Femina.cz » Magazín » Celebrity » Linda Bartošová: Miss World považuji za úspěch

Linda Bartošová: Miss World považuji za úspěch

Linda Bartošová: Miss World považuji za úspěch

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 03. 09. 2012

Na korunku světové královny krásy nedosáhla, naši zemi reprezentovala s úspěchem i tak. Blondýnka Linda Bartošová v Číně zaujala zpěvem i špičkovým tělem v plavkách. "Děkuju všem, kteří mi fandili, a věřím, že jsem je nezklamala“, vzkázala kráska po soutěži.

O titul Miss World letos bojovalo 122 dívek z různých koutů světa, Linda se však v této silné konkurenci neztratila. První úspěch slavila postupem do semifinále talentové show, kam se prodralo jen dvacet děvčat. Porotce o svém talentu přesvědčila pěveckým vystoupením. "Zpočátku jsem váhala, zda-li se konkurzu zúčastním, protože když jsem viděla, jak jsou ostatní pečlivě připravené, začala jsme o sobě trochu pochybovat,“ svěřila se Linda, která si pro své vystoupení zvolila známou písničku Mamma Mia.

Nebyl to však jen hlas, čím na soutěži v Číně zaujala. Její tvary v plavkách nezůstaly nepovšimnuty v rámci kategorie Beach Fashion, kde se Linda umístila v první desítce.  "Po pravdě řečeno, před odjezdem jsem si moc šancí nedávala, a fakt, že jsem se v konkurenci 122 krásek probojovala mezi TOP 10 Beach Fashion a TOP 20 v Talent show, považuji za obrovský úspěch, který mě překvapil a potěšil zároveň," uvedla česká Misska.

Svou účast na prestižní Miss World považuje za skvělou zkušenost. Odváží si odtud také spoustu zážitků, včetně výletu do Šanghaje. Na skleněné podlaze televizní věže ve výšce 468m zapózovala fotografovi, a nechala si tak pořídit atraktivní snímky, které budou nejen její osobní vzpomínkou, ale udělají radost i jejím příznivcům.

Titul Miss World 2012 nakonec získala domácí reprezentantka Jü Wen-Sia. Jde již o druhou čínskou vítězku v historii soutěže - světovou korunku krásy vybojovala její krajanka Zhang Zilin před pěti lety. Na druhém místě se letos umístila studentka ekonomie Sophie Moulds z Walesu, třetí pozici obsadila budoucí právnička Jessica Kahawaty z Austrálie.

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
26. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
07. 09. 2012 manislava linda (reakcí: 0)
03. 09. 2012 ladouch . (reakcí: 0)
03. 09. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
03. 09. 2012 Daniela76 Linda Bartošová (reakcí: 0)
03. 09. 2012 Lili3 Úspěch (reakcí: 0)
03. 09. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
03. 09. 2012 Bobina1 - (reakcí: 4)

Testy kosmetiky

Gliss Kur Ultimate Color dvoufázový elixír

Gliss Kur Ultimate Color dvoufázový elixír

Pro dlouhotrvající ochranu barvy a zářivý lesk...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 25. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

26. 10. 2016 Horoskop Lev

Chtěla bys vymalovat, přestěhovat nábytek nebo jen udělat nějaké změny ve tvém bytě? Pak dnes se ti bude dařit. Poříd... Celý horoskop

Karta dne

Pět pentaklu
Pocity, že se ti v životě nedaří, nebo že jsi nic nedokázala, v tobě probudí smutek a beznaděj. Sama velmi dobře víš, že takové myšlenky nejsou k ničemu, pouze tě odvá...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist