Femina.cz » Magazín » Celebrity » Stylová těhulka Kate Middleton: Chic i s bříškem

Stylová těhulka Kate Middleton: Chic i s bříškem

Stylová těhulka Kate Middleton: Chic i s bříškem

Magazín: Celebrity | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 21. 04. 2015

Kate Middleton už se připravuje na porod. Ani se tomu při pohledu na její stále velmi štíhlou postavu jen s nepatrně se rýsujícím bříškem nechce věřit, ale porod se blíží každým dnem. A nutno podotknout, že Kate je jedna z nejstylovějších těhulek světa.

Třiatřicetileté Kate Middleton mateřství prospívá a na své poslední společenské akci před porodem vypadala prostě fantasticky. Vypadala jako křehká víla, a nikoliv jako žena, která se každým dnem chystá na cestu do porodnice.

A přece je tomu tak!

Na charitě vévodkyně z Cambridge na otázku, kdy očekávají s manželem princem Williamem radostnou událost, odpověděla, že v polovině či na konci dubna. Britský dení Daily Mail se ale chlubí tím, že se mu podařilo zjistit přesné datum blížícího se porodu - tím má být 25. duben. Pokud by tomu tak bylo, narodilo by se princátko ve znamení Býka, stejně jako například herci Renée Zellweger či Al Pacino. 

Prince George bude o pouhých 21 měsíců starší než jeho bráška nebo sestřička. A podle všeho bude muset překonat i poněkud složitější chvilky - již nebude centrem pozornosti on jako doposud. Jeho máma se bude plně věnovat nejen miminku, ale také královským povinnostem.

Ani samotnou Kate a prince Williama nečeká nic jednoduchého. Dítě ve zmanení Býka bývá totiž často velmi tvrdohlavé a snaží se často svého rodiče přetlačit silou vůle. V dospělosti je však Býk zpravidla velmi klidný a vyrovnaný. Otázkou zůstává, jak se namalém princátku podepíše královský protokol a neustálý tlak médií.

Líčení ve stylu Femme Fatale: 3 jednoduchá pravidla

Líčení ve stylu Femme Fatale: 3 jednoduchá pravidla

Smyslná, záhadná, okouzlující… Která z nás by si nepřála alespoň na chvíli vypadat jako klasická ...

Bude to holka? Zajímavá fakta

 • „Rád bych viděl Williama, jak by si poradil s holkou,“ žertuje princův bratr Harry. Princeznička z Cambridge se nenarodila už 182 let. Naposledy přišla na svět Mary Adelaide z Cambridge v roce 1833, byla to vnučka krále Geogre III.
 • Oba sourozence – tedy malého George a miminko – bude dělit 21 měsíců, pro zajímavost princové William a Harry jsou od sebe 27 měsíců a Kate Middleton a její sestru Pippu dělí pouhých 20 měsíců.
 • Kdyby se miminko narodilo dnes, tedy 21. dubna, mělo by narozeniny ve stejný den jako jeho prababička britská královna Alžběta II. Pokud přijde na svět 29. dubna, bude to na čtvrté výročí svatby Williama a Kate.
 • Dítě se podle všeho zřejmě bude jmenovat: Alice, Elizabeth, Charlotte, Victoria, Diana, James, Arthur, Charles nebo Philip.
 • Vévodkyně bude rodit opět v Lindo Wing v paddingtonské nemocnici St. Mary´s. Přestože má jako druhorodička 10% slevu, i tak vyjde porod celkem draho. Na jednu noc vyjde pobyt včetně porodu a rad asistenta v přepočtu na 228 tisíc Kč.
 • Kate hodlá rodit přirozeně, minule porod trval 10, 5 hodin, s druhým dítětem to, jak určitě i ona sama doufá, půjde rychleji.

Přiznáváme bez mučení, že vévodkyně Kate je pro nás nejen úžasnou dámou, ale také módní ikonou. Umí totiž luxusně vynést i těhotenskou módu. Přesvědčit se můžeš v naší galerii. Sama uznáš, že i v těhotenství může být žena za dámu.

Foto zdroj: twitter, pinterest.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
24. 04. 2015 kacenka811 .. (reakcí: 0)
23. 04. 2015 Bobina1 - (reakcí: 0)
21. 04. 2015 pepina . (reakcí: 0)
21. 04. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
21. 04. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
21. 04. 2015 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

24. 03. 2017 Horoskop Střelec

Šéf ti dnes svěří úkol, který však bude vyžadovat tvé plné nasazení a dost hodin práce přesčas. Jestli se rozmýšlíš, ... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist