Femina.cz » Magazín » Celebrity » Usain Bolt opustil slovenskou krásku

Usain Bolt opustil slovenskou krásku

Usain Bolt opustil slovenskou krásku

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 14. 05. 2012

Před londýnskou olympiádou není čas myslet na holky. Se svůdně vyvinutou blondýnkou po boku by se na sprinterskou dráhu soustředilo stěží, usoudil jamajský běžec Usain Bolt a pustil svou slovenskou přítelkyni k vodě. Přispěl k tomu i rasismus místních?

Vztah jamajského rekordmana s módní návrhářkou Lubicou Kučerovou, která je v zahraničí známá pod jménem Lubica Slovak, započal loni v listopadu a ihned z toho byla vážná známost. Po uši zamilovaný Usain ale musel čelit ostré vlně kritiky z řad jeho krajanů. Ačkoli Lubica žije v jeho zemi už dvanáctým rokem a může se už sama považovat za Jamajčanku, každý na ní na první pohled vidí, že je původem odjinud.

"Tak už i ty, Usaine? Opravdu, úspěšní černí muži trpí nějakým komplexem - jak jinak si vysvětlit, že každý z nich sáhne po bílé blondýnce? Ze všech krásných dívek, co na ostrově máme, sis musel vybrat zrovna sněžného zajíčka!" zaznívaly hlasy Jamajčanů. Někteří se do sprintera obuli ještě drsněji: "Tyhle superhvězdy nás vždycky zklamou, když od nich očekáváme, že podpoří naši rasovou identitu."

Naneštěstí pro Lubicu, Usain Bolt je na Jamajce něco jako národní hrdina. Reprezentuje zemi a platí svým spoluobčanům za vzor. Kam by se poděl jamajský národ, kdyby se každý muž na ostrově oženil s přivandrovalou blondýnkou? Usain nicméně nedal najevo, že by se s vnadnou Slovenkou rozešel pod tlakem veřejného mínění. Podle oficiálního prohlášení se musí soustředit na olympiádu a milostný vztah by ho rozptyloval. "Bylo to oboustranné rozhodnutí dvou dospělých lidí," uvedl zdroj blízký běžci.


Usaina možná také straší mýtus, že sex negativně ovlivňuje mužské sportovní výkony. Z tohoto důvodu řada trenérů dodnes nařizuje svým svěřencům pár dnů před závodem sexuální půst, aby si šetřili energii na sport. Už před pěti lety přitom studie v Ženevě prokázala, že milování několik hodin před sportovní aktivitou nemá na výkon nijak zvláštní vliv. Tantrický sex bez vyvrcholení sportovcům naopak energii ještě přidal. Dá se tedy předpokládat, že to je jen Usainova výmluva. Uvidíme, zda se černý rekordman po olympiádě ke Slovence vrátí, nebo je rozchod definitivní.

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
08. 06. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
07. 06. 2012 nairi Usain Bolt (reakcí: 0)
04. 06. 2012 Marion ... (reakcí: 0)
03. 06. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
30. 05. 2012 Fiona60 ,, (reakcí: 0)
17. 05. 2012 manislava ........... (reakcí: 1)
17. 05. 2012 kralicek trága (reakcí: 0)
15. 05. 2012 ladouch - (reakcí: 0)
15. 05. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
15. 05. 2012 helenadon rozchod (reakcí: 0)
15. 05. 2012 Daniela76 Usain Bolt (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

10. 12. 2016 Horoskop Blíženec

Sen, který se ti v noci zdál, ti bude vrtat v hlavě celý den. Marně budeš přemýšlet, co ti to má naznačit. Ale ne vžd... Celý horoskop

Karta dne

Poustevníik
Ve tvém současném stavu bude zapotřebí zvážit všechny možnosti, neukvapuj se v žádném rozhodnutí a dovol si na chvíli poodstoupit stranou, abys mohla případné nedostat...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist