Femina.cz » Magazín » Celebrity » Průšvihář Justin Bieber. Švédská policie u něj našla drogy!

Průšvihář Justin Bieber. Švédská policie u něj našla drogy!

Průšvihář Justin Bieber. Švédská policie u něj našla drogy!

Magazín: Celebrity | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 30. 04. 2013

Popový idol Justin Bieber (19) má co vysvětlovat. Švédští policisté totiž v autobuse, s nímž vyráží na turné, našli menší množství drog a paralyzéry! Policii na omamné látky upozornil typický odér marihuany, jenž se linul z otevřeného autobusu.

Před hotelem v centru hotelu byl pěkný šrumec. Tolik policistů na jednom místě se jen tak nevidí. Chvíli to vypadalo jako hon na nebezpečeného teroristu. Stovky vyděšených fanoušků sledovaly, kterak do autobusu, v němž na 99 % seděl i populární zpěvák, vtrhlo drogové komando kolem sedmé večer. Černý autobus, který parkoval před hotelem, ve kterém se zpěvák ubytoval, nešlo minout. Podle amerického serveru tmz.com šlo o menší množství konopí.

Justin Bieber se přitom už jednou musel omlouvat svým fanouškům. To když ho fotografové zvěčnili, kterak kouří podezřelou cigaretu. Podle mluvčího švédské policie Larse Bystroma nebyl zatím obviněn nikdo z posádky autobusu. Drogy ihned putovaly do laboratoře, kde se bude analyzovat jejich složení, což potrvá týden.

Stahují se nad idolem dívek a dobyvatelem hitparád mraky? Jeho chování je každopádně poslední dobou mírně řečeno hodně nezdvořilé. Kanadský zpěvák nedokázal udržet emoce na uzdě třeba při fotografování pro dánský magazín. Místo aby se omluvil, na focení totiž dorazil o šest hodin později, začal Bieber nekontrolovatelně řvát. A co jej tak rozlítilo? Chtěli po něm, aby si na hlavu nasadil brigadýrku.

Konec idolu?

Zhýčkaná hvězdička, se kterou už téměř nikdo nechce pracovat. Tahle pověst nyní doprovází Justina Biebera a nutno říci, že oprávněně. Bieber, jehož majetek se odhaduje na 280 milionů korun, například odmítá dávat spropitné v restauracích a k personálu se chová velmi neurvale. A svou hloupost prokázal i po návštěvě mueza Anny Frankové v nizozemském Amsterdamu. „Fakt inspirativní, doufám, že by Anne byla mým fanouškem,“ napsal do návštěvní knihy na adresu dívky, která zahynula v koncentračním táboře.

Sláva kanadského zpěváka může velmi brzy vyhasnout. Zejména pokud se ke svým fanouškům a okolí bude chovat stejně arogantně jako doposud. Ostatně nebyl by prvním ani posledním, koho mlýn popularity semlel. Vzpomeňme například na Britney Spears, kdysi opěvovanou hvězdu popu, která se marně snaží opět dostat na vrchol.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
01. 05. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)
30. 04. 2013 pepina . (reakcí: 1)
30. 04. 2013 lidka2 + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

11. 12. 2016 Horoskop Blíženec

Máš pocit, že tvé sny z dětství se nikdy nesplnily a že už vlastně ani nemáš šanci prožít to, co sis tolik přála? Chy... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Přehnané starosti ti mohou pořádně zamotat hlavu, na chvíli si budeš připadat, že jsi na všechny problémy sama. Nepropadej beznaději, je to pouze ve tvé mysli, když se...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist