Femina.cz » Magazín » Celebrity » Novinky celebrit: Kdo s kým chodí?

Novinky celebrit: Kdo s kým chodí?

Novinky celebrit: Kdo s kým chodí?

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 01. 04. 2011

Žádná celebrita po rozchodu se nevyhne tomu, aby se kolem ní brzo nevyrojily spekulace a drby, s kým by mohla začít randit dál. Nové partnery už novináři našli třeba Jude Lawovi a Sienně Miller, Scarlett Johannson, Seanu Pennovi nebo Vanesse Hudgens.

Sienna Miller se s Jude Lawem podruhé rozešla minulý měsíc a už musela vyvracet, že si začala s kolegou z divadla, které teď hraje v Londýně, Joe Armstrongem. Teď se jí začnou známí ptát, co je pravdy na zprávách o románku s mladým anglickým hercem Tomem Sturridgem, známým z komedie Piráti na vlnách (byl to ten nejmladší člen posádky). Ty vznikly, když ji viděli, jak s nejlepším kamarádem Roberta Pattinsona večeří v londýnském hotelu.

Ani Jude Law nezůstal ušetřen a paparazzi ho přistihli na rande s jinou bývalou přítelkyní,   Lily Cole. Herečka, která si s Lawem zahrála v Imagináriu dr. Parnasse a krátce s ním chodila už v roce 2008, je taky asi měsíc single, od rozchodu s americkým hercem Enrique Murcianem.

Bulvár taky vzrušuje možnost, že se dohromady dali Sean Penn a Scarlett Johansson. Známí herci spolu několikrát obědvali, spolu taky vyrazili na krátkou dovolenou do Mexika a o víkendu spolu přišli na svatbu Reese Witherspoon. Padesátiletý Penn se loni rozvedl s matkou svých dětí Robin Wright, 26letá Johansson se rozešla s manželem Ryanem Reynoldsem v prosinci. Jejich publicisté romanci zatím popřeli, ale novináři tomu nevěří. Bývalá Pennova manželka se zatím rozešla s producentem Gregem Shapiro, který produkoval její poslední film The Conspirator, kde v režii Roberta Redforda hraje ženu obviněnou z podílu na atentátu na Abrahama Lincolna.

Hvězdička z Muzikálů ze střední Vanessa Hudgens by zase mohla randit s Joshem Hutchersonem. My ho známe jako syna lesbického páru v komedii Děcka jsou v pohodě, Vanessa ho zná z natáčení pokračování rodinného dobrodružství Cesta do středu země, ale tvrdí, že jsou jen přátelé. Až do prosince byla herečka tři roky půlkou velmi populárního páru se Zacem Efronem, jejich vztah se ale rozpadl kvůli tomu, že oba moc pracovali. „Vztah na dálku je vždycky těžký. Když netrávíte čas tváří v tvář, je to jiné. iPhone sice pomohl, ale nebylo to to samé,“ svěřila se Vanessa.

Herečka Olivie Wilde údajně smutek z rozchodu s manželem, italským princem, s nímž uprchla, když jí bylo devatenáct, zahání po boku Ryana Goslinga. Paparazzi je zachytili ruku v ruce v akváriu v Ohiu, kde Gosling natáčí po boku George Clooneyho politické drama The Ides of March.

Britská herečka Anna Friel, kterou známe z Bathory a teď můžeme vidět ve Všemocném, podobné spekulace, které se vyrojily po jiné fotografii, ukončila. Potvrdila, že opravdu chodí s Rhysem Ifansem. Tedy dalším hercem ze ságy o Harry Potterovi, kde hrál i její předchozí partner a otec její dcery David Thewlis. Nový pár se prý do sebe zamiloval už na podzim během natáčení prequelu Petera Pana Země nezemě. „Jsem s Rhysem a mám z toho radost,“ uvedla herečka. Velšan Ifans byl mimochodem kdysi zasnoubený se Siennou Miller.

Hvězda Glee Dianna Agron už možná taky netruchlí kvůli rozchodu s kolegou ze scifi Jsem číslo čtyři, sexy Britem Alexem Pettyferem. Pokud je pravda, že sbalila amerického herce Chrise Evanse, který v červenci vtrhne do kin jako Kapitán Amerika. Prý spolu proflirtovali jednu z oscarových party.

Další články z rubriky

Komentáře (12)

Datum Autor Nadpis
26. 10. 2012 angels podrz me (reakcí: 0)
20. 09. 2011 aknela11 celebrity (reakcí: 0)
20. 09. 2011 helenadon kdo s kým (reakcí: 0)
23. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
22. 06. 2011 Verunka93 drbárna (reakcí: 0)
10. 04. 2011 Mistery celebrity (reakcí: 0)
03. 04. 2011 indira Drbárna (reakcí: 1)
02. 04. 2011 ladouch Sean Penn (reakcí: 1)
01. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
01. 04. 2011 atabka xxx (reakcí: 0)
01. 04. 2011 Karunka - (reakcí: 0)
01. 04. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

24. 03. 2017 Horoskop Štír

Doma nebo na pracovišti vznikají neshody, budeš se muset obrnit klidem. Drž si pozitivní náladu a snaž se pochopit, ž... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist