Femina.cz » Magazín » Celebrity » Nosy českých celebrit. Čí rozhodně není přírodní?

Nosy českých celebrit. Čí rozhodně není přírodní?

Nosy českých celebrit. Čí rozhodně není přírodní?

Magazín: Celebrity | autor: Lucie Feiková | vydáno 30. 09. 2014

Že nikdo není dokonalý? Svatá pravda! Ale jeden to s klidem ustojí, kdežto druhý má takový mindrák, že jde dobrovolně pod kudlu. O kom je řeč? Kdo z českých osobností má vylepšený nos?

Dnešní doba přeje plastickým úpravám všeho druhu! I v Čechách. Směle by se dalo tvrdit, že tento trend dorazil k nám do luhů a hájů převážně poté, co se u nás objevil seriál Pobřežní hlídka, kde se to zásahem skalpelu jen hemžilo. A tyhle „vipky“ přispěly se svojí troškou do mlýna.

1. Zpěvačka Monika Absolonová 

Tahle muzikálová diva se zlatem v hrdle rozhodně není žádný amatér a plastických operací nosu má na svém kontě hned několik. S finálním výsledkem pořád není spokojená a tak se za poslední úpravou vydala až za velkou louži, tedy do Ameriky. Čeho si na ní vážíme, je to, že pravdu o změnách svého vzhledu obav přizná a nemlží, jako to mají někteří ve zvyku. Vždyť to není žádná hanba! 

2. Modelka Táňa Kuchařová 

Zdá se, že ani Miss World není tak úplně bez chybičky. I když jakékoliv zmínky o plastice rezolutně hází do autu a nechce se k nim za žádnou cenu vyjadřovat, šušká se, že podstoupila úpravu nosu u našich sousedů v Německu - a to hned dvakrát. Při porovnávání fotografií před a po, musíme chtě nechtě uznat, že na tom šprochu bude pravdy trochu. Nosík má teď jako knoflíček! 

3. Zpěvačka Leona Machálková

Zpěvačka, která v poslední době není moc vidět, si operaci svého čichadla pěkně zdůvodnila. Údajně ji musela podstoupit proto, že trpěla vleklými potížemi s nosní přepážkou. Že by nespokojenost s vlastním vzhledem vůbec nehrála roli? Budeme jí to věřit? 

4. Moderátorka Ivana Gottová 

Manželka našeho národního pokladu a moderátorka, u které jsme mohli v přímém přenosu sledovat, jak se z housenky klube krásný motýl, nezůstala pozadu. Je jedno, jestli si operaci zaplatila sama, nebo i Karel přiložil nějaký ten halíř k dobru, zkrátka Ivana se chopila příležitosti, podstoupila předělávku čichového ústrojí a za ten výsledek to opravdu stálo! Takový šmrnc s dívčím příjmením Macháčková rozhodně neměla! Souhlasíte? Vždyť je den ode dne hezčí! 

5. Modelka a moderátorka Elen Černá-Valentová 

No není to škoda, že olympionik Aleš Valenta svoji krásnou manželku schovává doma a málokdy ji vyvede někam do společnosti? Po dlouhé době se ukázali na premiéře Fantoma Opery, kde jim to opravdu moc slušelo. Všichni přítomní se mohli pokochat i dávno předělaným nosem Elen, o kterém by se svět vůbec nedozvěděl, kdyby ji fotografové v minulosti zcela omylem a náhodou nenačapali se zafačovaným nosem. Ale i s tou přízdobou jí to slušelo. Elen je sexy i v pytli od brambor. 

Jaký máte názor na plastické operace? Považujete to za marnotratné vyhazování peněz? Napište nám o tom do diskuze.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
28. 11. 2014 patricia077 .. (reakcí: 0)
02. 10. 2014 Bobina1 - (reakcí: 1)
01. 10. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
01. 10. 2014 kativas ... (reakcí: 0)
01. 10. 2014 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

30. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Dnes budeš jako tryskomyš. Práce ti půjde snadno od ruky a všechno, na co se vrhneš, budeš mít hned hotové. Můžeš ukl... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist