Femina.cz » Magazín » Celebrity » Richard Krajčo: Zahoďte všichni své mobily!

Richard Krajčo: Zahoďte všichni své mobily!

Richard Krajčo: Zahoďte všichni své mobily!

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 03. 06. 2011

Obvykle jsou to fanynky, kdo na koncertech hází spodním prádlem, případně rajčaty. Vystoupení skupiny Kryštof jsou jiného kalibru. Předměty létají od hudebníků samých - zpěvák Richard Krajčo se rozhodl pro Hod mobilem do dálky!

A z celé kapely dohodil nejdál - celých 40 metrů. Ne, nezbláznil se. Jenom se připojil k akci Zahoď mobil, která vyzývá k recyklaci elektronického odpadu. "Podle nás je dobře, že ke kontejnerům na tříděný odpad přibývají i červené kontejnery na elektro, protože se jedná o běžné, masové zboží, jako jsou právě například mobilní telefony. Každý má nějaký doma, a právě tato akce mu připomene, aby jej odevzdal k recyklaci. Svou účastí chceme podpořit osvětu a přitáhnout pozornost k této problematice,“ uvedl Krajčo.

Házet mobilem se bude na celé koncertní šňůře kapely Kryštof plánované na jaro a podzim. Čtyři koncerty má už kapela za sebou, nejbližší klání v hodu telefonem proběhne 8. června v Pardubicích a o den později v Hradci Králové. Mladá Boleslav a Plzeň přivítají kapelu i s netradiční sportovní disciplínou následující týden. Na podzim pak kapela vyrazí na Moravu.

Letošní jaro bylo pro Kryštofy velice rušné. Z původně plánované desítky koncertů se nakonec vyklubala čtyřicítka a fanoušci se o vstupenky téměř perou. Jak Richard Krajčo zvládá pracovní vypětí společně s rodinným životem? S dvouletým Richardem a půlroční dcerkou, jejíž jméno zpěvák před veřejností dosud tají, musí být doma veselo. Krajčova manželka Martina se objevuje na společenských akcích jednou za uherský rok. Nedávný křest nového alba Hany Zagorové byl jednou z mála příležitostí, kterou nevynechala.

Krajčo nicméně nenechává ženu doma jen kvůli dětem, ale také kvůli soukromí, které si po špatných zkušenostech okolo rozvodu s modelkou Ivou Frühlingovou bedlivě chrání. Jeho manželka Martina si také prošla mediálním peklem, když se rozváděla s moderátorem Poulíčkem, a z veřejného života se na mateřské zcela stáhla. Pořád je na ní ale vidět, že bývala modelkou... Postavu si umí držet i po dvou dětech.

Přestože se nedávno objevily zprávy, že Krajčo po prázdninách skončí s vystupováním a bude se věnovat hlavně rodině, zatím to tak nevypadá. Na Moravě se bude na podzim házet mobily a nebudou chybět ani písničky. Zda si dá poté kapela pauzu, je zatím ve hvězdách. Krajčo by ji prý docela uvítal. "Je překryštofováno a fanoušci by si měli od nás odpočinout," prohlásil v únoru, kdy uvažoval o roční přestávce v koncertování.

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
15. 11. 2013 Kamila (reakcí: 0)
27. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
10. 07. 2011 cadouas Krajčo (reakcí: 0)
06. 07. 2011 josef7777 Richard Krajčo: Zahoďte všichni své mobily! (reakcí: 0)
23. 06. 2011 xEvelinax :) (reakcí: 0)
14. 06. 2011 evelina D (reakcí: 0)
13. 06. 2011 Reesie Zahoď mobil (reakcí: 0)
05. 06. 2011 gambis - (reakcí: 0)
04. 06. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
04. 06. 2011 liddduska ano (reakcí: 0)
03. 06. 2011 Viky17 :-) (reakcí: 0)
03. 06. 2011 ladouch - (reakcí: 0)
03. 06. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

23. 03. 2017 Horoskop Štír

Hned několik mužů se dnes kolem tebe začne motat a ty nebudeš vědět, kterého si vybrat. Neunáhluj se a nech je, ať se... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist