Femina.cz » Magazín » Celebrity » Nosy českých celebrit. Čí rozhodně není přírodní?

Nosy českých celebrit. Čí rozhodně není přírodní?

Nosy českých celebrit. Čí rozhodně není přírodní?

Magazín: Celebrity | autor: Lucie Feiková | vydáno 30. 09. 2014

Že nikdo není dokonalý? Svatá pravda! Ale jeden to s klidem ustojí, kdežto druhý má takový mindrák, že jde dobrovolně pod kudlu. O kom je řeč? Kdo z českých osobností má vylepšený nos?

Dnešní doba přeje plastickým úpravám všeho druhu! I v Čechách. Směle by se dalo tvrdit, že tento trend dorazil k nám do luhů a hájů převážně poté, co se u nás objevil seriál Pobřežní hlídka, kde se to zásahem skalpelu jen hemžilo. A tyhle „vipky“ přispěly se svojí troškou do mlýna.

1. Zpěvačka Monika Absolonová 

Tahle muzikálová diva se zlatem v hrdle rozhodně není žádný amatér a plastických operací nosu má na svém kontě hned několik. S finálním výsledkem pořád není spokojená a tak se za poslední úpravou vydala až za velkou louži, tedy do Ameriky. Čeho si na ní vážíme, je to, že pravdu o změnách svého vzhledu obav přizná a nemlží, jako to mají někteří ve zvyku. Vždyť to není žádná hanba! 

2. Modelka Táňa Kuchařová 

Zdá se, že ani Miss World není tak úplně bez chybičky. I když jakékoliv zmínky o plastice rezolutně hází do autu a nechce se k nim za žádnou cenu vyjadřovat, šušká se, že podstoupila úpravu nosu u našich sousedů v Německu - a to hned dvakrát. Při porovnávání fotografií před a po, musíme chtě nechtě uznat, že na tom šprochu bude pravdy trochu. Nosík má teď jako knoflíček! 

3. Zpěvačka Leona Machálková

Zpěvačka, která v poslední době není moc vidět, si operaci svého čichadla pěkně zdůvodnila. Údajně ji musela podstoupit proto, že trpěla vleklými potížemi s nosní přepážkou. Že by nespokojenost s vlastním vzhledem vůbec nehrála roli? Budeme jí to věřit? 

4. Moderátorka Ivana Gottová 

Manželka našeho národního pokladu a moderátorka, u které jsme mohli v přímém přenosu sledovat, jak se z housenky klube krásný motýl, nezůstala pozadu. Je jedno, jestli si operaci zaplatila sama, nebo i Karel přiložil nějaký ten halíř k dobru, zkrátka Ivana se chopila příležitosti, podstoupila předělávku čichového ústrojí a za ten výsledek to opravdu stálo! Takový šmrnc s dívčím příjmením Macháčková rozhodně neměla! Souhlasíte? Vždyť je den ode dne hezčí! 

5. Modelka a moderátorka Elen Černá-Valentová 

No není to škoda, že olympionik Aleš Valenta svoji krásnou manželku schovává doma a málokdy ji vyvede někam do společnosti? Po dlouhé době se ukázali na premiéře Fantoma Opery, kde jim to opravdu moc slušelo. Všichni přítomní se mohli pokochat i dávno předělaným nosem Elen, o kterém by se svět vůbec nedozvěděl, kdyby ji fotografové v minulosti zcela omylem a náhodou nenačapali se zafačovaným nosem. Ale i s tou přízdobou jí to slušelo. Elen je sexy i v pytli od brambor. 

Jaký máte názor na plastické operace? Považujete to za marnotratné vyhazování peněz? Napište nám o tom do diskuze.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
28. 11. 2014 patricia077 .. (reakcí: 0)
02. 10. 2014 Bobina1 - (reakcí: 1)
01. 10. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
01. 10. 2014 kativas ... (reakcí: 0)
01. 10. 2014 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

25. 02. 2017 Horoskop Rak

Dnes už od rána nahoď vřelý úsměv a usmívej se na každého, koho potkáš. Uvidíš, že se tvůj den jako mávnutím kouzelné... Celý horoskop

Karta dne

Osm pohárů
Dnes máš skvělou příležitost odpoutat se od všeho starého, co ti již neslouží a pouze tě omezuje. Čeho se to může týkat? Vztahy, které dávno přetrvávají spíš jen ze zv...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist