Femina.cz » Magazín » Celebrity » Věk jako nepřítel. Komu ze slavných stárnutí sluší a komu nesvědčí?

Věk jako nepřítel. Komu ze slavných stárnutí sluší a komu nesvědčí?

Věk jako nepřítel. Komu ze slavných stárnutí sluší a komu nesvědčí?

Magazín: Celebrity | autor: Lucie Feiková | vydáno 21. 11. 2016

Čas je tak spravedlivý! Odměřuje všem stejně a vůbec ho nezajímá, kdo je VIP a kdo obyčejný smrtelník. Některé celebrity ho však umí šikovně oblafnout - na rozdíl od jiných. Máme přesvědčivé důkazy!

Je zvláštní, že někomu věk lze stěží hádat a jiný zase vypadá mnohem starší, než je ve skutečnosti. Našli jsme osobnosti, které se sice narodily ve stejném roce, ale na prvním pohled bys to neřekla. Těchto šest případů mluví za vše!

1. Samuel L. Jackson versus Richard Gere

Jeden vyniknul ve snímku Pulp Fiction, druhý vzal za srdce všechny romantické duše rolí milionáře, co se zamiloval do prostitutky. Kolik jim je? Za dva roky oba oslaví kulatou sedmdesátku. Samuel má nejspíš kapku lepší geny. A ke všemu i hvězdu na chodníku slávy! Že by měla na pleť blahodárné účinky?

2. Eva Mendes versus Amy Adams

Upjatá unavená mamina vedle sexy dračice. A to mají kromě jedné ratolesti společný i „rok výroby“ - takže prakticky stejné podmínky! Oběma je 42 let, ale kdyby na to došlo, Eva by mohla tvrdit úplně jiné číslo. To Amy tady budí dojem, že právě přišla z noční šichty a nutně potřebuje dovolenou…

3. Keanu Reeves versus Nicolas Cage

Písničku „Být stále mlád“ si před zrcadlem zvesela může zazpívat baskytarista a samozřejmě herec Keanu Reeves. V porovnání s hlavní hvězdou filmu 60 sekund určitě vypadá lépe. Před dvěma lety fešáci překročili padesátku, ale upřímně, pan Cage je o něco „sešlejší“. Ale co, zase má doma nad krbem Oskara a to se taky počítá, ne?

4. Jennifer Lopez versus Renée Zellweger

Zpívání je asi to nejlepší sérum proti vráskám. Jinak to nevidíme! Věřila bys, že za tři roky si obě oslavenkyně do dortu zapíchají padesát svíček? Zatímco energická Jenn by s klidem strčila do kapsy kdejakou třicítku, chuděra Renée boj s časem už definitivně vzdala. Co taky zbývá, že? Asi udělá nejlíp, když se vedle popové divy na veřejnosti nikdy nepostaví!

5. Paul Rudd versus Matthew Perry

OMG. Tak v tomhle případě jsou neúprosně ubíhající léta asi ten poslední problém. Hlavně u Matthewa! Hošani jsou nejen stejně staří – 47 let, ale jednu dobu byli i kolegové. Tlouštíka přece známe ze sitcomu Přátelé a hubeňour Paul tam zase zvěčnil manžela potrhlé Phoebe. Někomu by tady bodla odtučňovací kúra. A včera bylo pozdě!

6. Halle Berry versus Cynthia Nixon

Bond girl a fešanda Halle byla kdysi na Miss Word. Umístila se na úctyhodném šestém místě. Když je v blízkosti jedna z kámošek Carry Bradshaw ze seriálu Sex ve městě, fakt není co řešit. Nestárnoucí Afroameričanka má v ruce všechny trumfy, a to už patří mezi padesátnice! Ostatně, tohle číslo visí i nad Cynthií… A je to znát.

Které srovnání tě vyvedlo z míry? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, budeme se moc těšit na příspěvky!

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
21. 11. 2016 stana1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

25. 02. 2017 Horoskop Ryby

Dnes se nenech zatáhnout do malicherných sporů, zbytečně bys tím někomu nahrála na smeč. Drž se raději stranou.  Celý horoskop

Karta dne

Osm pohárů
Dnes máš skvělou příležitost odpoutat se od všeho starého, co ti již neslouží a pouze tě omezuje. Čeho se to může týkat? Vztahy, které dávno přetrvávají spíš jen ze zv...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist