Femina.cz » Magazín » Celebrity » Míša Dolinová: Snímky pro pánský časopis už bych nefotila

Míša Dolinová: Snímky pro pánský časopis už bych nefotila

Míša Dolinová: Snímky pro pánský časopis už bych nefotila

Magazín: Celebrity | autor: Nikol Kouklová | vydáno 12. 03. 2013

Povídali jsme si s Míšou Dolinovou o životě, o jejích divadelní rolích, co jí momentálně nejvíce zaměstnává, ale také o tom, jak nafotila lechtivé fotografie do nejmenovaného měsíčníku. Lituje toho a šla by do toho znovu?

Míšo, ty jsi absolvovala Pražskou konzervatoř a prošla jsi různými divadelními soubory, včetně Semaforu, HD Karlín a divadla v Kladně. Přesto tě čtenáři spíše znají jako televizní moderátorku. Jak jsi se k této práci vlastně dostala?
S moderováním jsem začala po revoluci v 90. letech. Nejdříve v rádiích, která houfně vnikala i zanikala a v r. 1994 jsem úspěšně prošla konkurzem na rosničku do Počasí. Nakonec se ukázalo, že tahle pozice je v televizi nejjistější. Po 10ti letech jsem moderovala Snídani s Novou, a to 2 roky.

Prozradila jsi mi, že v divadle Semafor momentálně hraješ v inscenaci KYTICE. Jaký byl návrat po letech na prkna Semaforu?
Zvláštní, protože jsem nastoupila do souboru k Jiřímu Suchému a ten byl vždy pro jinou skupinu v Semaforu - Josefa Dvořáka , spíš konkurencí. O to víc jsem si nabídky cenila. Bylo to do komedie Sukně, smutnou jehlou spíchnutá a momentálně účinkuji v Kytici - v baladě - Zlatý kolovrat a Bludička.

Na jakých pražských scénách tě čtenářky mohou vidět?
V divadle Metro v komedii Dostanu tě na jahody, také v již zmiňovaném Semaforu a nyní nově v divadle Pallace Illusion v komedii Nežárli a Peklo v hotelu Westminster. Také nesmím opomenout Divadlo U Valšů v ulici Karolíny Světlé v komedii Manželské štěstí s Ivou Hüttnerovou a Davidem Suchařípou. Je to komedie o tom, jak vám paní z úklidové agentury Manželské štěstí, obrátí domácnost a manželství vzhůru nohama, ale nakonec je to ku prospěchu věci. Je to veliká sranda. Hrajeme to nově v divadle Semafor 16.května od 19 hodin. Tak jste určitě vítaní!

Také jsem se o tobě dočetla, že jsi nastudovala roli COCO Chanel, jaké to bylo ztvárnit takovou ikonu?
Tak pestrý život, jako měla tato charismatická a silná dáma, vyžaduje a přímo volá po nějakém dramatickém nastudování. Ukazujeme její osud, přátele, milence, styly, které navrhovala a proč, politiku a vášeň. Hraji s Honzou Čenským a Libuší Švormovou, která hraje starší COCO, která je v podstatě vypravěčem celého příběhu.

Velmi mile mě překvapilo, že jsi všestraně nadaná. Účinkovala jsi, nebo účinkuješ nejenom v činoherních inscenacích, ale také v různých muzikálech a kabaretech. Jak jsi se nachomýtla k muzikálu?
Já byla v Hudebním divadle Karlín deset let a tam jsem hrála nádherné role. Na celozpívaný rockový nebo populární muzikál nemám. Jsem zpívající herečka, nikoli naopak! Ale zpívám také na různých akcích a kabaretech, zpěv mám ráda.

Která role ti byla nejbližší a nejoblíbenější?
Řekla bych, že právě ta COCO Chanel. Je to sice komedie, ale u které vás mrazí a obsáhnu tam šest let jejího zajímavého života.

Co tě momentálně nejvíce zaměstnává?
Nový pořad o divadle v rádiu „ZA OPONOU“. Je to dosti náročné běhání za hosty a informacemi. Velmi mě to baví, ale nevím, jak dlouho to vydržím. Je jaro a budu muset trávit více času na své chaloupce u České Lípy. Je tam tak krásně!

Když jsem si o tobě zjišťovala informace na internetu, jedna z nich byla, že jsi před 12ti lety nafotila snímky pro pánský časopis. Snímky byly decentní, ale bohužel bulvár si z toho udělal svou kauzu. Jak se z odstupem času díváš na tuto nabídku? Šla bys do toho znovu?
Ne už bych ji znovu nevzala. Tenkrát jsem si neuvědomila, jak jsou fotografie zneužitelné. Nafotíte cíleně něco – cokoliv, pro ten jediný časopis - exkluzivně a dostane se to všude. Moc před tím varuju všechny další adeptky. Ještě že ty fotky byly legrační a nebyly brány tak vážně. Také jsem za to měla pěkné popotahování na Nově, ale nevzpomínám na to ve zlém. Po 2 dětech to docela šlo, ne?:)

Máš manžela z úplně jiné branže a to sice soudce. Bavíte se někdy doma o jeho práci?
Stále. Moc mě to zajímá a já mám profesi také úžasnou. Někdy je to doslova výměna zajímavých informací. Díky tomu jsem v právu mnohem zběhlejší.

Foto archiv M.Dolinové, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
21. 03. 2013 manislava dolinová (reakcí: 0)
14. 03. 2013 veva md (reakcí: 0)
13. 03. 2013 Daniela76 Míša Dolinová (reakcí: 0)
12. 03. 2013 ladouch . (reakcí: 1)
12. 03. 2013 Bobina1 - (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

11. 12. 2016 Horoskop Lev

Dnes budeš naprosto okouzlující a navíc budeš sršet geniálními nápady, které nadchnou každého ve tvém okolí. A nikomu... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Přehnané starosti ti mohou pořádně zamotat hlavu, na chvíli si budeš připadat, že jsi na všechny problémy sama. Nepropadej beznaději, je to pouze ve tvé mysli, když se...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist