Femina.cz » Magazín » Celebrity » Leonardo DiCaprio: Konec velké lásky

Leonardo DiCaprio: Konec velké lásky

Leonardo DiCaprio: Konec velké lásky

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 16. 05. 2011

Dámy pozor, hezoun z Titaniku je po dlouhé době opět singl! Vztah Leonarda DiCapria s izraelskou modelkou Bar Refaeli zřejmě definitivně skončil, pár se minulý týden dohodl na rozchodu.

Úspěšný hollywoodský herec chodil s půvabnou modelkou přes pět let. Vypadalo to, že už jim to vydrží  navždy - ještě nedávno noviny přinášely klepy o údajných zásnubách a plánované svatbě. Ve skutečnosti se  ale do něčeho takového ani jednomu z nich nechtělo. "Nejsou připraveni na usedlý život, oba hodně  zatěžuje kariéra a vrhá je odlišnými směry," vysvětlil pro New York Post zdroj z okolí slavného páru.  Rozchod prý proběhl v klidu a bývalí partneři zůstali přáteli.

Leonardovi kamarádi si už před několika týdny povšimli, že něco není v pořádku. Herec si vyrazil do  Mexika na výhradně pánskou jízdu a Bar si vyšla do restaurace s neznámým mužem. Objevily se drby, že  Leonarda podvádí, ale záhy se vše uvedlo na pravou míru: ti dva už zkrátka nejsou spolu a mohou si  dělat, co se jim zlíbí.

Ještě ovšem není všem dnům konec: Leonardo se s Bar v minulosti už jednou rozešel a po půl roce to zase  dali dohromady. Bar po nějaké době přiznala, že ji odluka sice citově zasáhla, ale hodně ji naučila.  "Pracovala jsem na sobě a psychicky jsem dozrála. Dřív jsem nevěděla, jaké to je, být sama. Dneska už  vím, že vztah může fungovat jenom za předpokladu, že umíte být sami a nebojíte se toho," prohlásila  tenkrát Bar. Podobnou zkouškou prochází podruhé.

Přitom byly chvíle, kdy Leonardo na usedlý život pomýšlel. Okolo třicítky na něho padl pocit, že by měl  pomalu založit rodinu. Vůči manželskému svazku jako takovému je dnes ale poněkud skeptický. "Netuším, jestli se vůbec někdy ožením. Viděl jsem tolik šťastných a spokojených manželství, která se nakonec z ničeho nic rozpadla. Byl jsem z toho v šoku jako všichni ostatní," přiznal.

Dva z nejpřitažlivějších lidí planety jsou tedy opět volní. Pro ně samé je to bolestné období, ale  Leonardovy fanynky i modelčiny obdivovatele to možná trochu zahřeje u srdce. Kdo z jejich rozchodu bude  mít ovšem radost v první řadě, bude izraelská nacionalistická skupina, která loni krásnou Bar oficiálně  vyzvala, aby se s hollywoodským sexidolem rozešla a našla si raději pořádného manžela židovského  vyznání. Bar této výzvě možná nakonec vyhoví... Ale těžko říct. Modelka jejího formátu si má jistě z  čeho vybírat.

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
14. 02. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
13. 02. 2013 lidka2 + (reakcí: 0)
12. 09. 2011 helenadon láska (reakcí: 0)
26. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
04. 07. 2011 Lafik ... (reakcí: 0)
22. 06. 2011 vivi100 ??? (reakcí: 0)
17. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
16. 05. 2011 11789 Leo (reakcí: 0)
16. 05. 2011 ladouch - (reakcí: 0)
16. 05. 2011 Karunka - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Prada Infusion D´Iris Eau de Parfum Absolue - EDP

Prada Infusion D´Iris Eau de Parfum Absolue - EDP

Orientálně-květinová vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 24. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

24. 01. 2017 Horoskop Ryby

Pokud ses dlouhou dobu snažila o miminko, dnes dostaneš skvělou zprávu. A může být i dvojnásobná. Nezadaná má šanci p... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Teď je zapotřebí, abys byla objektivní a nedovolila své mysli, aby tě ovládl strach či pochybnosti. Zapoj zdravý selský rozum a rozhoduj se bez negativních emocí. Bude...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, láska i módní přešla...

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje...

Celý článek

Módní policie

TOPlist