Femina.cz » Magazín » Celebrity » Nejmenší fešáci Hollywoodu. Na kom příroda s výškou nejvíc šetřila?

Nejmenší fešáci Hollywoodu. Na kom příroda s výškou nejvíc šetřila?

Nejmenší fešáci Hollywoodu. Na kom příroda s výškou nejvíc šetřila?

Magazín: Celebrity | autor: Lucie Feiková | vydáno 12. 12. 2016

V televizi vypadají jako velikáni, jenže kdybys je potkala někde na ulici, pravděpodobně by se ti do očí nedívali. Leda ze žebříku! Zde je pět sexy symbolů, kteří jsou o dost nižší, než sis vždycky myslela!

Možná je to k nevíře, ale podle posledních průzkumů patří Češi mezi tři nejvyšší národy ve světě. Naši muži měří v průměru 180 centimetrů! No, ještě že někteří slavní kocouři působí za velkou louží, u nás by totiž měli pověst pěkných „podmíráků“!

1. Jason Statham, přitažlivý kurýr

Rodák z Velké Británie v létě oslaví kulatou padesátku. Bývalý model a skokan do vody dokonce závodil i na olympiádě. Kdyby si jeho hereckého potenciálu tenkrát nevšiml režisér Guy Ritchie, neobsadil ho do filmu Sbal prachy a vypadni, pravděpodobně by se Jason v bazénu cachtal dodnes. Hrdina akčních snímků si na svou šířku díky svalové hmotě nemůže stěžovat, ale s výškou to taková hitparáda není - 175 „cenťáků“! Ovšem, tenhle drobný „nedostatek“ vynahradí jiné přednosti, co?

2. Daniel Radcliffe, čarodějův učeň

Další britské „želízko“ v kinematografickém ohni. A zase trochu prcek! Málo nechybělo a roli Harryho Pottera Daniel vůbec nedostal. Na konkurz ho totiž rodiče nechtěli pustit, aby nebyl kvůli odmítnutí zbytečně zklamaný. Nakonec to všechno dobře dopadlo a tenhle „mrňous“ se svými 165 centimetry ohromil režiséry i producenty. Momentálně jde z role do role a získal si srdce milionů fanynek. Co na tom, že kupuje oblečení v dětském oddělení!

3. Bruno Mars, exotika na druhou

Americký zpěvák, textař, tanečník a producent se narodil na Havaji. Po absolvování střední školy usoudil, že pod palmou v Karibiku díru do světa neudělá. Přestěhoval se tedy do Los Angeles. Pravdou je, že pro kariéru měl ty nejlepší předpoklady. Matka tanečnice, otec muzikant, geny se zkrátka nezapřou! Když Bruno na parketu rozvlní svých 165 centimetrů výšky, ctitelky jdou do kolen. V hudebních klipech ale vypadá kapku vyšší, střízlík jeden!

4. Tom Cruise, hot pilot

Celým jménem Thomas Cruise Mapother IV. je jeden z nejúspěšnějších herců a scénáristů. Jeho kořeny sahají do sousedního Německa a vzdálenějšího Irska. Perličkou je, že v mládí usiloval o to, aby se stal katolickým knězem. To trochu kontrastuje s jeho první velkou rolí ve snímku Panictví po Americku. Nevíme jak ty, nás jeho 170 centimetrů nejvíce ohromilo v kultovním filmu Top Gun. Tam měl vlastně velkou výhodu, když se tak skladně vešel do stíhačky!

5. Usher, čokoládový idol

Na jevišti při turné možná tento tanečník a choreograf budí dojem sebevědomého týpka, rozhodně však nepatří k nejvyšším VIP hvězdám. Asi proto si najímá na svá vystoupení o něco menší „křoví“, aby svou výšku 172 centimetrů trochu zamaskoval. Každopádně, i když nedokáže nasadit špici na vánoční strom bez stupínku, získal sedmkrát prestižní cenu Grammy. A to se taky počítá!

Která celebrita tě svým vzrůstem pořádně překvapila? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky!

Foto: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
12. 12. 2016 stana1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist