Femina.cz » Magazín » Celebrity » Munzarová se zranila na motorce, Obchoďák ohrožen

Munzarová se zranila na motorce, Obchoďák ohrožen

Munzarová se zranila na motorce, Obchoďák ohrožen

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 25. 06. 2012

Projížďka na motorce hereckých snoubenců Báry Munzarové a Martina Trnavského o minulém víkendu málem skončila tragicky. Hrozivě vyhlížející nehodu oba přežili, není ale jisté, jestli bude Bára schopna natáčet nový seriál, kde má ztvárnit hlavní roli.

Hezké víkendové počasí k motorkářské jízdě přímo vybízelo. Výlet do přírody měl ale ošklivou dohru - nepozorný řidič osobního automobilu narazil zezadu do jejich motorky a jen díky šťastnému osudu se nehoda obešla bez fatálních zranění. Trnavský vyvázl s odřeninami a škrábanci, Barbora však musela do nemocnice na operaci nohy, kterou si roztříštila až na kost. Zatím není jisté, jak dlouho se bude z úrazu zotavovat.

Herečka má přitom s pekelnými stroji osmiletou zkušenost a jezdí opatrně. Do žádného karambolu se v minulosti nedostala. "Mám Yamahu 250, která mi vyhovuje. Vím, že je to strašně nebezpečné. Uvědomuji si, že jsem potenciální dárce orgánů, ale jezdím opravdu bezpečně," uvedla před časem. Ani nejbezpečnější jízda vás však neochrání před chybou druhých, jak se Bára na vlastní kůži přesvědčila.
Čtěte: Fascinující příběh silné ženy - přežila dva týdny o trávě a vodě!

Lékaři ji straší, že rekonvalescence bude dlouhá, a tak není vyloučeno, že se herečka nebude moci zúčastnit plánovaného natáčení nového seriálu Obchoďák, se kterým přichází televize Prima. Barbora v něm má hrát jednu z klíčových rolí. Kdyby ji v úloze nahradil někdo jiný, přišla by o miliony korun - seriál má totiž běžet několik let a pro herce se stane dlouhodobým, stabilním zdrojem příjmu.

V seriálu se má objevit i její partner Martin. Bude hrát šarmantního houslistu, do kterého se postava Munzarové zamiluje. Přítěží vztahu však bude houslistova bývalá manželka a současná milenka.

V reálném životě jsou si herci oddanými partnery. Dohromady je svedl seriál Ordinace v růžové zahradě, který jim předepsal roli milenců. "Když mi producentka řekla, že budu hrát s Munzarovou, tak mě to zarazilo. Znělo mi to hrozně kamenně," zavzpomínal jednou do tisku Martin. "Já jsem si říkala, že ten Trnavský bude určitě nějaký namachrovaný borec," popsala své první pocity Bára a přiznala, že roli v Ordinaci přijala jen kvůli nutnosti platit hypotéku. S Trnavským se nicméně před rokem zasnoubila a oba působí dojmem, jako by byli jeden pro druhého přímo stvořeni.

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
28. 08. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
18. 08. 2012 Opatrovnik Bára (reakcí: 0)
16. 08. 2012 kapkamore Bára (reakcí: 0)
01. 07. 2012 Daniela76 Munzarová (reakcí: 0)
28. 06. 2012 kacenka811 . (reakcí: 0)
27. 06. 2012 manislava no jo (reakcí: 0)
26. 06. 2012 ladouch . (reakcí: 0)
26. 06. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)
26. 06. 2012 Bobina1 - (reakcí: 1)
26. 06. 2012 lucik21 ... (reakcí: 1)
25. 06. 2012 Fiona60 ,,, (reakcí: 0)
25. 06. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
25. 06. 2012 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

04. 12. 2016 Horoskop Ryby

Využij volný den k odpočinku a péči o své tělo. Dopřej si relaxační koupel, promasíruj celé tělo a pak si udělej poho... Celý horoskop

Karta dne

Dva poháry
Máš před sebou nádherný den naplněný radostí a láskou. Přestože jsi sama, budeš velmi intenzivně řešit vztahy kolem sebe a také své srdíčko. Jestli toužíš po lásce, má...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist