Femina.cz » Magazín » Celebrity » Lucka Vondráčková přijala roli v české oddechovce

Lucka Vondráčková přijala roli v české oddechovce

Lucka Vondráčková přijala roli v české oddechovce

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 30. 04. 2012

Vypadá to, že si dvaatřicetiletá zpěvačka Lucie Vondráčková potřebuje odpočinout od náročné práce, běhání okolo malého uplakaného Matyáše a možná také od Kanady, kde žije s hokejistou Tomášem Plekancem. Kývla totiž na roli v nové komedii Zdeňka Trošky a míří do jižních Čech.

Natáčení začne okolo 20. května po skončení hokejového mistrovství světa, a tak Tomáš Plekanec bude moci Lucii doprovodit a dohlížet na malého. "Matyášovi budu ukazovat krásy jižních Čech, aby poznal, jak krásné to tady v Čechách je," svěřila se zpěvačka rádiu Impulz. Protože Matyáše ještě kojí, bude k němu pravidelně odbíhat z placu.
Jinou dovolenou už mezi mistrovstvím světa a začátkem hokejové sezony s Plekancem nestihnou. Chystají se ale aspoň navštívit veškeré české příbuzenstvo a pochlubit se miminkem.

Natáčení s režisérem Troškou nebude pro zpěvačku s bohatými hereckými zkušenostmi žádná námaha. Půjde o oddechovou komedii, která se svým tématem vrací k Troškově slavné trilogii Slunce, seno... Ve středu dění tu budou opět vesnické drbny, jejichž klevetivost leccos zamotá a vyvolá nedorozumění. Režisér jejich představitelky ale tentokrát nevybíral z řad skutečných vesničanek, našel je v seniorském divadelním spolku Proměna. Hlavní "drbnu" Horáčkovou ztvární Jana Synková.

Příbeh nazvaný "Babovřesky aneb Z dopisu venkovské drbny" začíná ve chvíli, kdy do zapadlé jihočeské vesnice přijede nový farář. Nejde však o žádného postaršího konzervativního pána, jak všichni očekávají, ale o čerstvého třicátníka v podání pohledného Lukáše Langmajera. Tvůrci do příběhu zasadili téma lásky, žárlivosti i závisti a samozřejmě také spoustu komických situací, které činí snímek "troškovským".

"Lidé už mají dost všech těch krváků a hororů. V kině se chtějí bavit," podotkl ke vznikajícímu filmu sám režisér. Při vymýšlení postav a prostředí se prý inspiroval skutečností. "Babovřesky" jsou v reálu Žabovřesky, kde bydlí jeho asistent a spoluautor scénáře Marek Kališ.

Premiéra nové komedie je plánována na jaro 2013. Pro Lucku Vondráčkovou to tak bude další příležitost k návštěvě své domoviny. V té době už malý Matyáš možná zažvatlá pár slůvek - a Lucka se dušuje, že budou česká...

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
04. 06. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
27. 05. 2012 EmmaganTeyla ** (reakcí: 0)
21. 05. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
17. 05. 2012 Niki10 Lucka Vondráčková (reakcí: 0)
16. 05. 2012 helenadon Lucka (reakcí: 0)
06. 05. 2012 Anet22 :) (reakcí: 1)
02. 05. 2012 manislava lucku (reakcí: 1)
02. 05. 2012 Daniela76 Lucka Vondráčková (reakcí: 0)
02. 05. 2012 ladouch . (reakcí: 0)
02. 05. 2012 lyricalka :-) (reakcí: 0)
02. 05. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
02. 05. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
02. 05. 2012 Bobina1 komedie (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

27. 02. 2017 Horoskop Rak

Kolegyně v práci ti přichystají krásné překvapení, které tě dojme až k slzám. Pochopíš, že i když mezi sebou občas má... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist