Femina.cz » Magazín » Celebrity » Naomi Watts: Je lepší být starší mámou

Naomi Watts: Je lepší být starší mámou

Naomi Watts: Je lepší být starší mámou

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 02. 01. 2012

Půvabné herečce Naomi Watts bylo 38 let, když přivedla na svět prvního syna. Někomu by mohlo připadat, že už je v tomto věku na mateřství téměř pozdě, ale Naomi je ráda, že děti neměla dříve. Podle jejího názoru je lepší být starší maminkou.

Blondýnka známá z trháku King Kong má se svým partnerem Lievem Schreiberem dva syny, čtyřletého Sashu a dvouletého Samuela. Ačkoli už překročila čtyřicítku, stará si na výchovu malých capartů rozhodně nepřipadá. Naopak, se stoupajícím věkem se prý cítí moudřejší a zodpovědnější. A hlavně, dětem může věnovat víc pozornosti.

"Když jsem byla mladší, chtěla jsem dělat spoustu věcí, a třeba bych se dětem ani nestíhala věnovat. Plnila jsem si vlastní sny a na výchovu dětí by mi nezbývala energie. Jak stárnete, lépe si uvědomujete sama sebe. Myslím, že jsem teď lepším rodičem, než bych byla před lety," vysvětlila Naomi.

Herečce navíc delší dobu trvalo, než našla toho správného partnera pro život, který by byl zároveň i dobrým otcem. Lieva si nemůže vynachválit. "Chvíle, kdy si hraje s dětmi, jsou úžasné," svěřila se herečka, která vyrůstala jen s matkou a otcovskou lásku na vlastní kůži nepoznala. "Vždycky mi kvůli tomu připadalo, že mi v životě něco chybí nebo že v něm visí něco neznámého. Chtěla bych, aby moji synové byli spojeni s náma oběma. Chtěla bych, aby měli jisté zázemí a cítili se ve světě bezpečně. To je můj nejdůležitější životní cíl, všechno ostatní je jen omáčka."

Když vyjde Naomi s dětmi na pískoviště, stejně by jí nikdo čtyřicet dva let nehádal. Může se pochlubit tělem, jaké by jí záviděla řada mladých maminek. Pouhé dva měsíce po porodu druhého dítěte dokonce natáčela odvážné scény pro dramatický snímek Mother and Child, kde se ukázala celá nahá. "Nebylo to moc dobré načasování, svléknout se před kamerou hned osm týdnů po porodu. Skočila jsem do toho rovnýma nohama," vypráví herečka, která ve zmíněném filmu vystavila tělo modelky.

Jaký věk je pro mateřství ideální, nelze obecně určit. Podle Naomi Watts je jím přelom třicítky a čtyřicítky. Co si myslíte vy?

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
28. 05. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
18. 02. 2012 mistrix ... (reakcí: 0)
10. 01. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
08. 01. 2012 helenadon máma (reakcí: 0)
04. 01. 2012 kralicek porod (reakcí: 0)
03. 01. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
02. 01. 2012 manislava naomi (reakcí: 0)
02. 01. 2012 manislava naomi (reakcí: 0)
02. 01. 2012 pepina . (reakcí: 0)
02. 01. 2012 Daniela76 Naomi Watts (reakcí: 5)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

10. 12. 2016 Horoskop Ryby

Slíbila jsi společný den rodině, když v tom zavolá kamarádka a bude se tě snažit vytáhnout na kafe. Raději odmítni a ... Celý horoskop

Karta dne

Poustevníik
Ve tvém současném stavu bude zapotřebí zvážit všechny možnosti, neukvapuj se v žádném rozhodnutí a dovol si na chvíli poodstoupit stranou, abys mohla případné nedostat...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist