Femina.cz » Magazín » Celebrity » Veronika Freimanová – nevěrného manžela vyměnila za věrného architekta

Veronika Freimanová – nevěrného manžela vyměnila za věrného architekta

Veronika Freimanová – nevěrného manžela vyměnila za věrného architekta

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 01. 12. 2010

Herečka Veronika Freimanová (55) má po dlouhé době opět důvod k úsměvu. Po jejím boku se objevil nový muž a s ním i naděje, že jí nakonec svitne štěstí v lásce.

Z rozvodu s filmařem Jaroslavem Brabcem (56) si odnesla deset milionů z prodeje společného bytu a hodně šrámů na duši. Její ex-manžel propadl kouzlu mladé Olgy Menzelové a nechal se přesvědčit i k miminku. Zbyly mu ale jen oči pro pláč - pro Olgu bude nadále jen sponzorem jejich dcerky a jinak musí jít dál vlastní cestou. Ani bývalá manželka ho zpátky nevezme.

„Jeho život už mě nezajímá. Dávno nemáme nic společného," prohlásila o něm Veronika s tím, že manželství mělo trhliny už před provalenou nevěrou. "Bylo těžké žít se ctižádostivým člověkem,  který se cítí zneuznaný a viní ze svých neúspěchů celé okolí. Je opravdu velmi vysilující žít s mužem, pro kterého jakákoli událost v rodině není důvodem k tomu, aby slevil ze svého osobního programu," prozradila v jednom rozhovoru.

Ať se Veronika snažila o udržení šťastné rodiny, jak chtěla, nakonec si musela přiznat: nefunguje to. A nefungovalo by to, ani kdyby Brabec pokorně zazvonil u jejích dveří a sliboval, že už ji nikdy nepodvede. Od minulosti se osvobodila a nyní vykročila do nového života s tajemným milencem po boku.

Tajemství známých osobností ovšem bývají bleskurychle provalena, a tak záhy vyšlo najevo, že tím novým záhadným mužem Veroničina života je jihočeský architekt Vladimír Bouček. Veronika prý jejich vztah nějakou dobu tajila, aby neublížila dcerám, které si už vytrpěly své během rozvodu a mediálního kolotoče okolo něj. Nyní se už ale osmělila, pozvala Boučka na své představení do Divadla Bez zábradlí... a nakonec i k sobě do bytu.

Usedle vyhlížející architekt je po záletném umělci logickou volbou. Povolání je to podobně prestižní a můžete ho pro ně obdivovat. Je tu ale přitom větší naděje, že nebude trávit celé dny i večery na natáčení, obklopen mladými ambiciózními kůstkami ochotnými v zájmu kariéry hupsnout do postele s kýmkoli. Stejně ale Veronika zůstává opatrná. O druhé svatbě nechce ani slyšet. Po vlastní hořké zkušenosti ji považuje za komplikaci a nedporučí ji ani svým dvěma dcerám. „Vztahy jsou o důvěře, a k tomu vám žádný papír nepomůže,“ vysvětlila svůj postoj.

A co vy a svatba? Vdala byste se po rozvodu znovu? A když jste se vdala, jak to dopadlo?

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
11. 05. 2012 magic11 :-) (reakcí: 0)
15. 11. 2011 Daniela76 Veronika Freimanová (reakcí: 0)
13. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 1)
02. 03. 2011 Verka + (reakcí: 0)
02. 03. 2011 Marie1945 .. (reakcí: 0)
27. 02. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Snižuje podráždění pokožky...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 16. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

16. 01. 2017 Horoskop Beran

Vytáčí tě, že v práci nikdo nemluví o ničem jiném než o zimní dovolené a ráda bys také vyrazila, ale nemáš dostatek p... Celý horoskop

Karta dne

Tři pentakly
Tvá práce vzkvétá díky pevným základům a úsilí, které do všeho vkládáš s nadšením a radostí. Pokud se chystáš předvést své dovednosti, můžeš se těšit na úspěch, obdiv ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist