Femina.cz » Magazín » Celebrity » Michaela Salačová se vrátila na molo

Michaela Salačová se vrátila na molo

Michaela Salačová se vrátila na molo

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 30. 05. 2011

Když před rokem a půl misska Michaela Salačová (29) přivedla na svět malého Olivera, domnívala se, že se k práci modelky už nikdy nevrátí. Vážila téměř sto kilogramů a cesta ke štíhlé postavě se jevila jako běh na dlouhou trať. Teď je ale zpátky na mole a krásnější než dříve!

Modeling prý Michaele nijak nechybí a klidně by se s ním nadobro rozloučila, kdyby se jí nestýskalo po kamarádkách z branže. Nabídku předvádět modely návrhářky Beaty Rajské přijala víceméně pro vlastní zábavu, než že by ji brala jako pracovní povinnost. "Bylo pro mě velké zadostiučinění, že se zase vejdu do těch modelingových velikostí," libovala si miss ČR 2000.

Michaela dávala už dříve najevo, že je pro ni důležitější mateřství než kariéra. S manželem Daliborem Vajčnerem plánovali děti celkem tři. "Přiznám se, že jsme si přáli holčičku, pro tu jsme měli jméno Linda," uvedla misska ještě v těhotenství. Tím, že se narodil kluk, budou mít rodiče o to větší motivaci pokusit se o sourozence.

Těhotenství snášela Michaela dobře a porod se obešel bez komplikací. Jediným nepříjemným aspektem nadcházejícího mateřství byl vysoký váhový přírůstek - celých 35 kilo! Tři měsíce po porodu byla Míša téměř zpátky na normální váze. Jak se jí to podařilo?  "Do fitness centra jsem nechodila, ani nedržela diety, protože jsem dlouho kojila. Starost o dítě je ale takový záhul, že to šlo dolů skoro samo," vysvětlila modelka. Nejvíc jí prý dalo zabrat noční vstávání k plačícímu miminku.

Změna postavy ale přitom Michaele nijak zvlášť nevadila. Modeling totiž není pro její život ničím stěžejním. "Já se za modelku nikdy nepovažovala, protože jsem v této profesi neviděla žádnou budoucnost a smysl života," prohlásila misska už před časem. Na krásné tělo se nikdy nespoléhala: vystudovala žurnalistiku a snažila se pracovat hlavou. Procházky po mole jí nepřinášely vnitřní naplnění.

Nakonec se našla v činnosti pro královnu krásy vcelku nezvyklé: stala se úspěšnou dýdžejkou. Po porodu se věnovala hlavně malému, ale nyní už zase občas vystupuje. "Nedávno jsem byla v Madridu a teď poletím do Belgie. To pak hlídá manžel a jsem za to ráda," svěřila se v nedávném rozhovoru. Její muž si podle ní aspoň uvědomí, že péče o dítě není žádnou odpočinkovou záležitostí. A Oliver je prý obzláště živé batole! "Je vidět, že to rozhodně není dítě, které bude sedět někde v koutě. Je hodně temperamentní," říká Michaela.

Má docela štěstí, že její manžel jako pořadatel tanečních party její pracovní nadšení chápe a vyjde jí vstříc, kdy potřebuje. Ona mu naopak pomáhá s produkcí, což je práce, kterou může vykonávat z domova. Večer po osmé, když už malý sladce spí, si najdou čas jeden na druhého. Mít harmonickou rodinu považuje Michaela za největší štěstí, kterého mohla dosáhnout. "To je mnohem důležitější, něž nějaké pracovní úspěchy," uzavírá.

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
11. 09. 2011 helenadon dítě (reakcí: 0)
27. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
30. 06. 2011 helenadon Michaela (reakcí: 0)
26. 06. 2011 vercatom já (reakcí: 0)
19. 06. 2011 perfekta Míša (reakcí: 0)
14. 06. 2011 Reesie Michaela Salačová (reakcí: 0)
01. 06. 2011 barymc kočka (reakcí: 0)
31. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
30. 05. 2011 11789 Micheala (reakcí: 0)
30. 05. 2011 Viky17 Michaela Salačová (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

27. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Změny týkající se tvé kariéry jsou na spadnutí. Práce, která tě již nikam neposouvá, skončí, nejen, že dostaneš odstu... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist