Femina.cz » Magazín » Celebrity » Příběh Kateřiny Kornové: Osudem zkoušená sexbomba

Příběh Kateřiny Kornové: Osudem zkoušená sexbomba

Příběh Kateřiny Kornové: Osudem zkoušená sexbomba

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 18. 12. 2010

Bývala žena slavného muže. Sama v mládí sklízela drobné úspěchy jako modelka a moderátorka, dnes už se o ní píše spíš v souvislosti se skandály. Někdejší "Kačenka" Kateřina Kornová (43) je ovšem bojovnice. A stále se pyšní tělem, které by jí záviděla leckterá třicítka.

"Kvůli práci udělá cokoli. Za každou cenu potřebuje reklamu. Jen sedí a kejvá lidem, kteří jí dají peníze," prohlásil o ní bývalý partner Tomáš Rotbauer (30), jenž se s Kateřinou rozešel tři dny před plánovanou svatbou. Jeho výrok je jen smítkem prachu ze špíny, kterou na sebe ex-milenci přes média v minulých měsících naházeli. Co když je na něm něco pravdy?

Jedničkou mezi televizními hvězdami a modelkami se Kateřina nikdy nestala. Diváci si na ni pamatují z propadáku Playgirls a milovníci krásných ženských těl pomlaskávají při vzpomínce na její akty v pánském časopise Leo. Nafotila je snad tenkrát proto, aby se zviditelnila a zařadila mezi sexuální vampy? Ano, snímky připoutaly pozornost široké veřejnosti, ale na to, aby z ní učinily bohyni sexu, vyhlížely příliš lacině. Bohužel, Kateřina se neprosadila do prvních linií ani v erotickém průmyslu.

O peníze přitom nemůže mít nouzi. Jako spolumajitelka pražského salonu krásy PORTRAIT si dokáže zajistit stabilní příjem, a navíc ji stále finančně podporuje Jiří Korn, se kterým má dvě děti. Ke spokojenosti by to ale chtělo trochu více úspěchu a ocenění. A to stále nepřichází... ale ještě přijít může. První vlaštovkou je role Niny v divácky přitažlivém seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Kdo ví, třeba se ještě "Kačenka" vypracuje?!

Pokud Kateřininu kariéru nazveme neuspokojivou, pro její soukromý život bychom museli najít desetkrát horší adjektivum. Ztroskotané manželství s Kornem by se dalo pochopit - Jiří byl výrazně starší a celebritám jeho formátu milostné vztahy stejně vydrží málokdy. Kateřina však skáče do náručí mužů zcela bez rozmyslu, a tak není divu, že k sobě pana Pravého dosud nenašla.

Loni se psychicky hroutila z rozvodu s hoteliérem Jiřím Pařízkem, kterého si vzala po půlroční známosti. Poslední partner, o třináct let mladší Tomáš Rotbauer, se s ní měl oženit po stejné době vztahu. Není to pro předmanželské sžívání příliš krátký časový úsek? Když se Kateřina zamiluje, nehledí napravo nalevo. Tím jediným, čemu dá přednost před jakýmkoli chlapem na světě, jsou její děti. S Pařízkem se údajně rozvedla proto, že chtěl umístit jejího postiženého syna Filipa (18) do ústavní péče. „Nikdy bych ho nedala do ústavu. Jestli někdo se mnou nemůže žít, když mám takový postoj ke svému dítěti, tak spolu žít nemůžeme,“ povzdechla si pro pořad České televize 13. komnata.

Filip, trpící mozkovou obrnou a autismem, často doprovází svou matku na divadelní představení a do společnosti. Kromě něho Kateřina vychovává také 17 letou Kristinu, studentku taneční konzervatoře. "Mám dvě děti, jsem zvyklá s nima žít, ale lásku k životu potřebuju. Přála bych si člověka, který má charakter a za kterého se nebudu stydět," prohlašuje Kateřina. Nezbývá než poznamenat, že po všech těch životních útrapách by si někoho takového skutečně zasloužila. Při jeho výběru ale musí být opatrnější...

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
14. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 1)
27. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
04. 03. 2011 puntik já (reakcí: 1)
13. 01. 2011 Alice Kornovka (reakcí: 0)
19. 12. 2010 Alena Kornová (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Pro hedvábně jemnou, jasnou a čistou pleť!

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 22. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

22. 02. 2017 Horoskop Beran

Dnes budeš sršet nezdolnou energií. Práci zvládneš v rekorním čase a ještě pomůžeš pomalejší kolegyni. Doma budeš tak... Celý horoskop

Karta dne

Mág
Žádné otálení, právě nyní nastává magický okamžik k naplnění a uskutečnění všech tvých snů! Nastal čas činů, jsi na cestě splnit tvé životní poslání. Pokud se snad nec...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist