Femina.cz » Magazín » Celebrity » Simona Krainová EXKLUZIVNĚ: O mateřství, manželovi a výchově

Simona Krainová EXKLUZIVNĚ: O mateřství, manželovi a výchově

Simona Krainová EXKLUZIVNĚ: O mateřství, manželovi a výchově

Magazín: Celebrity | autor: Katarína Landlová | vydáno 13. 01. 2011

Simona Krainová, kterou poslední rok novináři obletují na každém kroku, září teprve dva měsíce novým štěstím. Mezi přebalováním si udělala čas na několik otázek. Přečtěte si exkluzivní rozhovor!

Jak se cítíte, jako maminka dvouměsíčního prcka? Moje kamarádky, novopečené maminky, byly v tomto období hodně unavené...

Taky jsem byla první týdny hodně vyčerpaná. Celé dny jsem běhala v pyžamu a nevěděla kam dřív. Nyní už je to daleko lepší. Znám Maxův rytmus, vím, co má rád a co ani náhodou, a co znamenají všechny ty obličeje, co na nás celý den dělá. Někdy ho pozoruji celé hodiny. Je lepší než televize :)

Pomáhají babičky, nebo chůva? Co manžel?

Babičky by pomáhaly každý den, jenže je máme daleko. Hodně mi pomohly hlavně ty první dny po příjezdu z porodnice. Bez nich a bez sestry bych to měla o hodně těžší. Karel, ten mi pomáhá každý den. Když už začínám ztrácet nervy, on se jen usměje vezme Maxe do náručí a úplně vážně mu vykládá, jak je jeho maminka unavená, a že se nemůže přece chovat jako mimino :) Hned mě rozesměje a je po neštěstí.

Je něco, co vás překvapuje, s čím jste nepočítala?

Já už ani nevím s čím jsem počítala a s čím ne. Nějak mě to všechno semlelo. Najednou jsem byla doma s Maxem a říkala jsem si, tak a co teď s tebou, dítě :) ? Vše šlo naštěstí tak nějak samo. Všechno zvládáme v pohodě a je nám spolu dobře. Max má už 5 kg a dělá mě každý den šťastnější.

Co vám dělá největší radost a co byste už nejradši měla za sebou?

Nic nechci mít za sebou, chci si vše užít. Max je moje největší radost a čas tak letí. Všichni říkají jak ty děti rychle rostou a jak to všechno utíká. A já nechci mít pocit, že mi něco uteklo.

Každou maminku zajímá, jak dítě spinká a papá, inu, jak Maxík spinká a papá? :)

Už spinká krásně. Do nedávna ho ještě pobolívalo bříško, hlavně v noci, takže jsme toho moc nenaspali. A papá jako by 14 dní nejedl, doufám, že mu to nezůstane. Někdy mám pocit že spolkne dudlík :)

Přemýšlíte o tom, jak budete Maxe vychovávat? Dopřejete mu luxus, který jste třeba jako malá neměla, nebo myslíte, že by děti měly vědět, že si musí určité věci "zasloužit"?

Nechci z něj vychovat člověka, který si ničeho neváží. Smozřejmě, že by měly děti vědět, že bez práce nejsou koláče a máloco je v tomto světě zadarmo. Chci aby z něj jednou vyrostl muž, který je slušný k lidem a umí se o sebe postarat, jako je jeho táta.

Co byste řekla, kdyby se z Maxe stal slavný fotomodel? :)

Nebudu mu v ničem bránit, bude to jeho volba, ale jestli bude po Karlovi, tak z toho asi nic nebude :)

Kdybyste teď měla dát synovi jednu radu do života, co by to bylo?

Mám pocit, že ještě sama někdy potřebuji rady do života, fakt mě nic nenapadá, je to ještě takový malý mraveneček. Snad až bude větší a bude nějakou radu potřebovat, na něco moudrého už přijdu :) Jsem přece jeho máma.

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
17. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
14. 04. 2011 11789 Simona (reakcí: 0)
21. 03. 2011 puntik mně (reakcí: 0)
17. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
06. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
13. 01. 2011 Lenka vagner (reakcí: 4)

Testy kosmetiky

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream je vyživující, hydratační a regenerační pleťový krém vyrobený ze Shea neboli Karité másla.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 27. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

28. 10. 2016 Horoskop Beran

Dostala jsi pozvání na party? Určitě neodmítej a vydej se do víru společenského dění. Potkáš tam totiž velmi zajímavo... Celý horoskop

Karta dne

Paže mečů
Informace, kterou obdržíš, v tobě probudí mnoho zmatku a nejistoty. Na zprávu jsi čekala velmi dlouho a počítala jsi se zcela jinou odpovědí. Sdělí ti ji muž, který bu...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist