Femina.cz » Magazín » Celebrity » Ze Salmy Hayek je žena v domácnosti, kariéru ale nekončí

Ze Salmy Hayek je žena v domácnosti, kariéru ale nekončí

Ze Salmy Hayek je žena v domácnosti, kariéru ale nekončí

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 27. 05. 2011

Z nablýskaného Hollywoodu se stáhla exoticky vyhlížející herečka Salma Hayek (44), aby vyvářela svému manželovi a starala se o tříletou dcerku Valentinu. Domácký život v Paříži jí prý vyhovuje, i když je to pro ni nezvyk.

Francouzský multimilionář Francois-Henri Pinault obrátil krásné Salmě život naruby. Přivedl ji z Ameriky do své vlasti a připoutal k rodinnému krbu. "Jsem teď žena v domácnosti, každý večer manželovi vařím. Když přijde na jídlo, je dost rozmazlený... Ale nemůže popřít, že jsem dobrá manželka," prohlásila Salma, které se životní změna docela zamlouvá. "Náš život je krásný po mnoha stránkách, spoustu času trávíme doma."

Přiznává ovšem, že se jí původně do Francie nechtělo. "Při představě stěhování jsem zpanikařila. Dostala jsem strach... Manžel mě přesvědčil - řekl mi: tak prostě budeme žít trochu jinak. A nakonec je to skvělé," říká Salma, která byla zvyklá na mnohem rušnější životní styl.Do Hollywoodu je možná z Paříže daleko, ale na filmový festival do Cannes je to, co by kamenem dohodil. Ten letošní zahájila právě Salma projekcí animované komedie Kocour v botách, ve kterém namluvila mazanou kočku Kitty. "Když jsem začínala s herectvím, rolí pro hispánské typy v Hollywoodu moc nebylo. Obvykle jsem získala jen dva tři štěky. Dneska musíme hrát i kočky... Ale je skvělé mít hispánský původ, i když jste kočka," uvedla Salma, jejímž kočičím partnerem je na filmovém plátně Antonio Banderas, rovněž Hispánec.Kariéra pro Salmu nicméně ještě zdaleka neskončila. "Strašili mě, že po třicítce můžu na herectví zapomenout. Ale nestalo se. Naopak, čím jste v Hollywoodu starší, tím je to lepší," prozradila herečka. V blízké době ji čeká natáčení thrilleru Savages, kde by měla zazářit vedle Aarona Johnsona, Umy Thurman a Johna Travolty.


Kromě toho se Salma pohybuje v oblasti kosmetiky a na příští rok chystá vlastní řadu kosmetických přípravků vyrobených na přírodní bázi. Značka se má jmenovat Nuance a její krémy budou namíchány z tajných ingrediencí. "Využila jsem rodinných tajemství. Moje babička byla nádherná žena a zemřela v 96 letech bez jediné vrásky. A měli byste vidět mou maminku!" říká Salma, jejíž předkové pochází z Mexika.

Mexický původ nezapře ani při vaření. Jak před časem přiznala, ráda si pochutnává na kobylkách, mravencích a jiné havěti, kterou by našinec nepozřel. "Mravenci jsou nejlepší smažení s trochou avokádové omáčky. Kobylky se u nás prodávají uzené, chutnají opravdu výborně," libuje si Salma. Zdalipak tyto mexické delikatesy podává i mlsnému manželovi? To už neprozradila. Noblesní Pinault si nicméně nestěžuje.

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
04. 08. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
11. 09. 2011 helenadon konec (reakcí: 0)
27. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
10. 07. 2011 cadouas Salma Hayek (reakcí: 0)
06. 07. 2011 Lafik :-) (reakcí: 0)
02. 07. 2011 pegonela Mám (reakcí: 0)
19. 06. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
29. 05. 2011 AlexandraAlexis ++ (reakcí: 0)
28. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
27. 05. 2011 Saphi :-) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Pro pocit úžasné hebkosti a měkkosti...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 20. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

22. 01. 2017 Horoskop Štír

Čeká tě nástup na nové místo a už dnes jsi nervózní. Ale nemusíš se bát, velmi rychle se rozkoukáš a seznámíš s novým... Celý horoskop

Karta dne

Hvězda
Do tvého života přichází klid, mír a láska. Pokud máš nějaká přání, vyšli je nahoru ke hvězdám a věř, že se ti splní. Důvěřuj svým snům, přichází k tobě období prosper...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist