Femina.cz » Magazín » Celebrity » Seriálová prokletí aneb Které celebrity propadly svým postavám?

Seriálová prokletí aneb Které celebrity propadly svým postavám?

Seriálová prokletí aneb Které celebrity propadly svým postavám?

Magazín: Celebrity | autor: Martin Chalupa | vydáno 28. 02. 2013

Náhoda nebo herecká schizofrenie? V případě seriálových herců deformace z povolání, která nepříjemně zasahuje do jejich životů a přináší sebou obrovské komplikace. Hrát v seriálu neznamená tedy jenom slávu a peníze, ale především obrovské RIZIKO!

Oběť seriálu:Roman Štolpa
Seriálové prokletí: Alkohol
V seriálu Rodinná pouta odešel od rodiny – v reálném životě taky. V seriálu měl problémy s pitím a musel absolvovat protialkoholní léčbu a v civilním životě si prošel tříměsíční protialkoholní léčbou v Kroměříži. Když herce do seriálu obsazovali, nikdo netušil, že to, co bude mít ve scénáři si také zažije. Štolpa je navíc extrémně unikátní případ v tom, že všechny jeho problémy jsou spojené se seriálovou partnerkou Markétou Plánkovou, se kterou má dceru Agátu. Alkohol mu sebral jak Plánkovou, tak dceru. V žádném seriálu raději už nehraje. Ale neexistuje absolutně vyléčený alkoholik, ale existují jen úspěšně abstinující pijáci.

Oběť seriálu: Šárka Ullrichová
Seriálové prokletí: Drogy
Do seriálu Ulice vstoupila jako narkomanka Zuzana. Roli získala díky tomu, že byla neskutečně přesvědčivá, což scénáristé ocenili. Bohužel netušili, že obsazují herečku závislou na tvrdých drogách. A stejně tak jako se jí povedlo z drogové závislosti dostat v reálném životě, vyléčila se i její seriálová postava. Pokud se Šárka inspiruje seriálovou postavou má tedy dobré vyhlídky do budoucna, dokud se scénáristi nekonečného seriálu nezblázní a nepřichystají jí nějaký jiný drastický osud.

Oběť seriálu: Ivana Jirešová
Seriálové prokletí: Tahanice o dítě
Jako by starostí s dcerou neměla Jirešová ve svém soukromém životě dost, stejné problémy s otcem dítěte si musela zažít i v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Tam se vše uklidnilo a herecký otec Jiří Langmajer nebyl tak drsný jako novinář a otec dcery Sofie  Ondřej Höppner. Zatímco v seriálu se partneři o budoucnosti dítěte dohodli, v reálném životě je to nemožné. Sofie je podle soudu určena do střídavé péče Jirešové a Höppnera po čtrnácti dnech a jak to vypadá podle soudu, hned tak se na tom nic nezmění.

Oběť seriálu: Jiří Langmajer
Seriálové prokletí: Nevěra
Vyhlášeným proutníkem je, holkařem také zůstane a díky tomu taky podle toho dostává role. A tak tomu také bylo v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Langmajer má se svou sexualitou očividný problém, který zřejmě sám nedokáže vyřešit. Kdyby byl v Americe, určitě už by se dávno léčil na klinice, kam chodí sexuálně závislí muži. Stejně tak jak tomu bylo v případě golfisty Tigera Woodse  nebo herce Davida Duchovnyho. Ovládat se je samo o sobě těžké, ale pokud ho tvůrci filmů a seriálu schválně obsazují do role proutníků, jen v herci zvýšené sexuální choutky posilují.

Oběť seriálu: Jakub Štáfek
Seriálové prokletí: Na oko slušňák
Už dávno není uvědomělý správňák, který touží po tom, aby se dobře učil, ale chce provokovat a být rebel. Do všeho ho dostal seriál Ulice. Role Matěje Jordána byla tak moc správná, až si tak Jakuba všichni začali škatulkovat a on se za každou cenu chtěl z tohoto šuplíku vymanit. A protože začal být rebel i při natáčení, scénáristé mu vyšli raději vstříc a jeho roli otočili o 180 stupňů. Možná tajně doufají, že se Jakub vybije při své roli a zase z něj bude poslušný Kubík, který nedělá problémy a je totálně bezproblémový.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
19. 03. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
03. 03. 2013 lidka2 + (reakcí: 1)
01. 03. 2013 manislava seriálové prokletí (reakcí: 0)
28. 02. 2013 pepina . (reakcí: 0)
28. 02. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Korektor pro sametově jemnou a zdravou pokožku!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 28. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

28. 02. 2017 Horoskop Štír

Poslední dobou jsi roztěkaná a práce ti vůbec nejde od ruky. Zkus se zaměřit vždy jen na jednu činnost a nauč se začí... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist