Femina.cz » Magazín » Celebrity » Pamela Anderson se vrhá do politiky! Létají facky i nadávky

Pamela Anderson se vrhá do politiky! Létají facky i nadávky

Pamela Anderson se vrhá do politiky! Létají facky i nadávky

Magazín: Celebrity | autor: Lucie Feiková | vydáno 03. 02. 2016

Kanadsko-americká herečka Pamela Anderson, pověstná svým obřím silikonovým poprsím, jde do sebe. Už nechce jen vystavovat svoje obří chirurgicky vylepšené vnady, ale touží měnit zákony. Francouzský parlament se kvůli ní otřásá v základech!

Osmačtyřicetiletá rodačka z města Ladysmith nedaleko Vancouveru je středem pozornosti už řadu let. Na výsluní ji dostala role C. J. Parker v kultovním seriálu Pobřežní hlídka, ve kterém účinkovala v letech 1992-1997. K popularitě samozřejmě přispěly i nahé fotky v prestižním pánském časopise Playboy, kde se nechala zvěčnit v rouše Evině už třináctkrát. Onen hanbatý časopis teď poděkoval za její služby velkou poctou…

To nejlepší na konec

Po šedesátileté tradici Playboy končí s úplnou nahotou modelek. Odteď už jen „naslušno“! Kvůli volně dostupné erotice na internetu už plátek není to, co býval. Přišel čas na změnu a jistý comeback oblečení. A kdo jiný by měl ukázat poslední obdařená ňadra v historii, než právě Pamela? Obálka čísla leden/únor patří právě jí. Kontroverzní blondýnka ale nemá čas se z toho radovat. Má totiž úplně jiné starosti!

Nová Angela Merkelová?

Na práva zvířat se podle ní prý kašle. Němých tváří se proto hodlá zastat, jak jen to půjde! Vyrazila do francouzského parlamentu podpořit návrh zákona, který by zakázal násilné vykrmování hus a kachen. Z jejich ztučnělých jater vzniká tolik oblíbená pochoutka foie gras, která je od roku 2006 součástí francouzského kulturního a gastronomického dědictví. Protože je to delikatesa, za kterou mnozí rádi zaplatí majlant, tito vodní ptáci se krmí brutálním způsobem, aby nabrali co nejvíc tuku.

Naštvaná vegetariánka v akci!

„Jako Kanaďanka se stydím za brutální vraždění tuleních mláďat, a proto mám soucit s francouzskými občany, kteří zažívají ostudu a smutek pro utrpení těchto velmi společenských ptáků,“ vysvětlila Pamela svůj postoj.

Hříšný symbol Ameriky doufá, že její názory a upozornění na tento problém změní situaci k lepšímu. Jenže bude to stačit? Ve Francii se ročně vyrobí téměř 20 tisíc tun této pochoutky, což dokazuje fakt, že lidem prostě chutná. Kdyby z nového zákona sešlo, alespoň si během tiskovky novináři přišli na své. Pro přítomné to byl celkem adrenalin.

Létaly nadávky i facky!

Nestává se každý den, že by do parlamentu přijela celebrita takového ražení. Zájem žurnalistů byl obrovský. Sjeli se ze všech koutů světa, jen aby ukořistili snímek sexy dračice. V chaosu a tlačenici se poprali dva reportéři, kteří chtěli být Pamele co nejblíž, a zvěčnit tak její výstřih i zápal pro věc. Další novináři, kteří se nevešli do místnosti, kde se celá beseda konala, zase nešetřili peprnými výrazy na adresu organizátorů. Takovou událost tam zase dlouho nezažijí! Tak snad to k něčemu bude. Politici nad tímto tématem budou nějakou chvíli debatovat, a pak vynesou svůj ortel. A my se ptáme, s čím Pamela přijde příště?

Co si o tom myslíš ty, chce se jen zviditelnit? Jako v případě, kdy nějakým „omylem“ do světa prosáklo její erotické domácí video? Nebo jí opravdu leží na srdci dobro zvířat? 

Mrkni do fotogalerie! Takhle obvykle nevypadá bojovnice za zvířecí práva. Pamela má holt přírodu ráda a zřejmě proto má dekolt napěchovaný silikonem! A tady máš důvod, proč ji milují muži:

 

Foto: Profimedia.cz, pinterest.com, facebook.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Nechte se unést podmanivými tóny!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 08. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

09. 12. 2016 Horoskop Býk

Děti se dnes rozhodnou, že zkusí, jak odolná jsi. Ať udělají cokoliv, vždycky z toho bude parádní průšvih. Než začneš... Celý horoskop

Karta dne

Císař
Situace, kterou právě nyní řešíš, bude potřebovat logické myšlení, které je spíš vlastní mužům. Bylo by dobré, abys využila veškerou sílu a energii na dořešení a nebál...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist