 2016 Viky17 - (reakcí: 0)
08. 04. 2015 radka5 . (reakcí: 0)
15. 02. 2015 Terunka dovolená (reakcí: 0)
06. 11. 2014 ladouch . (reakcí: 0)
06. 11. 2014 Stendy - (reakcí: 0)
06. 11. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
06. 11. 2014 Bobina1 - (reakcí: 1)
06. 11. 2014 glady ... (reakcí: 0)
05. 11. 2014 pepina . (reakcí: 0)
05. 11. 2014 Murmus ráj (reakcí: 0)
05. 11. 2014 kativas ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

29. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Je na čase, aby sis konečně ujasnila, co vlastně chceš nejen od života, ale také od své práce nebo partnera. Plácáš s... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist