Femina.cz » Magazín » Celebrity » Nové mámy mezi celebritami: tři synové a jedna dcera

Nové mámy mezi celebritami: tři synové a jedna dcera

Nové mámy mezi celebritami: tři synové a jedna dcera

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 24. 05. 2011

Tři známé herečky mají tři syny, každá jednoho. Do letošího babyboomu v květnu přispěly Marion Cotillard, Evangeline Lilly a Alicia Silverstone. Rossovi z Přátel Davidu Schwimmerovi se naopak narodila dcera!

Syn francouzské oscarové vítězky se jmenuje Marcel, narodil se ve čtvrtek v Paříži a jeho otcem je francouzský herec a režisér Guillaume Canet. Marion Cotillard ho zná už od natáčení milostného dramatu Vadí nevadí z roku 2003, chodit spolu začali až o čtyři roky později, kdy se Canet rozvedl s Diane Kruger. Od té doby patří doma mezi nejpopulárnější dvojice. Teď se z nich stala trojice, podle zpráv ale zatím pětatřicetiletá herečka ani o tři roky starší partner neplánují, že by se s z nich stali i manželé.

Cotillard, jejíž kariéra nabrala po zisku Oscara za Edith Piaf obrátky, musela kvůli porodu vynechat zahájení festivalu v Cannes, kde se promítala novinka Woody Allena Půlnoc v Paříži, kde taky hraje. Mateřství si ale dlouho neužije. Za chvíli by se měla připojit k natáčení posledního Batmana Christophera Nolana, režiséra, kterého zná už z Počátku.

Syna porodila i Evangeline Lilly. Herečka už po skončení natáčení seriálu Ztraceni, který ji proslavil, hlásala, že se chce stáhnout do soukromí a užít si „trochu normálnosti“. A docela se jí to daří. Že je těhotná, se svět dozvěděl teprve v dubnu, kdy už na ní bylo břicho v osmém měsíci opravdu vidět. A že porodila novináři objevili, když se k nim dostala fotka Evangeline s miminkem v náručí z víkendových nákupů na Havaji. Tam se natáčeli Ztraceni, tam se seznámila s přítelem Normanem Kalim a tam teď taky žije.

V květnu se poprvé matkou stala i o čtyřiatřicetiletá americká herečka Alicia Silverstone. Syna přivítala spolu s manželem, rockerem Christopherem Jareckim. Za něj je vdaná už od roku 2005, osm let před tím spolu chodili Dítě dostala poněkud neobvyklé jméno Bear Blu, které možná vyjadřuje, že bývalá hvězda videoklipů od Aerosmith je dlouholetou zastánkyní práv zvířat.

Prvního potomka slaví i David Schwimmer, nejznámější jako Ross ze seirálu Přátelé. Osmého května se mu v New Yorku narodila dcera, kterou s manželkou Zoe Buckman pojmenovali Cleo. 44letý herec si 25letou fotografku z Londýna vzal loni v červnu, spolu jsou od roku 2007. Počet dětí bývalých Přátel se tak zvýšil na čtyři, po jednom potomkovi mají zatím Lisa "Phoebe" Kudrow, Courteney "Monica" Cox a Matt "Joey" LeBlanc.

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
27. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
06. 07. 2011 Lafik :-) (reakcí: 0)
02. 07. 2011 helenadon Celebrity (reakcí: 0)
29. 06. 2011 ppk1 ... (reakcí: 0)
25. 05. 2011 11789 Baby boom (reakcí: 0)
24. 05. 2011 ladouch - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Zpevňuje a posiluje strukturu řas...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 01. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

01. 03. 2017 Horoskop Střelec

Jsi už dlouho sama a máš pocit, že to tak také zůstane? Zkus udělat ve svém životě nějakou změnu. Choď do práce jinou... Celý horoskop

Karta dne

Královna poharu
Neboj se přijmout pomocnou ruku od muže, který ti je nablízku, nemusí to být partner, ale také dobrý kamarád nebo dávno zapomenutý přítel, který ti nečekaně vstoupí do...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist