Femina.cz » Magazín » Celebrity » Překvapení: Nicole Kidman je čerstvou maminkou!

Překvapení: Nicole Kidman je čerstvou maminkou!

Překvapení: Nicole Kidman je čerstvou maminkou!

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 20. 01. 2011

Jsou to sotva tři týdny, co se oscarové herečce Nicole Kidman narodila druhá holčička. O příchodu nového přírůstku do rodiny přitom nikdo netušil. Nicole neměla žádné bříško... a ani nemusela do nemocnice. Malou Faith Margaret přivedla na svět náhradní matka.

Holčička, vyvinutá z buněk Nicole Kidman a zpěváka Keitha Urbana, se narodila 28. prosince v Nashvillu. Slavní manželé její příchod utajovali do poslední chvíle. Ještě při nedělním vyhlašování Zlatých glóbů na sobě nedali znát, že jsou čerstvými rodiči. Nakonec museli s pravdou ven. Dříve nebo později je někdo s miminkem uvidí a určitě je lepší přiznat všechno oficiálně hned, než pak čelit lavině dotazů a přihlouplých spekulací. "Naší rodině bylo opravdu požehnáno a jsme vděční, že nám byl seslán dárek v podobě malé Faith Margaret," uvádí se v rodinném prohlášení. "Žádná slova nemohou popsat vděk, který bychom rádi vyjádřili všem lidem, jenž nás celou dobu podporovali, hlavně pak naší náhradní matce."

Nicole Kidman mívala s otěhotněním potíže. S Tomem Cruisem usilovala o vlastní dítě deset let, ale marně. První plod potratila na konci devadesátých let a podruhé otěhotněla ironií osudu jen krátce předtím, než ji Tom opustil. O miminko ale ve třetím měsíci opět přišla. Adoptivní děti Isabella a Conor se vídají spíš s otcem a Nicole už jednu dobu ztrácela naději, že by se mohla stát opravdovou maminkou se vším všudy.

Nakonec se jí přání vyplnilo. Ve 41 letech porodila první vlastní dítko, holčičku Sunday Rose. Drsňák Keith Urban byl zřejmě pro Nicole osudovějším partnerem než uhlazený Tom Cruise. Nyní si k ní "objednali" sestřičku. O přirozenou metodu se už ani nepokoušeli. Zaplatit si náhradní rodičku není z morálních důvodů v řadě zemí povoleno, hollywoodské hvězdy nicméně k tomuto řešení čas od času přistupují. Koneckonců, mají na to penízky... Připomeňme si ty nejslavnější:

Hrdinka Sexu ve městě Sarah Jessica Parker se s partnerem Matthew Broderickem radují z dvojčátek Marion a Tabithy, která přišla na svět rovněž díky náhradní matce. "Vidět své děti poprvé, aniž bych je porodila... ten prožitek se podobá zpomalenému filmu. Jako kdyby všechno okolo najednou zmizelo, svět ztichl a nic jiného neexistovalo," vylíčila Sarah Jessica první setkání se svými miminky.

Rovněž dvojčátka, tentokrát chlapečky, si nechal náhradní matkou odnosit popový zpěvák Ricky Martin. Hošíci Valentino a Matteo oslaví letos v srpnu třetí narozeniny. "Adopce byla také možnost, ale příliš komplikovaná a trvalo by to déle," vysvětlil Ricky důvod, proč se rozhodl pro dítka s vlastními geny. Otcovské role se zhostil zodpovědně a odmítá platit chůvu. "Mám osobní astistentku, která mi pomáhá, ale jsem to já, kdo jim vyměňuje plínky, kdo je krmí, koupe a uspává," pochlubil se zpěvák.

"Průkopníkem" využívajícím cizí ženu pro odnošení svých dětí byl mezi celebritami král popu Michael Jackson, který byl s náhradní matkou prvních dvou potomků dokonce nakrátko i ženatý. Biologický původ Prince a Paris je však dosud zahalen tajemstvím. Jacksonovy spermie byly zřejmě použity jen v případě třetího dítěte, Michaela II. Blanketa. Alespoň to tvrdil zpěvák, který si pravdu o biologických rodičích svých dětí odnesl do hrobu.

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
14. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
17. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
09. 07. 2011 Lafik :) (reakcí: 0)
04. 06. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
04. 06. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
27. 02. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

Intenzivně hydratuje...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 17. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

19. 02. 2017 Horoskop Ryby

Snaž se kolem sebe šířit lásku a pohodu a tak se ti potom bude vracet zpět. Než bys vypustila jedovaté slovo vůči dru... Celý horoskop

Karta dne

Devět pohárů
Život k tobě začíná být velmi láskyplný, sny se ti pomalu ale jistě začínají plnit a tvé srdce bije radostí s touhou sdílet šťastné chvíle s ostatními. Tvé vztahy s ro...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Týden ve znamení lásky na Femině!

Ať už se ti to líbí nebo ne, už v úterý nás čeká Valentýn. Jedni tento svátek milují a nedají na něj dopustit, druzí ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist