Femina.cz » Magazín » Celebrity » Nejkrásnější ženy světa podle obyčejných lidí. Souhlasíš?

Nejkrásnější ženy světa podle obyčejných lidí. Souhlasíš?

Nejkrásnější ženy světa podle obyčejných lidí. Souhlasíš?

Magazín: Celebrity | autor: Lucie Feiková | vydáno 24. 10. 2016

Kdo je v hollywoodské zemi zdejší ze všech nejkrásnější? Už se to ví! A odpověď se nenašla v zrcadle, ale na internetu. Miliony lidí hlasovaly, která populární fešanda má vzhled bohyně. Chceš znát výsledky?

Trochu netradiční soutěž krásy, jen co je pravda. Server, který se specializuje na veřejné hlasování a žebříčky všeho druhu, položil svým uživatelům jednoduchou otázku – která osobnost se vám líbí nejvíc? Dotazníku se zúčastnilo přes dva miliony lidí a o přední příčky se strhl doslova boj. Jak to nakonec dopadlo?

1. Mila Kunis, zlatá medaile

Rodačka z Ukrajiny, dcera učitelky fyziky a taxikáře. To není zrovna záruka růžových vyhlídek! Ovšem Mila se nenechala ničím odradit a dnes patří mezi nejvyhledávanější herečky. Vzkvétá jí i osobní život, s manželem Ashton Kutcherem vychovávají dcerku a dělají dokonalou reklamu na rodinné štěstí.

2. Monica Bellucci, nestárnoucí diva

Italská supermodelka a hvězda filmového plátna. V mládí toužila stát se právničkou, proto začala s modelingem, aby si přivydělala na studia. Jenže módní průmysl ji natolik uchvátil, že sekla s advokacií a bylo vymalováno. No, vyplatilo se! Té by ale proklatě slušel i upjatý kostýmek u soudu.

3. Shania Twain, královna country

Tahle kočka se narodila v Kanadě. A neměla vůbec na růžích ustláno! Je jedním z pěti dětí a v mládí ji nejvíce trápil hlad a chudoba. Touha po slávě však překonala nepřízeň osudu. Sice to byly krušné začátky, když musela zpívat za pár dolarů v putykách pochybné pověsti, ale všechno dopadlo nejlíp, jak mohlo.

4. Naomi Watts, talent od přírody

Britsko-australská herečka už nepatří k nejmladším, ale to jí na přitažlivosti rozhodně neubírá. Je to pořád kus! I s padesátkou na krku porazila kolegyně, které se narodily o pěkných pár let později. Své soukromí si bedlivě střeží a skandály se jí vyhýbají. Příkladná celebrita!

5. Diane Kruger, holka od vedle

Evropa se také může pochlubit svým želízkem v ohni. Diane totiž poprvé vykoukla na svět v německé porodnici. Kdyby si chuděra v mládí nepřivodila zranění, vydala by se po baletní dráze. Tanec studovala v Londýně, ale po nemilé příhodě se přestěhovala do Paříže a začala se věnovat modelingu. No a k herectví už to byl jen skok!

6. Jessica Biel, genetická všehochuť

Tak tahle herečka, modelka a hezčí polovička zpěváka Justina Timberlaka nesmí v seznamu krasavic chybět ani náhodou. Zajímavé je, že má německé, francouzské i anglické předky. Zkrátka od všeho něco, co spolu tvoří dokonalý koktejl. Originál každým coulem!

7. Jessica Alba, exotika na druhou

V případě této herečky se také geny trochu zbláznily. Tatínek má španělsko-mexický původ a maminka zase dánsko-francouzský. Mišmaš jako blázen! Jess věděla moc dobře, co od života chce. Už v pěti letech se zajímala o herectví a první lekci navštívila ve dvanácti. Ta holka neztrácela čas…

Která z těchto hvězd se nejvíce líbí právě tobě? Souhlasíš s první trojkou, nebo bys pořadím ještě trochu zamíchala? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky!

Foto zdroj: shutterstock.com, Featureflash Photo Agency/ Shutterstock.com, Tinseltown/Shutterstock.com, Denis Makarenko/Shutterstock.com, Helga Esteb/Shutterstock.com, Andrea Raffin/Shutterstock.com, DFree/Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
26. 10. 2016 kajinek ... (reakcí: 0)
25. 10. 2016 lucik21 ... (reakcí: 0)
24. 10. 2016 Viky17 - (reakcí: 0)
24. 10. 2016 Stendy - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

25. 02. 2017 Horoskop Ryby

Dnes se nenech zatáhnout do malicherných sporů, zbytečně bys tím někomu nahrála na smeč. Drž se raději stranou.  Celý horoskop

Karta dne

Osm pohárů
Dnes máš skvělou příležitost odpoutat se od všeho starého, co ti již neslouží a pouze tě omezuje. Čeho se to může týkat? Vztahy, které dávno přetrvávají spíš jen ze zv...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist