Femina.cz » Magazín » Celebrity » Nejkrásnější ženy světa podle obyčejných lidí. Souhlasíš?

Nejkrásnější ženy světa podle obyčejných lidí. Souhlasíš?

Nejkrásnější ženy světa podle obyčejných lidí. Souhlasíš?

Magazín: Celebrity | autor: Lucie Feiková | vydáno 24. 10. 2016

Kdo je v hollywoodské zemi zdejší ze všech nejkrásnější? Už se to ví! A odpověď se nenašla v zrcadle, ale na internetu. Miliony lidí hlasovaly, která populární fešanda má vzhled bohyně. Chceš znát výsledky?

Trochu netradiční soutěž krásy, jen co je pravda. Server, který se specializuje na veřejné hlasování a žebříčky všeho druhu, položil svým uživatelům jednoduchou otázku – která osobnost se vám líbí nejvíc? Dotazníku se zúčastnilo přes dva miliony lidí a o přední příčky se strhl doslova boj. Jak to nakonec dopadlo?

1. Mila Kunis, zlatá medaile

Rodačka z Ukrajiny, dcera učitelky fyziky a taxikáře. To není zrovna záruka růžových vyhlídek! Ovšem Mila se nenechala ničím odradit a dnes patří mezi nejvyhledávanější herečky. Vzkvétá jí i osobní život, s manželem Ashton Kutcherem vychovávají dcerku a dělají dokonalou reklamu na rodinné štěstí.

2. Monica Bellucci, nestárnoucí diva

Italská supermodelka a hvězda filmového plátna. V mládí toužila stát se právničkou, proto začala s modelingem, aby si přivydělala na studia. Jenže módní průmysl ji natolik uchvátil, že sekla s advokacií a bylo vymalováno. No, vyplatilo se! Té by ale proklatě slušel i upjatý kostýmek u soudu.

3. Shania Twain, královna country

Tahle kočka se narodila v Kanadě. A neměla vůbec na růžích ustláno! Je jedním z pěti dětí a v mládí ji nejvíce trápil hlad a chudoba. Touha po slávě však překonala nepřízeň osudu. Sice to byly krušné začátky, když musela zpívat za pár dolarů v putykách pochybné pověsti, ale všechno dopadlo nejlíp, jak mohlo.

4. Naomi Watts, talent od přírody

Britsko-australská herečka už nepatří k nejmladším, ale to jí na přitažlivosti rozhodně neubírá. Je to pořád kus! I s padesátkou na krku porazila kolegyně, které se narodily o pěkných pár let později. Své soukromí si bedlivě střeží a skandály se jí vyhýbají. Příkladná celebrita!

5. Diane Kruger, holka od vedle

Evropa se také může pochlubit svým želízkem v ohni. Diane totiž poprvé vykoukla na svět v německé porodnici. Kdyby si chuděra v mládí nepřivodila zranění, vydala by se po baletní dráze. Tanec studovala v Londýně, ale po nemilé příhodě se přestěhovala do Paříže a začala se věnovat modelingu. No a k herectví už to byl jen skok!

6. Jessica Biel, genetická všehochuť

Tak tahle herečka, modelka a hezčí polovička zpěváka Justina Timberlaka nesmí v seznamu krasavic chybět ani náhodou. Zajímavé je, že má německé, francouzské i anglické předky. Zkrátka od všeho něco, co spolu tvoří dokonalý koktejl. Originál každým coulem!

7. Jessica Alba, exotika na druhou

V případě této herečky se také geny trochu zbláznily. Tatínek má španělsko-mexický původ a maminka zase dánsko-francouzský. Mišmaš jako blázen! Jess věděla moc dobře, co od života chce. Už v pěti letech se zajímala o herectví a první lekci navštívila ve dvanácti. Ta holka neztrácela čas…

Která z těchto hvězd se nejvíce líbí právě tobě? Souhlasíš s první trojkou, nebo bys pořadím ještě trochu zamíchala? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky!

Foto zdroj: shutterstock.com, Featureflash Photo Agency/ Shutterstock.com, Tinseltown/Shutterstock.com, Denis Makarenko/Shutterstock.com, Helga Esteb/Shutterstock.com, Andrea Raffin/Shutterstock.com, DFree/Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
26. 10. 2016 kajinek ... (reakcí: 0)
25. 10. 2016 lucik21 ... (reakcí: 0)
24. 10. 2016 Viky17 - (reakcí: 0)
24. 10. 2016 Stendy - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

29. 03. 2017 Horoskop Váhy

Budeš se cítit naprosto báječně. A stejně tak budeš působit i na své okolí. Muži na tobě budou moci oči nechat a ženy... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist