Femina.cz » Magazín » Celebrity » Svatba zrušena! Petra Němcová se vdávat nebude

Svatba zrušena! Petra Němcová se vdávat nebude

Svatba zrušena! Petra Němcová se vdávat nebude

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 16. 04. 2012

Krásné topmodelce Petře Němcové (32) štěstí v lásce nepřeje. Přes rok dlouhé zásnuby s britským hercem Jamiem Belmanem ve svatbu nakonec nevyústí - dvojice se rozešla pouhé dva měsíce před plánovaným obřadem.

Jamie Belman, v Čechách známý ze seriálu Vraždy v Midsomeru, požádal Petru o ruku loni v lednu. Česká kráska nechtěla nic uspěchat a ponechala si na svatební přípravy dostatek času. Obřad byl naplánován na letošní červen a mělo jít o honosnou akci spojenou se zábavným programem pro hosty. Svatbu měl dekorovat duch 50. let a Petra slibovala, že nepůjde o žádnou upjatou recepci. Naopak, přála si, aby se všichni svatebčané příjemně a vesele bavili.

Teď jí ale nezbývá, než všem vysvětlit, že musejí zůstat doma. Co se mezi snoubenci přihodilo, není známo. Agentura zastupující Němcovou vydala jen oficiální prohlášení, jaké vydávají všechny rozcházející se hvězdy: "Petra Němcová a Jamie Belman potvrdili rozchod. Zůstávají blízkými přáteli a děkuji svým rodinám za podporu. Dále tuto záležitost nebudeme komentovat."

Princeznovské šaty od Marchesy můžou putovat do muzea nikdy neoblečených svatebních rób. A Petra bude hledat nového prince, se kterým by mohla založit vytouženou rodinu. Blízko svatbě byla v minulosti už jednou - snoubence Simona Atleeho jí však vzala ničivá vlna tsunami. Od té doby se jí štěstí v lásce vyhýbá. Vztah se slavným zpěvákem Jamesem Bluntem vzal za své, když si Petra uvědomila, že pohledný hudební idol není schopen věrnosti. Zalíbení v ní našel akční hrdina Bruce Willis, modelka však tento vztah pojala spíš pracovně a přátelsky.

Tragická smrt prvního snoubence obrátila její život o sto osmdesát stupňů. Založila charitativní organizaci Happy Hearts umožňující vzdělání dětem v chudých oblastech a začala žít život naplno. "Simon miloval život a prožíval každý moment. Já jsem byla zvyklá jen pracovat a pracovat. Teď vymetám svatby, koncerty, vždycky si najdu čas, abych se zastavila," vysvětlila Petra.

V posledních dvou letech se nicméně ze společenského života stáhla a vypadalo to, že se zaměří na rodinný život. Zrušením svatby se ale tato meta opět posouvá. Kdy k sobě najde toho "pravého", zůstává ve hvězdách.

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
01. 06. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
26. 05. 2012 helenadon elo (reakcí: 0)
28. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
18. 04. 2012 manislava svatba (reakcí: 0)
18. 04. 2012 11789 :-( (reakcí: 0)
17. 04. 2012 pepina . (reakcí: 0)
17. 04. 2012 ladouch . (reakcí: 3)
17. 04. 2012 lyricalka :-/ (reakcí: 0)
17. 04. 2012 aknela11 Petra (reakcí: 0)
17. 04. 2012 Tecireg ... (reakcí: 1)
17. 04. 2012 Daniela76 Svatba zrušena (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Nivea Pečující olej do koupele Beauty Oil

Nivea Pečující olej do koupele Beauty Oil

Dopřejte si péči jako v lázních u vás doma!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 23. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

23. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Dnes budeš mít ostrý jazýček a kdo ti nepůjde z cesty, ten se se zlou potáže. Budeš hádavá a protivná, je jasné, že i... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Na cestě k tobě je skvělá zpráva ohledně tvých financí! Tvé plány, které ses rozhodla uskutečnit, se pomalu ale jistě naplňují! Jen tak dál, neboj se postupovat stále ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist