Femina.cz » Magazín » Celebrity » Těhotné celebrity: Evangeline Lilly a Ethan Hawke

Těhotné celebrity: Evangeline Lilly a Ethan Hawke

Těhotné celebrity: Evangeline Lilly a Ethan Hawke

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 10. 05. 2011

Rození dětí slavných nekončí. Minulý týden jsme zrekapitulovaly, kdo všechno přišel na svět, teď přišel čas na malý přehled, kdo všechno se na svět brzo chystá.

Čtyřnásobným otcem za nedlouho bude herec Ethan Hawke. Dvě děti, dnes dvanáctiletou dceru a devítiletého syna, má s kolegyní ze scifi Gattaca Umou Thurman, a právě díky nim se seznámil se svou druhou ženou, bývalou chůvou Ryan Shawhughes. Vzali se v roce 2008, ve stejném roce oslavili narození dcery a nyní podle časopisu Us Weekly čekají dalšího potomka.

Na mateřství se chystá i 33letá hvězda seriálu Mad Men January Jones (na obr.). Její PR potvrdil, že na podzim porodí, nepotvrdil ale díky komu. Herečka sice dřív chodila třeba s Ashtonem Kutcherem nebo zpěvákem Joshem Grobanem, od lednového rozchodu s komikem Jasonem Sudeikisem je ale oficiálně single. Viditelně těhotná je i další seriálové hvězda, Evangeline Lilly ze Ztraceni. Otcem by měl být její přítel Norman Kali, s nímž se podobně jako s předchozím partnerem, hercem Dominicem Monaghanem seznámila právě na natáčení Ztraceni, kde dělal asistenta produkce.

Zajímavou výchovu bude mít potomek Benicia del Tora, kterého mu porodí dcera Roda Stewarta, Kimberly. Tito dva totiž spolu nechodí, ale oba jsou prý z těhotenství 31leté herečky a modelky nadšení a 44letý oscarový herec, který zatím žádné dítě nemá, ji hodlá podporovat.

Komička Tina Fey se mezitím ve své nové autobiografické knížce svěřila, že své druhé těhotenství, které právě probíhá, pořádně rozmýšlela. „Věda dokazuje, že plodnost a filmové nabídky se u žen po čtyřicítce snižují… Ale co je vlastně tak skvělého na práci? Práce vás nebude navštěvovat, až budete staří. Práce vás nezaveze na vyšetření mamografem a nevezme vás po něm na polívku,“ vyřešila si své dilema rodina vs. kariéra brzy jednačtyřicetiletá hvězda seriálu Studio 30 Rock. Doma má pětiletou dceru a manžela Jeffa Richmonda.

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
22. 03. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
12. 09. 2011 helenadon dítě (reakcí: 0)
26. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
04. 07. 2011 Lafik :-) (reakcí: 0)
11. 05. 2011 heczkova Děti (reakcí: 0)
11. 05. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
10. 05. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
10. 05. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
10. 05. 2011 Anya Gratulace (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Nivea Pečující olej do koupele Beauty Oil

Nivea Pečující olej do koupele Beauty Oil

Dopřejte si péči jako v lázních u vás doma!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 23. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

23. 02. 2017 Horoskop Střelec

Dnes budeš mít pocit, že tě nikdo nemá rád, nikdo ti nerozumí a že jsi na celém světě úplně sama. Přestaň se litovat ... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Na cestě k tobě je skvělá zpráva ohledně tvých financí! Tvé plány, které ses rozhodla uskutečnit, se pomalu ale jistě naplňují! Jen tak dál, neboj se postupovat stále ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist