Femina.cz » Magazín » Celebrity » Nejdražší zásnubní prstýnky světa

Nejdražší zásnubní prstýnky světa

Nejdražší zásnubní prstýnky světa

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 23. 12. 2010

Požádat o ruku slavnou hollywoodskou celebritu není legrace. Nemůžete jí v prvním klenotnictví vybrat zásnubní prstýnek za pár tisíc korun... dokonce ani dolarů. Pojďme se podívat na levé ručky světem obdivovaných dam - schválně, kterou z nich zdobí ten nejdražší?

Luxusní prvenství v tomto ohledu zaujímá čokoládová zpěvačka Beyoncé Knowles. Její miláček Jay-Z se viditelně nechtěl nechat zahanbit filmovým "sokem" z komedie Růžový panter a své vyvolené daroval platinový prsten s 18karátovým diamantem v hodnotě neuvěřitelných 5 milionů dolarů. A protože by nebylo bezpečné promenádovat se s takovou cenností po ulicích, nechal jí vyrobit i přesnou, ale podstatně levnější kopii, která ho vyšla "jen" na 5000 dolarů.

Rozmazlená Paris Hilton by s vámi zřejmě vyrazila dveře, kdybyste se ji snažili romanticky oslnit prstýnkem z trávy. Místo toho si připravte sumu 4,7 milionu dolarů, abyste se aspoň vyrovnali jejímu bývalému snoubenci Parisu Latsisovi. Ani sebedražší prsten vám však očividně nezaručí šťastný a trvalý vztah. Paris se s Latsisem rozešla po pěti měsících zásnub a prstýnek prodala v aukci za poloviční cenu. Všechno zlé je nicméně pro něco dobré, a výtěžek z aukce alespoň pomohl lidem postiženým hurikánem Katrina.

Ani miliardáři Donaldu Trumpovi nemůže být zatěžko sáhnout při zásnubách hlouběji do peněženky, přestože se jedná už o svatbu třetí. Své současné partnerce Melanii Knauss daroval v roce 2004 prsten za 3 miliony dolarů a za manželku ji pojal začátkem následujícího roku.

Když se zpěvačka Mariah Carey před pár lety bláznivě zamilovala do téměř neznámého a o deset let mladšího herce Nicka Cannona, média vztahu nedávala žádnou šanci. Nick byl všeobecně považován za zlatokopa, který se chce přiživit na zpěvaččině slávě. Snad aby dokázal, že to myslí s Mariah vážně, přinesl jí zásnubní prsten v hodnotě 2,5 milionu dolarů. Šťastně spolu žijí doteď.

Oslnivá herečka Jennifer Lopez oslnila svého někdejšího partnera Bena Afflecka natolik, že jí zakoupil prsten za 1,2 milionu dolarů. Po rozchodu mu už možná docházely peníze - nebo se mu nechtělo podruhé investovat tolik peněz do tak nejistého podniku, jakými jsou zásnuby, a současné manželce Jennifer Garner pořídil prstýnek za "pouhých" 500 tisíc dolarů.

Půvabná blondýnka Hilary Duff a hokejista NHL Mike Comrie jsou svoji teprve pár měsíců, a tak zatím nemůžeme posoudit, zda zásnubní prsten v hodnotě 1 milionu dolarů neznamenal pro ženicha vyhozené peníze. Nicméně dotáhli to ke svatbě, takže základní účel drahý šperk splnil.

Ačkoli fotbalista David Beckham patří k nejbohatším sportovcům světa a je jistě sledován ostřeji než hráči NHL, do své snoubenky investoval o polovinu méně. Krásné Victorii navlékl na prst zásnubák za 525 tisíc dolarů. Prsten je zato svým tvarem jedinečný, designéři si s ním pohráli.

Hrdina akčních snímků Tom Cruise sice zaplatil za zásnubní prstýnek pro Katie Holmes jen 250 milionů dolarů, ale zato ji požádal o ruku v opravdu romantickém prostředí - přímo na vrcholu Eiffelovy věže! Tedy s výhledem na město lásky. A přestože se proslýchá, že Katie od svatby přibylo hodně vrásek v obličeji, jsou pořád spolu. Snad šťastní...

Trendy šperky - velká inspirativní fotogalerie

šperky inspirace fotogalerie

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
26. 11. 2015 sandra prstýnek (reakcí: 0)
09. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
07. 08. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
15. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
10. 07. 2011 Lafik ... (reakcí: 0)
28. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
07. 03. 2011 Anya Hillary (reakcí: 0)
04. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 1)
03. 03. 2011 maruskaji . (reakcí: 1)
01. 03. 2011 Verka .. (reakcí: 0)
26. 12. 2010 ??? stylll (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

10. 12. 2016 Horoskop Býk

Po celý den se budeš cítit bez energie, bez života, bez elánu. Nepřemáhej se a odpočívej, pokud můžeš. Pusť si nějaký... Celý horoskop

Karta dne

Poustevníik
Ve tvém současném stavu bude zapotřebí zvážit všechny možnosti, neukvapuj se v žádném rozhodnutí a dovol si na chvíli poodstoupit stranou, abys mohla případné nedostat...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist