Femina.cz » Magazín » Celebrity » Ze Salmy Hayek je žena v domácnosti, kariéru ale nekončí

Ze Salmy Hayek je žena v domácnosti, kariéru ale nekončí

Ze Salmy Hayek je žena v domácnosti, kariéru ale nekončí

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 27. 05. 2011

Z nablýskaného Hollywoodu se stáhla exoticky vyhlížející herečka Salma Hayek (44), aby vyvářela svému manželovi a starala se o tříletou dcerku Valentinu. Domácký život v Paříži jí prý vyhovuje, i když je to pro ni nezvyk.

Francouzský multimilionář Francois-Henri Pinault obrátil krásné Salmě život naruby. Přivedl ji z Ameriky do své vlasti a připoutal k rodinnému krbu. "Jsem teď žena v domácnosti, každý večer manželovi vařím. Když přijde na jídlo, je dost rozmazlený... Ale nemůže popřít, že jsem dobrá manželka," prohlásila Salma, které se životní změna docela zamlouvá. "Náš život je krásný po mnoha stránkách, spoustu času trávíme doma."

Přiznává ovšem, že se jí původně do Francie nechtělo. "Při představě stěhování jsem zpanikařila. Dostala jsem strach... Manžel mě přesvědčil - řekl mi: tak prostě budeme žít trochu jinak. A nakonec je to skvělé," říká Salma, která byla zvyklá na mnohem rušnější životní styl.Do Hollywoodu je možná z Paříže daleko, ale na filmový festival do Cannes je to, co by kamenem dohodil. Ten letošní zahájila právě Salma projekcí animované komedie Kocour v botách, ve kterém namluvila mazanou kočku Kitty. "Když jsem začínala s herectvím, rolí pro hispánské typy v Hollywoodu moc nebylo. Obvykle jsem získala jen dva tři štěky. Dneska musíme hrát i kočky... Ale je skvělé mít hispánský původ, i když jste kočka," uvedla Salma, jejímž kočičím partnerem je na filmovém plátně Antonio Banderas, rovněž Hispánec.Kariéra pro Salmu nicméně ještě zdaleka neskončila. "Strašili mě, že po třicítce můžu na herectví zapomenout. Ale nestalo se. Naopak, čím jste v Hollywoodu starší, tím je to lepší," prozradila herečka. V blízké době ji čeká natáčení thrilleru Savages, kde by měla zazářit vedle Aarona Johnsona, Umy Thurman a Johna Travolty.


Kromě toho se Salma pohybuje v oblasti kosmetiky a na příští rok chystá vlastní řadu kosmetických přípravků vyrobených na přírodní bázi. Značka se má jmenovat Nuance a její krémy budou namíchány z tajných ingrediencí. "Využila jsem rodinných tajemství. Moje babička byla nádherná žena a zemřela v 96 letech bez jediné vrásky. A měli byste vidět mou maminku!" říká Salma, jejíž předkové pochází z Mexika.

Mexický původ nezapře ani při vaření. Jak před časem přiznala, ráda si pochutnává na kobylkách, mravencích a jiné havěti, kterou by našinec nepozřel. "Mravenci jsou nejlepší smažení s trochou avokádové omáčky. Kobylky se u nás prodávají uzené, chutnají opravdu výborně," libuje si Salma. Zdalipak tyto mexické delikatesy podává i mlsnému manželovi? To už neprozradila. Noblesní Pinault si nicméně nestěžuje.

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
04. 08. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
11. 09. 2011 helenadon konec (reakcí: 0)
27. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
10. 07. 2011 cadouas Salma Hayek (reakcí: 0)
06. 07. 2011 Lafik :-) (reakcí: 0)
02. 07. 2011 pegonela Mám (reakcí: 0)
19. 06. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
29. 05. 2011 AlexandraAlexis ++ (reakcí: 0)
28. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
27. 05. 2011 Saphi :-) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

27. 03. 2017 Horoskop Rak

Dnes ti bude připadat, že čas neskutečně letí. V práci nebudeš stíhat a šéf už bude nedočkavě podupávat u dveří, aby ... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist