Femina.cz » Magazín » Celebrity » Muži Šárky Vaňkové: Čím starší, tím lepší

Muži Šárky Vaňkové: Čím starší, tím lepší

Muži Šárky Vaňkové: Čím starší, tím lepší

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 17. 02. 2011

Muzikálová zpěvačka Šárka Vaňková (23) jde doslova z náruče do náruče. Nelze si nevšimnout, že každý nový partner je o něco starší než ten předešlý. Kde se řetězec zastaví?

Mladší kluci Šárku nikdy nepřitahovali. Zřejmě nejmenší věkový rozdíl ji dělil od prvního médii zaznamenaného přítele Jakuba Vytáčka. Ten byl starší o pouhých osm let. Finalistka soutěže Česko hledá Superstar po nějaké době soužití zřejmě usoudila, že je to na ni nevybouřené mládě. Miloval cestování, tahal ji do Himalájí a občas si chtěl užít dovolenou jen tak s kamarády bez přítelkyně za zadkem. A Šárka v mužích vždycky hledala hlavně jistotu.


"Dojem na mě udělají chlapi, kteří mají charisma a rozumnej názor na život. Potřebuju mít vedle sebe člověka, který mi nejen poradí, co si mam vzít na sebe, ale taky mi řekne názor na moji práci. Chci k němu vzhlížet," nechala se slyšet Šárka v jednom pozdějším rozhovoru. V té době už chodila s fotografem Jakubem Ludvíkem, kterému táhlo na čtyřicet.

Jakub Ludvík je nicméně ve svém věku přitažlivým kusem s pěknou postavou, což se nedá moc říct o prošedivělém Danielu Hůlkovi (42), který Šárku uhnal romantickými esemeskami. Možná jí ale učaroval právě jeho postarší vzhled, stejně jako hudební zkušenosti. Danielovu slabost pro mladičkou kočičku zpočátku nemohlo zpěvákovo okolí pochopit, ale po nějaké době si na to všichni zvykli. Daniel a Šárka se stali známým párem a zdálo se, že oba berou vztah velmi vážně.

Co přesně bylo příčinou jeho rozpadu, není doteď jasné. Podle všeho to byl ale Daniel, kdo se rázně vyslovil pro rozchod. “Byl to v podstatě šok, protože se to odehrálo během jednoho týdne - taková smršť, pořád jsem doufala, že to ještě bude dobrý,” popsala Šárka těžké období. Ze zlomeného srdce se ale oklepala velmi brzy. Už za čtrnáct dní randila s vyhlášeným proutníkem Filipem Renčem, který je o tři roky starší než Hůlka.

Asi na něm něco bude, když mu ženy tak podléhají. Charisma se známému režisérovi nedá upřít. Jeho záliba v mladých ženách a alkoholu je ale varující. Šárka nicméně nikdy neprozradila, proč ho po čtyřech měsících poslala k vodě. “Už se to nedalo,” poznamenala unaveně. S Renčem přitom plánovala svatbu a chlubila se diamantovým prstýnkem, který od něj dostala společně s žádostí o ruku. Z růžového obláčku vystřízlivěla rychle. A Renč? Ačkoli v období zamilovanosti vykřikoval do světa, že v Šárce objevil tu pravou a chce s ní mít děti, jeho hrdost rozchodem hodně utrpěla a snažila se zahojit prohlášením, že pro něj mladá zpěvačka znamenala jen jednu z mnoha krátkodobých záležitostí.Muži z uměleckých kruhů obvykle neskýtají mnoho jistot, co se týče citů k ženám, uvědomila si patrně Šárka a sáhla po zajištěném podnikateli Petrovi Jelínkovi (46). Věkovou hranici svých milenců tak posunula zase o něco výše a doufá, že se tentokrát strefila do černého. “Myslím, že si do oka padl i s mojí mamkou a zbytkem rodiny,” svěřila se novinářům. K Vánocům dostala od nového přítele krásný prstýnek. Že by opět zásnuby? To si Šárka nechává pro sebe.

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
06. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
30. 07. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
20. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
05. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
19. 03. 2011 puntik ach (reakcí: 0)
27. 02. 2011 krockovapavla :D (reakcí: 1)
27. 02. 2011 hoooli * (reakcí: 1)
24. 02. 2011 tamata ... (reakcí: 1)
18. 02. 2011 José Jelínek (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

22. 03. 2017 Horoskop Lev

Doteď jsi všechno řešila v poklidu a bez valného zájmu, nyní přichází čas si pořádně dupnout a prosadit také své zájm... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Teď jsi právě ve stádiu, kdy si velmi dobře uvědomuješ, že je zapotřebí udělat nutné životní změny. Pochopila jsi, že vzorce navyklého chování byly jen staré minulostn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist