Femina.cz » Magazín » Celebrity » Veronika Žilková: Někdy je lepší rozvod, než se trápit

Veronika Žilková: Někdy je lepší rozvod, než se trápit

Veronika Žilková: Někdy je lepší rozvod, než se trápit

Magazín: Celebrity | autor: Nikol Kouklová | vydáno 23. 01. 2017

Kdo by neznal herečku, komičku i dabérku Veroniku Žilkovou. Tu snad nemusíme nikomu představovat. Ale jaký je její recept na šťastné manželství, jak si užívá roli babičky a má tendenci mluvit Agátě do výchovy? To vše a mnohem více nám prozradila v moc milém rozhovoru.

Veronika Žilková je plná energie, chuti do života a ve věcech má jasno. Miluje nade vše svou rodinu i svou práci. Málokdo však ví, že i přesto, že ztvárnila spoustu divadelních a filmových rolí a dokonce vyhrála Českého Lva za vedlejší roli ve filmu Zapomenuté světlo, oznámila v roce 2015, že už nechce hrát, protože chce podpořit svého manžela, Martina Stropnického, v jeho politické kariéře. Moc dlouho jí to ale naštěstí nevydrželo. Herectví jí chybělo a tak ji můžeme dále vídat na prknech divadelních, ale i na filmovém plátně. A co momentálně připravuje, kde ji můžeš vidět a jak se cítí jako babička? To vše prozradila čtenářkám Feminy!

Jaký byl pro tebe start do nového roku?

Musím se přiznat, že novoročních předsevzetí a přání se bojím. Už jsem ve věku, kdy si přeju jen zdraví a umět se radovat.

Co se u tebe profesně chystá nového?

V prosinci jsem stihla premiéru ve svém kmenovém divadle v Činoherním klubu. Jmenuje se to „Urna na prázdném jevišti“, ale nebojte se, jedná se o komedii o herečkách a popelu z režiséra (smích). Na podzim se chystám natáčet krásný film „Sešlost“, už jsme dokonce začali zkoušet. Mám tam bezvadného manžela Davida Vávru, tak se moc těším!

Blíží se svátek lásky - sv. Valentýn. Slavíte ho s manželem?

Ano. Vloni mi dal vázu, co dostal na oficiální návštěvě v Iránu. Nejdřív jsem ho s ní chtěla praštit a pak jsem mu raději poděkovala. Láska je i brát toho druhého takového, jaký je.

S Martinem Stropnickým tvoříte, alespoň dle mediálního obrazu, stabilní pár v českém showbyznysu. Prozradíš našim čtenářkám recept na spokojené manželství?

Mít se rádi. Někdy to dá práci, ale stojí to za to! Umět se podřídit, obětovat a omluvit.

Myslíš, že v současné době mají vztahy i manželství obecně šanci na úspěch?

Pro nás oba je to třetí manželství. Tak snad už jsme se poučili a dotlučeme to spolu do konce. Myslím si, že někdy je ale lepší rozvod, než se trápit u stolu s někým, s kým to neklape.

Vychovali jste a stále vychováváte s manželem společně spoustu dětí. Je u vás doma někdy ona pověstná Itálie?

Jojo... Slunná Italie! Tam je krásně a hádky tam nepatří (smích). Ale ne, nehádáme se.

Jak u Stropnických probíhá všední den?

Všedně, jako v ostatních rodinách. Posnídáme, rozejdeme se za prací a večer si před usnutím vyprávíme, kdo co zažil a snažíme se být jeden druhému oporou i rádcem.

Před šesti lety ses stala babičkou. V čem je to pro tebe jiné narozdíl od mateřství?

Je to bezvadné! Nejsem zodpovědná za výchovu, takže si užívám toho, na co jsem u svých dětí neměla čas. Třeba chodíme na ryby. Kryšpín je velmi nadaný lovec!

Chodí si Agáta k tobě pro rady s výchovou nebo jí do toho vůbec nemluvíš?

Snažim se mlčet, ale vždycky se mi to nepodaří...

V Divadle Bez zabradlí jsi minulou sezónu nazkoušela netradiční pojetí Shakespearovy hry "Mnoho povyku pro nic". Přiblížíš nám, v čem se tato produkce liší od klasického zpracování?

Jedná se o živou nahrávku rozhlasové hry, která se vysílá v Anglii během 2. světové války vojákům na frontu. Velmi se bavíme vyráběním zvuků i tím, že všichni hrajeme více rolí a různě měníme hlasy. Nejraději hraji starého popleteného mnicha, ale nebudu více vyzrazovat - přijďte se pobavit! Jsme skvělá parta vojáků - amatérských herců.

Veroniko, děkuji ti za rozhovor a přejeme hodně spokojených diváků.

Foto: Profimedia.cz, archiv Veronika Žilková, Angelina Nga Le

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
24. 01. 2017 goldie ... (reakcí: 0)
23. 01. 2017 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
23. 01. 2017 soffie ............. (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

28. 03. 2017 Horoskop Lev

Ve vztahu raději zvolni tempo, netlač na partnera a nebuď urputná v jakékoliv záležitosti, kterou chceš okamžitě vyře... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist