Femina.cz » Magazín » Celebrity » Nové přírůstky slavných: Největším cvalíkem je Horváthova holčička

Nové přírůstky slavných: Největším cvalíkem je Horváthova holčička

Nové přírůstky slavných: Největším cvalíkem je Horváthova holčička

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 05. 04. 2011

Chladné předjaří bylo letos k českým známým osobnostem štědré a nadělilo do jejich kruhů hned čtyři přírůstky. Kdo jsou šťastní rodiče a jaká jména vybrali pro své novorozence?

Zdá se, že krásné modelky mají tendenci rodit chlapečky. Druhého syna v únoru přivítala křehká blondýnka Helena Houdová, o měsíc později se druhý kluk narodil také světoznámé Evě Herzigové. Na obálce dubnového vydání britského magazínu Harper's Bazaar se Eva vyjímá s odhaleným těhotenským bříškem, se kterým téměř do porodu vyrážela hrdě i do společnosti. V Londýně, kde bydlí s partnerem Gregoriem Marsiajem, zřejmě nebylo elegantnější těhulky - módní redaktoři pěli na její těhotenské modely samou chválu. Eva si už první těhotenství mimořádně užívala a nejinak tomu bylo v případě druhého. "Cítíte se velice žensky. Stoupá vám hladina všech těch speciálních hormonů. Už v prvních třech měsících jsem celá rozkvetla, moje pleť a vlasy se zpevnily, prsa jak po plastice..." pochvalovala si Eva, která odmítla plánovaného císaře a druhorozeného Philipa přivedla na svět přirozenou cestou.

Zatímco Herzigová rodila v Anglii, Helena Houdová si naplánovala porod až v dalekém New Yorku. Při hledání ideálního jména pro svého druhého potomka učinila kompromis a syna pojmenovala Daveed Jakub - aspoň jedno jméno ať má chlapec české. "Druhé miminko bylo plánované a ráda bych měla do budoucna další," svěřila se modelka ještě před porodem. Její manžel Omar Amanat prý pochází z početné rodiny a ani on by nechtěl zůstat jen u dvou dětí.

To herečka Lenka Vlasáková se může pyšnit už čtvrtým dítětem. Syn Johan Antonín přišel na svět v půlce března a Divadlo Na Jezerce kvůli němu pozměnilo repertoár. Hra Musíme si pomáhat, kde Lenka hraje těhotnou ženu, se na jeho prkna vrátí až na podzim. Vedení divadla se rozhodlo nehledat za ni náhradu a raději počkat, až bude šťastná maminka zase fit a najde si na večery hlídání. "Jsem moc ráda, že ředitel divadla Honza Hrušínský na mě do podzimu počká," nechala se slyšet Lenka, která s partnerem Janem Dolanským zrovna přestavuje dům. "No, jsem docela zvědavá, jak to celá naše rodina bude zvládat," dodala.

Vítěz druhé řady SuperStar Vlasta Horváth se pro změnu raduje z holčičky. Na roli otce si zvyká poprvé v životě. S manželkou Markétou se o miminko snažili téměř rok, ale novorozená Linda jim čekání vynahradila. A to jak svou roztomilostí, tak objemem: po porodu vážila celých 4,59 kilogramu! "Jsem šťastný, holky jsou v pořádku. Ale Markéta si dost vytrpěla, protože naše maličká nebyla zrovna maličká," okomentoval to Vlasta, který by rád rodinu o dvou dětech. Vypadá to tedy, že Markéta bude muset v budoucnosti ustát ještě jeden porod - snad to příště nebude takový cvalík jako Linda!

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
19. 09. 2011 helenadon přírustek (reakcí: 0)
23. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
07. 04. 2011 Lucka258 .. (reakcí: 0)
06. 04. 2011 weronika9 .. (reakcí: 0)
05. 04. 2011 jukl přírůstky (reakcí: 0)
05. 04. 2011 ladouch mimča (reakcí: 0)
05. 04. 2011 Karunka - (reakcí: 0)
05. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
05. 04. 2011 bystinkaa * (reakcí: 0)
05. 04. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

28. 03. 2017 Horoskop Štír

Zapomněla jsi zaplatit složenku, nebo ses opozdila s platbou? Tak dnes na tebe bude ve schránce čekat nemilé překvape... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist