Femina.cz » Magazín » Cestování » Kam letos za mořem?

Kam letos za mořem?

Kam letos za mořem?

Magazín: Cestování | Komerční prezentace | vydáno 26. 03. 2012

Nejste si jistí, kam letos vyrazit za mořem a sluncem? Zjišťovali jsme pro vás, které destinace jsou letos výhodné a kde se oproti loňské sezóně zlepšily služby.

Letos letí Turecko

Jednoznačným hitem letošní sezóny se stává Turecko. Pokud se chystáte na letošní dovolenou právě do země půlměsíce, neváhejte! Zájezdy do Turecka rychle mizí. Důvod je naprosto jednoduchý. Turecká vláda mohutně podporuje cestovní ruch a místní hotely se tak mohou pochlubit skvělým servisem za hodně nízké ceny. Například do 4 hvězdičkového hotelu v oblíbené Antalyi se můžete na 8 dní podívat za 9190 korun.

Tunisko – levná exotická dovolená

Pokud se vám nechce utrácet za dovolenou horentní sumy, ale přesto vyžadujete slušný standard, vyberte si  Tunisko. Stejně jako v Turecku se rok od roku služby v Tunisku zlepšují a ceny zájezdů zůstávají na velmi nízké úrovni. Turisticky je nejoblíbenější ostrov Djerba, který je součástí Tuniska. Dovolená na Djerbě vás přijde na necelých 11 tisíc korun. Pokud se vám i tato částka zdá vysoká, můžete zkusit Tuniskou pevninu. Tam se dostanete dokonce na částku kolem 7 tisíc korun.

Kapverdské ostrovy – exotika za směšné peníze

Toužíte po exotické dovolené, ale stejně jako naprostá většina z nás nemáte na zájezd do Dominikánské republiky za 40 tisíc korun? Tak si zapamatujte název Kapverdské ostrovy! Souostroví ležící západně od Afriky je exotickou perlou Atlantského oceánu a dovolenou na nich můžete strávit za 11 990 korun!

Většina cestovních kanceláří a agentur nabízí do konce března významné slevy, takže objednat dovolenou včas se vyplatí, a navíc máte možnost většího výběru. Dovolené do nejoblíbenějších destinací totiž rychle mizí.

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
28. 10. 2012 Mariela hvor ser det godt ud, super styling!Kan I ogse5 ha et riigtg godt julemarked, ville jo ogse5 gerne ve6re med der... (reakcí: 0)
09. 06. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)
27. 03. 2012 manislava dovolená (reakcí: 1)
27. 03. 2012 Alma ... (reakcí: 0)
27. 03. 2012 Lenka13 Tunisko (reakcí: 1)
27. 03. 2012 Daniela76 Kam letos za mořem? (reakcí: 0)
26. 03. 2012 magic11 dovolená (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

21. 02. 2017 Horoskop Rak

Nenuť se do nudných domácích prací, práce by ti nešla od ruky. Navíc bys stále něco hledala a ztrácela, takže bys měl... Celý horoskop

Karta dne

Čtyři hole
Projekt, na kterém jsi pracovala, dosáhne úspěchu a nejen to, radostné dny můžeš očekávat také v dalších oblastech tvého života. Mír i harmonii jsi již vybudovala a te...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist