Femina.cz » Magazín » Celebrity » Veronika Freimanová – nevěrného manžela vyměnila za věrného architekta

Veronika Freimanová – nevěrného manžela vyměnila za věrného architekta

Veronika Freimanová – nevěrného manžela vyměnila za věrného architekta

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 01. 12. 2010

Herečka Veronika Freimanová (55) má po dlouhé době opět důvod k úsměvu. Po jejím boku se objevil nový muž a s ním i naděje, že jí nakonec svitne štěstí v lásce.

Z rozvodu s filmařem Jaroslavem Brabcem (56) si odnesla deset milionů z prodeje společného bytu a hodně šrámů na duši. Její ex-manžel propadl kouzlu mladé Olgy Menzelové a nechal se přesvědčit i k miminku. Zbyly mu ale jen oči pro pláč - pro Olgu bude nadále jen sponzorem jejich dcerky a jinak musí jít dál vlastní cestou. Ani bývalá manželka ho zpátky nevezme.

„Jeho život už mě nezajímá. Dávno nemáme nic společného," prohlásila o něm Veronika s tím, že manželství mělo trhliny už před provalenou nevěrou. "Bylo těžké žít se ctižádostivým člověkem,  který se cítí zneuznaný a viní ze svých neúspěchů celé okolí. Je opravdu velmi vysilující žít s mužem, pro kterého jakákoli událost v rodině není důvodem k tomu, aby slevil ze svého osobního programu," prozradila v jednom rozhovoru.

Ať se Veronika snažila o udržení šťastné rodiny, jak chtěla, nakonec si musela přiznat: nefunguje to. A nefungovalo by to, ani kdyby Brabec pokorně zazvonil u jejích dveří a sliboval, že už ji nikdy nepodvede. Od minulosti se osvobodila a nyní vykročila do nového života s tajemným milencem po boku.

Tajemství známých osobností ovšem bývají bleskurychle provalena, a tak záhy vyšlo najevo, že tím novým záhadným mužem Veroničina života je jihočeský architekt Vladimír Bouček. Veronika prý jejich vztah nějakou dobu tajila, aby neublížila dcerám, které si už vytrpěly své během rozvodu a mediálního kolotoče okolo něj. Nyní se už ale osmělila, pozvala Boučka na své představení do Divadla Bez zábradlí... a nakonec i k sobě do bytu.

Usedle vyhlížející architekt je po záletném umělci logickou volbou. Povolání je to podobně prestižní a můžete ho pro ně obdivovat. Je tu ale přitom větší naděje, že nebude trávit celé dny i večery na natáčení, obklopen mladými ambiciózními kůstkami ochotnými v zájmu kariéry hupsnout do postele s kýmkoli. Stejně ale Veronika zůstává opatrná. O druhé svatbě nechce ani slyšet. Po vlastní hořké zkušenosti ji považuje za komplikaci a nedporučí ji ani svým dvěma dcerám. „Vztahy jsou o důvěře, a k tomu vám žádný papír nepomůže,“ vysvětlila svůj postoj.

A co vy a svatba? Vdala byste se po rozvodu znovu? A když jste se vdala, jak to dopadlo?

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
11. 05. 2012 magic11 :-) (reakcí: 0)
15. 11. 2011 Daniela76 Veronika Freimanová (reakcí: 0)
13. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 1)
02. 03. 2011 Verka + (reakcí: 0)
02. 03. 2011 Marie1945 .. (reakcí: 0)
27. 02. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

28. 02. 2017 Horoskop Střelec

Návštěva, která se nečekaně objeví u tvých dveří, v tobě vyvolá mnoho rozporuplných pocitů. Nakonec strávíte velmi př... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist