Femina.cz » Magazín » Celebrity » Munzarová se zranila na motorce, Obchoďák ohrožen

Munzarová se zranila na motorce, Obchoďák ohrožen

Munzarová se zranila na motorce, Obchoďák ohrožen

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 25. 06. 2012

Projížďka na motorce hereckých snoubenců Báry Munzarové a Martina Trnavského o minulém víkendu málem skončila tragicky. Hrozivě vyhlížející nehodu oba přežili, není ale jisté, jestli bude Bára schopna natáčet nový seriál, kde má ztvárnit hlavní roli.

Hezké víkendové počasí k motorkářské jízdě přímo vybízelo. Výlet do přírody měl ale ošklivou dohru - nepozorný řidič osobního automobilu narazil zezadu do jejich motorky a jen díky šťastnému osudu se nehoda obešla bez fatálních zranění. Trnavský vyvázl s odřeninami a škrábanci, Barbora však musela do nemocnice na operaci nohy, kterou si roztříštila až na kost. Zatím není jisté, jak dlouho se bude z úrazu zotavovat.

Herečka má přitom s pekelnými stroji osmiletou zkušenost a jezdí opatrně. Do žádného karambolu se v minulosti nedostala. "Mám Yamahu 250, která mi vyhovuje. Vím, že je to strašně nebezpečné. Uvědomuji si, že jsem potenciální dárce orgánů, ale jezdím opravdu bezpečně," uvedla před časem. Ani nejbezpečnější jízda vás však neochrání před chybou druhých, jak se Bára na vlastní kůži přesvědčila.
Čtěte: Fascinující příběh silné ženy - přežila dva týdny o trávě a vodě!

Lékaři ji straší, že rekonvalescence bude dlouhá, a tak není vyloučeno, že se herečka nebude moci zúčastnit plánovaného natáčení nového seriálu Obchoďák, se kterým přichází televize Prima. Barbora v něm má hrát jednu z klíčových rolí. Kdyby ji v úloze nahradil někdo jiný, přišla by o miliony korun - seriál má totiž běžet několik let a pro herce se stane dlouhodobým, stabilním zdrojem příjmu.

V seriálu se má objevit i její partner Martin. Bude hrát šarmantního houslistu, do kterého se postava Munzarové zamiluje. Přítěží vztahu však bude houslistova bývalá manželka a současná milenka.

V reálném životě jsou si herci oddanými partnery. Dohromady je svedl seriál Ordinace v růžové zahradě, který jim předepsal roli milenců. "Když mi producentka řekla, že budu hrát s Munzarovou, tak mě to zarazilo. Znělo mi to hrozně kamenně," zavzpomínal jednou do tisku Martin. "Já jsem si říkala, že ten Trnavský bude určitě nějaký namachrovaný borec," popsala své první pocity Bára a přiznala, že roli v Ordinaci přijala jen kvůli nutnosti platit hypotéku. S Trnavským se nicméně před rokem zasnoubila a oba působí dojmem, jako by byli jeden pro druhého přímo stvořeni.

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
28. 08. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
18. 08. 2012 Opatrovnik Bára (reakcí: 0)
16. 08. 2012 kapkamore Bára (reakcí: 0)
01. 07. 2012 Daniela76 Munzarová (reakcí: 0)
28. 06. 2012 kacenka811 . (reakcí: 0)
27. 06. 2012 manislava no jo (reakcí: 0)
26. 06. 2012 ladouch . (reakcí: 0)
26. 06. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)
26. 06. 2012 Bobina1 - (reakcí: 1)
26. 06. 2012 lucik21 ... (reakcí: 1)
25. 06. 2012 Fiona60 ,,, (reakcí: 0)
25. 06. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
25. 06. 2012 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

23. 10. 2016 Horoskop Štír

Dnešní den bude ve znamení pohody a radosti. Probudíš se s úsměvem a vše, nač sáhneš, se ti bude dařit. Harmonický bu... Celý horoskop

Karta dne

Ďábel
Dnes raději odlož důležitá rozhodnutí stranou, zejména pokud jde o vztahy a finanční záležitosti. Mohla bys přijít nejen o značnou finanční sumu, hrozí ti také ztráta ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist