Femina.cz » Magazín » Celebrity » Seriálová prokletí aneb Které celebrity propadly svým postavám?

Seriálová prokletí aneb Které celebrity propadly svým postavám?

Seriálová prokletí aneb Které celebrity propadly svým postavám?

Magazín: Celebrity | autor: Martin Chalupa | vydáno 28. 02. 2013

Náhoda nebo herecká schizofrenie? V případě seriálových herců deformace z povolání, která nepříjemně zasahuje do jejich životů a přináší sebou obrovské komplikace. Hrát v seriálu neznamená tedy jenom slávu a peníze, ale především obrovské RIZIKO!

Oběť seriálu:Roman Štolpa
Seriálové prokletí: Alkohol
V seriálu Rodinná pouta odešel od rodiny – v reálném životě taky. V seriálu měl problémy s pitím a musel absolvovat protialkoholní léčbu a v civilním životě si prošel tříměsíční protialkoholní léčbou v Kroměříži. Když herce do seriálu obsazovali, nikdo netušil, že to, co bude mít ve scénáři si také zažije. Štolpa je navíc extrémně unikátní případ v tom, že všechny jeho problémy jsou spojené se seriálovou partnerkou Markétou Plánkovou, se kterou má dceru Agátu. Alkohol mu sebral jak Plánkovou, tak dceru. V žádném seriálu raději už nehraje. Ale neexistuje absolutně vyléčený alkoholik, ale existují jen úspěšně abstinující pijáci.

Oběť seriálu: Šárka Ullrichová
Seriálové prokletí: Drogy
Do seriálu Ulice vstoupila jako narkomanka Zuzana. Roli získala díky tomu, že byla neskutečně přesvědčivá, což scénáristé ocenili. Bohužel netušili, že obsazují herečku závislou na tvrdých drogách. A stejně tak jako se jí povedlo z drogové závislosti dostat v reálném životě, vyléčila se i její seriálová postava. Pokud se Šárka inspiruje seriálovou postavou má tedy dobré vyhlídky do budoucna, dokud se scénáristi nekonečného seriálu nezblázní a nepřichystají jí nějaký jiný drastický osud.

Oběť seriálu: Ivana Jirešová
Seriálové prokletí: Tahanice o dítě
Jako by starostí s dcerou neměla Jirešová ve svém soukromém životě dost, stejné problémy s otcem dítěte si musela zažít i v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Tam se vše uklidnilo a herecký otec Jiří Langmajer nebyl tak drsný jako novinář a otec dcery Sofie  Ondřej Höppner. Zatímco v seriálu se partneři o budoucnosti dítěte dohodli, v reálném životě je to nemožné. Sofie je podle soudu určena do střídavé péče Jirešové a Höppnera po čtrnácti dnech a jak to vypadá podle soudu, hned tak se na tom nic nezmění.

Oběť seriálu: Jiří Langmajer
Seriálové prokletí: Nevěra
Vyhlášeným proutníkem je, holkařem také zůstane a díky tomu taky podle toho dostává role. A tak tomu také bylo v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Langmajer má se svou sexualitou očividný problém, který zřejmě sám nedokáže vyřešit. Kdyby byl v Americe, určitě už by se dávno léčil na klinice, kam chodí sexuálně závislí muži. Stejně tak jak tomu bylo v případě golfisty Tigera Woodse  nebo herce Davida Duchovnyho. Ovládat se je samo o sobě těžké, ale pokud ho tvůrci filmů a seriálu schválně obsazují do role proutníků, jen v herci zvýšené sexuální choutky posilují.

Oběť seriálu: Jakub Štáfek
Seriálové prokletí: Na oko slušňák
Už dávno není uvědomělý správňák, který touží po tom, aby se dobře učil, ale chce provokovat a být rebel. Do všeho ho dostal seriál Ulice. Role Matěje Jordána byla tak moc správná, až si tak Jakuba všichni začali škatulkovat a on se za každou cenu chtěl z tohoto šuplíku vymanit. A protože začal být rebel i při natáčení, scénáristé mu vyšli raději vstříc a jeho roli otočili o 180 stupňů. Možná tajně doufají, že se Jakub vybije při své roli a zase z něj bude poslušný Kubík, který nedělá problémy a je totálně bezproblémový.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
19. 03. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
03. 03. 2013 lidka2 + (reakcí: 1)
01. 03. 2013 manislava seriálové prokletí (reakcí: 0)
28. 02. 2013 pepina . (reakcí: 0)
28. 02. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Jemně vyživuje a oživuje pleť...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 23. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

23. 01. 2017 Horoskop Panna

Pokud narazíš na škarohlída, který se ti bude snažit zkazit jinak báječný den, nemilosrdně mu zabouchni před nosem a ... Celý horoskop

Karta dne

Tři poháry
Máš nejvyšší čas začít slavit a věnovat se alespoň na malou chvíli jen sama sobě a svým potřebám. Máš pocit, že žádné nemáš? Omyl! Samozřejmě, že máš a jako žena si mů...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, láska i módní přešla...

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist